Andrej Arlovskij - Tom Aspinall | Aspinall (kon.) | | | Phil Hawes - Nassourdine Imavov | Hawes (kon.) |
Alexej Olejnik - Chris Daukaus | Daukaus (kon.) | | | Charles Rosa - Darrick Minner | Minner (kon.) |
Ketlen Vieiraová - Jana Kunickaja | Kunickaja (kon.) | | | Curtis Blaydes - Derrick Lewis | Lewis (kon.) |
Závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Pokljuka | Vítězka: L. T. Hauserová (AUT) (kon.) | | | Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Pokljuka | Vítěz: S. H. Laegreid (NOR) (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: A. Pertl (AUT) (kon.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: S. Foss-Solevåg (NOR) (kon.) |
Muži 15 km volně, Nové Město na Moravě | (zruš.) | | | Ženy 10 km volně, Nové Město na Moravě | (zruš.) |
konec
MS - Závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Pokljuka
Vítězka: L. T. Hauserová (AUT)
Petr Sumbal
Konečné pořadí
1. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 36:05,7 min (0)
2. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +21,7 s (1)
3. Tiril Eckhoffová (NOR) +23,0 (3)
4. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) +23,6 (1)
5. Lisa Vittozziová (ITA) +48,9 (1)
6. Franziska Preussová (GER) +52,6 (2)
7. Hanna Öbergová (SWE) +57,7 (2)
8. Dorothea Wiererová (ITA) +1:05,3 min (3)
9. Baiba Bendiková (LAT) +1:14,3 (2)
10. Vanessa Hinzová (GER) +1:21,2 (1)
11. Linn Perssonová (SWE) +1:26,5 (3)
12. Olena Pidhrušná (UKR) +1:36,5 (3)
13. Markéta Davidová (CZE) +1:43,7 (2)
14. Elvira Öbergová (SWE) +1:54,9 (3)
15. Lena Häckiová (SUI) +2:06,6 (3)
16. Julia Simonová (FRA) +2:17,8 (4)
17. Emma Lunderová (CAN) +2:20,6 (3)
18. Selina Gasparinová (SUI) +2:20,9 (4)
19. Světlana Mironovová (RUS) +2:21,8 (6)
20. Irina Kazakevičová (RUS) +2:25,3 (4)
21. Elisa Gasparinová (SUI) +2:38,6 (3)
22. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL) +2:38,9 (4)
23. Anais Bescondová (FRA) +2:55,5 (3)
24. Ida Lienová (NOR) +3:07,3 (4)
25. Susan Dunkleeová (USA) +3:11,3 (3)
26. Dzinara Alimbekavová (BLR) +3:12,3 (7)
27. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +3:31,3 (5)
28. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) +4:14,8 (7)
29. Darja Blašková (BLR) +5:00,2 (6)
30. Hanna Solaová (BLR) +5:57,9 (11)
Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 29:37,9 min (0)
2. Lisa Vittozziová (ITA) +18,3 s (1)
3. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) +28,1 (1)
4. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +31,9 (1)
5. Tiril Eckhoffová (NOR) +37,7 (3)
6. Dorothea Wiererová (ITA) +48,2 (3)
...
13. Markéta Davidová (CZE) +1:27,4 min (2)
Pořadí po třetí střelbě:
1. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 22:10,2 min (0)
2. Baiba Bendiková (LAT) +0,8 s (0)
3. Tiril Eckhoffová (NOR) +19,4 (2)
4. Lisa Vittozziová (ITA) +20,1 (1)
5. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) +28,0 (1)
6. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +29,0 (1)
...
15. Markéta Davidová (CZE) +1:09,9 min (2)
Pořadí po druhé střelbě:
1. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 14:44,9 min (0)
2. Baiba Bendiková (LAT) +2,6 s (0)
3. Irina Kazakevičová (RUS) +3,3 (0)
4. Tiril Eckhoffová (NOR) +5,1 (1)
5. Vanessa Hinzová (GER) +6,6 (0)
6. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +6,7 (0)
...
17. Markéta Davidová (CZE) +29,1 (1)
Pořadí po první střelbě:
1. Elisa Gasparinová (SUI) 7:18,5 min (0)
2. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) +0,3 s (0)
3. Selina Gasparinová (SUI) +2,4 (0)
4. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +3,3 (0)
5. Linn Perssonová (SWE) +4,3 (0)
6. Lisa Vittozziová (ITA) +5,1 (0)
...
10. Markéta Davidová (CZE) +6,2 (0)
Startovní listina
1. Tiril Eckhoffová (NOR)
2. Markéta Davidová (CZE)
3. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA)
4. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
5. Hanna Öbergová (SWE)
6. Hanna Solaová (BLR)
7. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
8. Marte Olsbu Röiselandová (NOR)
9. Dorothea Wiererová (ITA)
10. Franziska Preussová (GER)
11. Elvira Öbergová (SWE)
12. Dzinara Alimbekavová (BLR)
13. Denise Herrmannová (GER)
14. Julia Simonová (FRA)
15. Linn Perssonová (SWE)
16. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA)
17. Lena Häckiová (SUI)
18. Selina Gasparinová (SUI)
19. Ida Lienová (NOR)
20. Vanessa Hinzová (GER)
21. Olena Pidhrušná (UKR)
22. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL)
23. Elisa Gasparinová (SUI)
24. Darja Blašková (BLR)
25. Lisa Vittozziová (ITA)
26. Světlana Mironovová (RUS)
27. Irina Kazakevičová (RUS)
28. Emma Lunderová (CAN)
29. Baiba Bendiková (LAT)
30. Susan Dunkleeová (USA)
Pořadí Světového poháru (18/26)
1. Tiril Eckhoffová (NOR) 755 bodů
2. Hanna Öbergová (SWE) 729
3. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) 716
4. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 619
5. Dorothea Wiererová (ITA) 605
...
10. Markéta Davidová (CZE) 437
58. Eva Puskarčíková (CZE) 44
37. Lucie Charvátová (CZE) 37
66. Paulina Fialková (SVK) 28
72. Jessica Jislová (CZE) 21
78. Ivona Fialková (SVK) 13
Pořadí SP v závodech s hromadným startem (3/5)
1. Julia Simonová (FRA)
2. Marte Olsbu Röiselandová (NOR)
3. Hanna Öbergová (SWE)
4. Franziska Preussová (GER)
5. Tiril Eckhoffová (NOR)
6. Markéta Davidová (CZE)
...
40. Eva Puskarčíková (CZE)
1. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 36:05,7 min (0)
2. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +21,7 s (1)
3. Tiril Eckhoffová (NOR) +23,0 (3)
4. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) +23,6 (1)
5. Lisa Vittozziová (ITA) +48,9 (1)
6. Franziska Preussová (GER) +52,6 (2)
7. Hanna Öbergová (SWE) +57,7 (2)
8. Dorothea Wiererová (ITA) +1:05,3 min (3)
9. Baiba Bendiková (LAT) +1:14,3 (2)
10. Vanessa Hinzová (GER) +1:21,2 (1)
11. Linn Perssonová (SWE) +1:26,5 (3)
12. Olena Pidhrušná (UKR) +1:36,5 (3)
13. Markéta Davidová (CZE) +1:43,7 (2)
14. Elvira Öbergová (SWE) +1:54,9 (3)
15. Lena Häckiová (SUI) +2:06,6 (3)
16. Julia Simonová (FRA) +2:17,8 (4)
17. Emma Lunderová (CAN) +2:20,6 (3)
18. Selina Gasparinová (SUI) +2:20,9 (4)
19. Světlana Mironovová (RUS) +2:21,8 (6)
20. Irina Kazakevičová (RUS) +2:25,3 (4)
21. Elisa Gasparinová (SUI) +2:38,6 (3)
22. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL) +2:38,9 (4)
23. Anais Bescondová (FRA) +2:55,5 (3)
24. Ida Lienová (NOR) +3:07,3 (4)
25. Susan Dunkleeová (USA) +3:11,3 (3)
26. Dzinara Alimbekavová (BLR) +3:12,3 (7)
27. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +3:31,3 (5)
28. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) +4:14,8 (7)
29. Darja Blašková (BLR) +5:00,2 (6)
30. Hanna Solaová (BLR) +5:57,9 (11)
Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 29:37,9 min (0)
2. Lisa Vittozziová (ITA) +18,3 s (1)
3. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) +28,1 (1)
4. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +31,9 (1)
5. Tiril Eckhoffová (NOR) +37,7 (3)
6. Dorothea Wiererová (ITA) +48,2 (3)
...
13. Markéta Davidová (CZE) +1:27,4 min (2)
Pořadí po třetí střelbě:
1. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 22:10,2 min (0)
2. Baiba Bendiková (LAT) +0,8 s (0)
3. Tiril Eckhoffová (NOR) +19,4 (2)
4. Lisa Vittozziová (ITA) +20,1 (1)
5. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) +28,0 (1)
6. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +29,0 (1)
...
15. Markéta Davidová (CZE) +1:09,9 min (2)
Pořadí po druhé střelbě:
1. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 14:44,9 min (0)
2. Baiba Bendiková (LAT) +2,6 s (0)
3. Irina Kazakevičová (RUS) +3,3 (0)
4. Tiril Eckhoffová (NOR) +5,1 (1)
5. Vanessa Hinzová (GER) +6,6 (0)
6. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +6,7 (0)
...
17. Markéta Davidová (CZE) +29,1 (1)
Pořadí po první střelbě:
1. Elisa Gasparinová (SUI) 7:18,5 min (0)
2. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) +0,3 s (0)
3. Selina Gasparinová (SUI) +2,4 (0)
4. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +3,3 (0)
5. Linn Perssonová (SWE) +4,3 (0)
6. Lisa Vittozziová (ITA) +5,1 (0)
...
10. Markéta Davidová (CZE) +6,2 (0)
Startovní listina
1. Tiril Eckhoffová (NOR)
2. Markéta Davidová (CZE)
3. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA)
4. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
5. Hanna Öbergová (SWE)
6. Hanna Solaová (BLR)
7. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
8. Marte Olsbu Röiselandová (NOR)
9. Dorothea Wiererová (ITA)
10. Franziska Preussová (GER)
11. Elvira Öbergová (SWE)
12. Dzinara Alimbekavová (BLR)
13. Denise Herrmannová (GER)
14. Julia Simonová (FRA)
15. Linn Perssonová (SWE)
16. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA)
17. Lena Häckiová (SUI)
18. Selina Gasparinová (SUI)
19. Ida Lienová (NOR)
20. Vanessa Hinzová (GER)
21. Olena Pidhrušná (UKR)
22. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL)
23. Elisa Gasparinová (SUI)
24. Darja Blašková (BLR)
25. Lisa Vittozziová (ITA)
26. Světlana Mironovová (RUS)
27. Irina Kazakevičová (RUS)
28. Emma Lunderová (CAN)
29. Baiba Bendiková (LAT)
30. Susan Dunkleeová (USA)
Pořadí Světového poháru (18/26)
1. Tiril Eckhoffová (NOR) 755 bodů
2. Hanna Öbergová (SWE) 729
3. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) 716
4. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 619
5. Dorothea Wiererová (ITA) 605
...
10. Markéta Davidová (CZE) 437
58. Eva Puskarčíková (CZE) 44
37. Lucie Charvátová (CZE) 37
66. Paulina Fialková (SVK) 28
72. Jessica Jislová (CZE) 21
78. Ivona Fialková (SVK) 13
Pořadí SP v závodech s hromadným startem (3/5)
1. Julia Simonová (FRA)
2. Marte Olsbu Röiselandová (NOR)
3. Hanna Öbergová (SWE)
4. Franziska Preussová (GER)
5. Tiril Eckhoffová (NOR)
6. Markéta Davidová (CZE)
...
40. Eva Puskarčíková (CZE)
1. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 36:05,7 min (0)
2. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +21,7 s (1)
3. Tiril Eckhoffová (NOR) +23,0 (3)
4. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) +23,6 (1)
5. Lisa Vittozziová (ITA) +48,9 (1)
6. Franziska Preussová (GER) +52,6 (2)
7. Hanna Öbergová (SWE) +57,7 (2)
8. Dorothea Wiererová (ITA) +1:05,3 min (3)
9. Baiba Bendiková (LAT) +1:14,3 (2)
10. Vanessa Hinzová (GER) +1:21,2 (1)
11. Linn Perssonová (SWE) +1:26,5 (3)
12. Olena Pidhrušná (UKR) +1:36,5 (3)
13. Markéta Davidová (CZE) +1:43,7 (2)
14. Elvira Öbergová (SWE) +1:54,9 (3)
15. Lena Häckiová (SUI) +2:06,6 (3)
16. Julia Simonová (FRA) +2:17,8 (4)
17. Emma Lunderová (CAN) +2:20,6 (3)
18. Selina Gasparinová (SUI) +2:20,9 (4)
19. Světlana Mironovová (RUS) +2:21,8 (6)
20. Irina Kazakevičová (RUS) +2:25,3 (4)
21. Elisa Gasparinová (SUI) +2:38,6 (3)
22. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL) +2:38,9 (4)
23. Anais Bescondová (FRA) +2:55,5 (3)
24. Ida Lienová (NOR) +3:07,3 (4)
25. Susan Dunkleeová (USA) +3:11,3 (3)
26. Dzinara Alimbekavová (BLR) +3:12,3 (7)
27. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +3:31,3 (5)
28. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) +4:14,8 (7)
29. Darja Blašková (BLR) +5:00,2 (6)
30. Hanna Solaová (BLR) +5:57,9 (11)
Česká reprezentantka Markéta Davidová byla na první položce čistá, ale po druhé a třetí střelbě musela vždy na jedno trestné kolo, tady ztratila šanci na medaili. Na závěrečné střelecké položce už byla Markéta bezchybná a nakonec je z toho 13. místo.
1. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 29:37,9 min (0)
2. Lisa Vittozziová (ITA) +18,3 s (1)
3. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) +28,1 (1)
4. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +31,9 (1)
5. Tiril Eckhoffová (NOR) +37,7 (3)
6. Dorothea Wiererová (ITA) +48,2 (3)
...
13. Markéta Davidová (CZE) +1:27,4 min (2)