Stíhací závod žen, 10 km, Östersund | Vítěz: M. Röiselandová (NOR) (kon.) | | | Stíhací závod mužů, 12,5 km, Östersund | Vítěz: S. Laegreid (NOR) (kon.) |
Milán - San Remo | Vítěz: Jasper Stuyven (BEL) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Lenzerheide | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Slalom žen, 1. kolo, Lenzerheide | Vítěz: K. Liensbergerová (AUT) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Lenzerheide | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Lenzerheide | Vítěz: K. Liensbergerová (AUT) (kon.) |
Týmový závod HS240, Vikersund | (zruš.) |
Skiatlon žen, 15 km, Peking | (zruš.) | | | Skiatlon mužů, 15 km, Peking | (zruš.) |
Skoky mužů HS100, Klingenthal | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh mužů 10 km, Klingenthal | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
konec
SP - Skoky mužů HS100, Klingenthal
Vítěz: J. M. Riiber (NOR)
Jan Vojkůvka
Pořadí po skokanské části
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Akito Watabe (JPN) +0:06
3. Rjota Jamamoto (JPN) +0:12
4. Mario Seidl (AUT) +0:18
5. Laurent Muhlethaler (FRA) +0:34
6. Manuel Faisst (GER) +0:40
7. Espen Andersen (NOR) +0:45
8. Marco Heinis (FRA) +1:18
9. Johannes Lamparter (AUT) +1:23
10. Jens Luraas Oftebro (NOR) +1:24
11. Terence Weber (GER) +1:24
12. Lukas Klapfer (AUT) +1:38
13. Johannes Rydzek (GER) +1:38
14. Lukas Greiderer (AUT) +1:42
15. Eric Frenzel (GER) +1:50
16. Kristjan Ilves (EST) +1:50
17. Fabian Riessle (GER) +1:52
18. Hideaki Nagai (JPN) +1:56
19. Martin Fritz (AUT) +1:58
20. Aaron Kostner (ITA) +2:00
21. Vincenz Geiger (GER) +2:06
22. Espen Bjørnstad (NOR) +2:11
23. Julian Schmid (GER) +2:16
24. Jošito Watabe (JPN) +2:22
25. David Mach (GER) +2:26
26. Ilkka Herola (FIN) +2:38
27. Gašper Brecl (SLO) +2:42
28. Thomas Jöbstl (AUT) +2:42
29. Iacopo Bortolas (ITA) +2:45
30. Kodaj Kimura (JPN) +2:51
35. Tomáš Portyk (CZE) +3:21
36. Ondřej Pažout (CZE) +3:33
50. Jan Vytrval (CZE) +5:37
Pořadí Světového poháru
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 940
2. Vincenz Geiger (GER) 754
3. Akito Watabe (JPN) 648
4. Fabian Riessle (GER) 598
5. Eric Frenzel (GER) 560
6. Ilkka Herola (FIN) 544
7. Johannes Lamparter (AUT) 492
8. Jens Luraas Oftebro (NOR) 433
---
35. Tomáš Portyk (CZE) 43
43. Jan Vytrval (CZE) 16
47. Ondřej Pažout (CZE) 8
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Akito Watabe (JPN) +0:06
3. Rjota Jamamoto (JPN) +0:12
4. Mario Seidl (AUT) +0:18
5. Laurent Muhlethaler (FRA) +0:34
6. Manuel Faisst (GER) +0:40
7. Espen Andersen (NOR) +0:45
8. Marco Heinis (FRA) +1:18
9. Johannes Lamparter (AUT) +1:23
10. Jens Luraas Oftebro (NOR) +1:24
11. Terence Weber (GER) +1:24
12. Lukas Klapfer (AUT) +1:38
13. Johannes Rydzek (GER) +1:38
14. Lukas Greiderer (AUT) +1:42
15. Eric Frenzel (GER) +1:50
16. Kristjan Ilves (EST) +1:50
17. Fabian Riessle (GER) +1:52
18. Hideaki Nagai (JPN) +1:56
19. Martin Fritz (AUT) +1:58
20. Aaron Kostner (ITA) +2:00
21. Vincenz Geiger (GER) +2:06
22. Espen Bjørnstad (NOR) +2:11
23. Julian Schmid (GER) +2:16
24. Jošito Watabe (JPN) +2:22
25. David Mach (GER) +2:26
26. Ilkka Herola (FIN) +2:38
27. Gašper Brecl (SLO) +2:42
28. Thomas Jöbstl (AUT) +2:42
29. Iacopo Bortolas (ITA) +2:45
30. Kodaj Kimura (JPN) +2:51
35. Tomáš Portyk (CZE) +3:21
36. Ondřej Pažout (CZE) +3:33
50. Jan Vytrval (CZE) +5:37
Pořadí Světového poháru
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 940
2. Vincenz Geiger (GER) 754
3. Akito Watabe (JPN) 648
4. Fabian Riessle (GER) 598
5. Eric Frenzel (GER) 560
6. Ilkka Herola (FIN) 544
7. Johannes Lamparter (AUT) 492
8. Jens Luraas Oftebro (NOR) 433
---
35. Tomáš Portyk (CZE) 43
43. Jan Vytrval (CZE) 16
47. Ondřej Pažout (CZE) 8
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Akito Watabe (JPN) +0:06
3. Rjota Jamamoto (JPN) +0:12
4. Mario Seidl (AUT) +0:18
5. Laurent Muhlethaler (FRA) +0:34
6. Manuel Faisst (GER) +0:40
7. Espen Andersen (NOR) +0:45
8. Marco Heinis (FRA) +1:18
9. Johannes Lamparter (AUT) +1:23
10. Jens Luraas Oftebro (NOR) +1:24
11. Terence Weber (GER) +1:24
12. Lukas Klapfer (AUT) +1:38
13. Johannes Rydzek (GER) +1:38
14. Lukas Greiderer (AUT) +1:42
15. Eric Frenzel (GER) +1:50
16. Kristjan Ilves (EST) +1:50
17. Fabian Riessle (GER) +1:52
18. Hideaki Nagai (JPN) +1:56
19. Martin Fritz (AUT) +1:58
20. Aaron Kostner (ITA) +2:00
21. Vincenz Geiger (GER) +2:06
22. Espen Bjørnstad (NOR) +2:11
23. Julian Schmid (GER) +2:16
24. Jošito Watabe (JPN) +2:22
25. David Mach (GER) +2:26
26. Ilkka Herola (FIN) +2:38
27. Gašper Brecl (SLO) +2:42
28. Thomas Jöbstl (AUT) +2:42
29. Iacopo Bortolas (ITA) +2:45
30. Kodaj Kimura (JPN) +2:51
35. Tomáš Portyk (CZE) +3:21
36. Ondřej Pažout (CZE) +3:33
50. Jan Vytrval (CZE) +5:37