Prešov – DHC Plzeň 24:24 (kon.) | Dunajská Streda – Hodonín 29:25 (kon.) | Zlín – Šaľa 24:28 (kon.)
Michalovce – Písek 35:22 (kon.) | Poruba – Slavia 32:31 (kon.)
Handball PSG Zlín
24:28 (11:12)
HK Slovan Duslo Šaľa
Sobota 06.03.2021, 17:00MOL liga žen • 4. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (18:30:51)

Hráčky Zlína opět měly solidní vstup do začátku poločasu, postupem času ale začaly mít čím dál větší problémy s překonáním obrany hostí a když mohly rozehrát do brejku, přihrály nepřesně. HK Slovan Duslo Šaľa poté co v prvním poločase otočil 5 brankovou ztrátu odehrál dobrou druhou půli, ve které podal soustředěný a precizní výkon a dá se říci, že zaslouženě si dnes odváží body na Slovensko.

Konec zápasu. (24:28)

60
    Trepáčová vidí červenou kartu poté co jí byl udělen třetí dvouminutový trest. (24:28)
    60
    Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Natálie Herbočková). (24:28)
    59
    Zřejmě Trepáčová přidává další branku Slovanu. (23:28)
    58
    Z brejku ještě snižuje Daňková. (23:27)
    57
    Rácková přidává další branku hostí a zřejmě rozhoduje o osudu zápasu. (22:27)

56
    Nejprve kroky hostujícího týmu, po kterém chtěly domácí hráčky rychle rozehrát. Po nepřesné rozehrávce však o míč přichází. (22:26)

55
    Vyloučení v týmu Handball PSG Zlín (Barbora Zemanovičová). (22:26)
    55
    Štipčáková stála na konci krásné akce, kdy skóruje po náhozu. (22:26)

54
    Hráčky Šaľy dávají další branku. (21:26)
    53
    Gól vstřelil tým Handball PSG Zlín (Natálie Herbočková). (21:25)
    53
    Königová rychle odpovídá gólem. (20:25)
    52
    Zlín se prosazuje po 5 minutách, jmenovitě Sekulová. (20:24)
    51
    Obrana Slovanu je opět neprůchozí. Naopak z brejku skóruje opět Pócsíková. (19:24)
    50
    Pócsíková se opět prosazuje, tentokráte z brankoviště ze spojky. (19:23)

49
    Nyní dominují obrany na obou stranách. Míč má aktuálně v ruce hostující tým. (19:22)