Šamorín – KFC Komárno 1:4 (kon.)
FC ŠTK 1914 Šamorín
1:4 (0:1)
KFC Komárno
sk Úterý 23.03.2021, 15:00 • Topoľčany • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 4. kolo

89
    Na trávniku zostáva ležať Kornel Saláta. Hosťujúci kapitán dohraný Ernestom Boatengom, ktorý za to vidí žltú kartu.

87
    Žltú kartu dostáva Péter Nagy (FC ŠTK 1914 Šamorín).
    83. Christian Emmanuel Nguidjol Bayemi - 1:4

Zdroj: livestream.com/futbalnet

83
    KFC Komárno dáva gól! Je rozhodnuté! CHRISTIAN EMMANUEL NGUIDJOL BAYEMI bol na hracej ploche necelých päť minút a definitívne odrovnáva šance Šamorína na postup. Šikovné posunutie lopty okolo obrancu a nekompromisná delovka zasmútila Valacha...

79
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Goran Matić, prichádza Mihajilo Popović.
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Dávid Doktorík, prichádza Christian Emmanuel Nguidjol Bayemi.
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Gábor Tóth, prichádza Martin Šimko.

77
    Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Aldo Omar Baez, prichádza Patrik Pinte.
    Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Martin Rymarenko, prichádza Ernest Boateng.
    71. Gábor TÓTH - 1:3

71
    KFC Komárno dáva gól! Dva góly za necelé štyri minúty, Komárno jednou nohou v osemfinále! Šikovná kolmica za obranu, GÁBOR TÓTH prestreľuje vybehnutého Valacha.

69
    Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Denis Jančo, prichádza Lukáš Leginus.
    68. Jakub KRELA - 1:2

68
    KFC Komárno dáva gól! Futbalové klišé "nedáš-dostaneš" platí aj dnes! JAKUB KRELA si nádherne zbehol z druhej vlny na center z pravej strany, loptu si nádherne spracoval hruďou a sám zoči-voči Valachovi nekompromisne prinavracia vedenie hosťom!

67
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Viktor Parma, prichádza Boris Druga.
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Patrik Abrahám, prichádza Patrik Šurnovský.
    65. Rymarenko (SAM)

65
    A Rymarenko teraz trafil pravú tyč, z dorážky Baez trafil len protihráča! Veľký chaos pred Leckéšim, roh.
    59. Salata (KFK)

59
    Trefa do čierneho mohla prísť aj na druhej strane, Kornel Saláta hlavičkou prekonal Valacha, no na bránkovej čiare zostal stáť Juraj Pančík, ktorý odkopáva loptu preč a zabránil tak istému gólu!
    57. Martin RYMARENKO - 1:1

57
    Šamorín dáva gól! MARTIN RYMARENKO poslal Leckéšiho do druhej strany, sám zakončoval k pravej žrdi a je vyrovnané!
    55. Baez (SAM)

55
    Šiesta štandardka spoza rohovej zástavky pre FC ŠTK, Aldo Baez najprv pálil z hranice pokutového územia len do pripraveného Leckéšiho a o dve sekundy neskôr bol kapitán Šamorína faulovaný – pokutový kop!

46
    Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Draško Matej Marič-Bjekič, prichádza Jakub Švec.

45+1
    Pančíka prv obral o zakončenie Saláta, potom ten istý muž krížne pálil len mimo bránu! Napokon predsa len ešte vzruch pred prestávkou.

44
    Patrik Abrahám s taktickým potiahnutím za dres pri črtajúcom sa brejku, je tu žltá karta.
    38. Baez (SAM), Leckéši (KFK)

38
    Razom mohlo byť vyrovnané! Half-volej Baeza z hranice šestnástky, Leckéši loptu vytesnil na roh!
    37. Goran MATIĆ - 0:1

37
    KFC Komárno dáva gól! Čo nevyšlo GORANOVI MATIĆOVI pred dvomi minútami, to mu vyšlo teraz! Abrahámov výborný center z pravej strany na zadnú žrď, kde si nik Matića nepokryl, lob cez vybehnutého Valacha a celú situáciu neodvrátil ani vracajúci sa Péter Nagy.
    35. Goran Matić (KFK), Patrik Abrahám (KFK), Frederik Valach (SAM)

35
    Akcia Komárna, Matić vypálil z vyše 25 metrov. Lopta nepríjemne poskočila, Valach iba vyrážal späť do hry. Abrahám sa pokúšal ešte o strieľaný center, ale aj s tým si domáci gólman dal rady.

27
    Už taká tradičná žltá karta pre šamorínskeho kapitána. Aldo Omar Baez jednu videl za protesty aj cez víkend v Košiciach, je tomu rovnako aj dnes.
    12. P. Nagy (SAM)

12
    Ešte teraz sa bránková konštrukcia otriasa v základoch! Po rohovom kope sa k odrazenej lopte dostal Péter Nagy, kľučkou posadil na zadok Špaka a delovkou z desiatich metrov opečiatkoval brvno, od ktorého sa lopta odrazila smerom von zo šestnástky!