NY Islanders – Philadelphia 6:1 (kon.) | Detroit – Dallas 0:3 (kon.) | Montreal – Vancouver 5:4 (2:1 po s.n.)
Toronto – Calgary 2:0 (kon.) | Washington – NY Rangers 1:3 (kon.) | Carolina – Columbus 2:3 (1:2 po s.n.)
Anaheim – Arizona 1:5 (kon.) | San Jose – St. Louis 2:5 (kon.) | Edmonton – Winnipeg 4:2 (kon.)
Pittsburgh – New Jersey 1:2 (po pr.) | Tampa – Florida 5:3 (kon.) | Los Angeles – Vegas 3:1 (kon.)

Tampa právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Tampa dvacet sekund před koncem získala puk a hned tři domácí hráči spěchali do útočného pásma. Přihrávku před branku dostal BRAYDEN POINT, který si vychutnal snadný zásah! Asistence: Ondřej Palát, Blake Coleman.

58:18
    Bobrovskij už zůstává na střídačce a Florida se snaží vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!

58:18
    Hostující kouč si vyžádal oddechový čas, aby svým svěřencům udělil poslední pokyny!

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

55:33
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Ross Colton – 2 min., hrubost).

53:39
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Ondřej Palát – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (MacKenzie Weegar – 2 min., sekání + 2 min., hrubost).

53:39
    Ondřej Palát se pustil do bitky s Weegarem! Český útočník svého soupeře doslova zalehl!

51:29
    Tampa si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za hrubost dostává Keith Yandle.
    50:56 Tyler JOHNSON - 4:3

50:56
    Tampa využívá přesilovou hru a opět si bere zpět své ztracené vedení! Po levé straně projel do útočného pásma Yanni Gourde, který místo zakončení přihrál před branku a TYLER JOHNSON chytrou tečí dostal puk do sítě! Asistence: Yanni Gourde.

49:02
    Domácí Tampa si zahraje další přesilovku. Ekblad dostává dvě minuty za vysokou hůl.
    46:25 Patric HÖRNQVIST - 3:3

46:25
    Florida právě vstřelila branku!
    Je znovu vyrovnáno! Florida okamžitě vyrovnává v přesilové hře! Keith Yandle vypálil od modré čáry. Do jeho rány vložil hokejku PATRIC HÖRNQVIST, který kotouč tečoval do sítě! Asistence: Keith Yandle, Aleksander Barkov.

45:25
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Barclay Goodrow – 2 min., vysoká hůl).
    45:23 Mathieu JOSEPH - 3:2

45:23
    Tampa se podruhé v dnešním souboji dostává do vedení! Mathieu Joseph dostal přihrávku do rohu útočného pásma, poslal puk za branku, odkud se před brankoviště dostal Ross Colton a dojíždějící MATHIEU JOSEPH překonal brankáře! Asistence: Ross Colton, Patrick Maroon.

42:02
    Rozhodčí už učinili verdikt! Puk se podle všeho zastavil na brankové čáře! Pokračuje se za stavu 2:2.

42:02
    Rozhodčí ještě zkoumají, zda při jedné z předchozích akcí kotouč nepřekročil brankovou čáru!

39:17
    Barclay Goodrow před brankou Floridy skvěle tečoval nahození z pravé strany útočného pásma, ale Bobrovskij se proti jeho pokusu výborně přesunul a udržel stav nerozhodný!
    38:24 Gustav FORSLING - 2:2

38:24
    Je vyrovnáno! Florida dokázala využít početní převahu a ještě před druhou přestávkou srovnává krok! GUSTAV FORSLING dostal trestuhodně mnoho prostoru na zakončení a jeho dělovka příklepem se zastavila až v síti! Asistence: Alexander Wennberg, Frank Vatrano.

36:28
    Hosté si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Blake Coleman.

34:57
    Branka neplatí! Kotouč totiž opustil útočné pásmo a trenérská výzva odhalila ofsajd!
    34:57 Neuznaná branka Floridy

34:57
    Domácí kouč ještě využívá trenérskou výzvu kvůli možnému ofsajdu!
    31:23 Alex KILLORN - 2:1

31:23
    Tampa se dokázala prosadit a otáčí vývoj dnešního souboje! Erik Černák zavezl puk do útočného pásma, kde dokonce objel branku a nahodil puk na Bobrovského. Obránce puk srazil na pravý kruh a pohotový ALEX KILLORN trefil odkrytou klec! Asistence: Erik Černák, Brayden Point.

26:38
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Victor Hedman totiž dostává dvě minuty za držení.

25:42
    Tampa si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za hákování dostává Ryan Lomberg.

25:26
    Obrovská šance Floridy! Přihrávku před branku Tampy dostal Ryan Lomberg, který zakončoval bekhendem, ale McElhinney zasáhl levým betonem!

20:17
    Tampa si zahraje přesilovku hned v úvodu druhé části. Aaron Ekblad dostává dvě minuty za sekání.

19:56
    Tampa mohla udeřit ještě před přestávkou! Mezi kruhy se k volnému kotouči dostal Steven Stamkos, který střílel zápěstím, ale Bobrovskij nepustil puk za svá záda!

15:32
    Také Tampa si zahraje první přesilovku. Dvě minuty za sekání dostává Patric Hörnqvist.

10:29
    Steven Stamkos našel krásnou přihrávkou z rohu útočného pásma rozjetého Ondřeje Paláta, který si puk srovnal na forhend, ale Bobrovskij jeho ránu vyškrábl ramenem!

08:26
    Blake Coleman se ve vlastním oslabení dostal do samostatného úniku, snažil se o forhendový blafák, ale brankář Floridy jeho projektil vykopl betonem!

07:34
    Florida si zahraje úvodní přesilovku dnešního souboje. Dvě minuty za krosček dostává Barclay Goodrow.

07:01
    Huberdeau dostal krásnou přihrávku na útočnou modrou čáru, kde se chytře zbavil obránce a snažil se zakončit kolem betonu domácího brankáře. Ten však vytáhl skvostný zákrok!
    04:00 Yanni GOURDE - 1:1

04:00
    Je vyrovnáno! Floridě vydrželo její vedení přesně třicet dva sekund! Blake Coleman nebezpečně střílel z prostoru mezi kruhy. Hostující brankář puk nakonec dokázal vyrazit, ale dojíždějící YANNI GOURDE doklepl kotouč do prázdné branky! Asistence: Blake Coleman, Barclay Goodrow.
    03:28 Carter VERHAEGHE - 0:1

03:28
    Florida se ze své první šance v dnešním souboji dostává do vedení! Pěknou přihrávku před branku dostal CARTER VERHAEGHE, který si puk přehodil na bekhend a podél domácího brankáře poslal puk do sítě! Asistence: Aleksander Barkov.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 4. Gourde (Coleman, Goodrow), 32. Killorn (Černák, B. Point), 46. M. Joseph (Colton, Maroon), 51. T. Johnson (Gourde), 60. B. Point (Palát, Coleman) – 4. Verhaeghe (Barkov), 39. Forsling (Wennberg, Vatrano), 47. Hörnqvist (Yandle, Barkov)

Tampa Bay Lightning: McElhinney (Vasilevskij) – Rutta, Hedman, Černák, McDonagh, C. Foote, Sergačjov – Gourde, B. Point, Palát – Stamkos, Cirelli, Killorn – Coleman, T. Johnson, Goodrow – M. Joseph, Colton, Maroon.
    Florida Panthers: Bobrovskij (Driedger) – Ekblad, Weegar, Gudas, Forsling, Strälman, Yandle – Verhaeghe, Barkov, Duclair – Hörnqvist, Wennberg, Huberdeau – Tippett, Luostarinen, Vatrano – Lomberg, Acciari, Marchment.

Rozhodčí: Chmielewski, Peel – Flemington, Tobias