Bayern – Stuttgart 4:0 (kon.) | W. Brémy – Wolfsburg 1:2 (kon.) | Frankfurt – Union Berlín 5:2 (kon.)
Kolín nad Rýnem – Dortmund 2:2 (kon.) | Schalke – Mönchengladbach 0:3 (kon.)
Werder Brémy
1:2 (1:2)
VfL Wolfsburg
Sobota 20.03.2021, 15:30 • Wohninvest Weserstadion, Brémy • Německá Bundesliga • 26. kolo

90+4
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Xaver Schlager, přichází Maximilian Philipp.

90+3
    Žlutou kartu dostává Leonardo Bittencourt (Werder Brémy).

90+2
    Žlutou kartu dostává Niclas Füllkrug (Werder Brémy).

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!

89
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Miloš Veljković, přichází Felix Agu.

87
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Admir Mehmedi, přichází Josuha Guilavogui.

83
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Milot Rašica, přichází Davie Selke.
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Kevin Möhwald, přichází Juja Osako.

82
    Žlutou kartu dostává Xaver Schlager (VfL Wolfsburg).

75
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Josip Brekalo, přichází Joao Victor.

59
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Josh Sargent, přichází Niclas Füllkrug.
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Romano Schmid, přichází Leonardo Bittencourt.

58
    Josip Brekalo zůstává ležet po jednom ze soubojů na polovině hřiště a může být rád, že si neodnesl nějaké vážnější zranění. Sargent vidí žlutou kartu.

45
    Werder právě vstřelil branku!
    Je sníženo! Domácí celek se ještě před přestávkou dočkal vytoužené branky! KEVIN MÖHWALD se ve vápně po souboji svého spoluhráče s obráncem dostal k odraženému míči a odrazem o zem jej napálil do branky!

43
    Wolfsburg právě vstřelil branku!
    Hostující Wolfsburg přidává ještě před přestávkou druhou branku! WOUT WEGHORST po zisku íče dostal prostor v pokutovém území a technickým obstřelem na zadní tyč nedal Pavlenkovi šanci!

12
    Branka platí a Wolfsburg se skutečně hned v úvodu ujímá vedení!

10
    Hostující celek se hned po deseti minutách dnešního souboje dostává do vedení! Wolfsburg dokázal v branku přetavit úvodní možnost. Po zmatku před brankou Brém si nešťastnou vlastní branku vstřelil JOSHUA SARGENT, který si do branky hlavou srazil centr.

Tomáš Kubečka

Branky: 45. Möhwald – 10. Sargent (vla.), 43. Weghorst

Karty:   58. Sargent (BRM), 90+2. Füllkrug (BRM), 90+3. Bittencourt (BRM) – 82. X. Schlager (WOF)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 7:11. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:15.
    Werder Brémy: Pavlenka – Veljković (89. Agu), Toprak, Friedl – Gebre Selassie, M. Eggestein, Möhwald (83. Osako), Augustinsson – Schmid (59. Bittencourt), Sargent (59. Füllkrug), Rašica (83. Selke).
    Náhradníci: dos Santos Haesler – Agu, Bittencourt, Füllkrug, Groß, Mbom, N. Moisander, Selke, Osako.

VfL Wolfsburg: Casteels – Mbabu, Lacroix, Brooks, Gerhardt – X. Schlager (90+4. Philipp), Arnold – Baku, Mehmedi (87. Guilavogui), Brekalo (75. Joao Victor) – Weghorst.
    Náhradníci: Pervan – Białek, Ginczek, Joao Victor, Guilavogui, Philipp, Roussillon, Siersleben.