Turecko – Nizozemsko | 4:2 (kon.) | | | Portugalsko – Ázerbájdžán | 1:0 (kon.) | | | Srbsko – Irsko | 3:2 (kon.) |
Finsko – Bosna | 2:2 (kon.) | | | Francie – Ukrajina | 1:1 (kon.) | | | Belgie – Wales | 3:1 (kon.) |
Estonsko – Česko | 2:6 (kon.) | | | Gibraltar – Norsko | 0:3 (kon.) | | | Lotyšsko – Černá Hora | 1:2 (kon.) |
Kypr – Slovensko | 0:0 (kon.) | | | Malta – Rusko | 1:3 (kon.) | | | Slovinsko – Chorvatsko | 1:0 (kon.) |
Jihlava – Ústí n. L. | 1:2 (kon.) |
Česko – Itálie | 1:1 (kon.) | | | Slovinsko – Španělsko | 0:3 (kon.) | | | Maďarsko – Německo | 0:3 (kon.) |
Rumunsko – Nizozemsko | 1:1 (kon.) |
Michalovce – FC Košice | 1:1 (3:5 po pen.) | | | Dubnica – Podbrezová | 0:3 (kon.) |
konec
Maďarsko
0:3
(0:0)
Německo
Martin Augustin
Branky:
61. Nmecha (Baku), 66. Baku (Raum), 73. Baku
Držení míče: 30 % : 70 %.
Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 1:6. Rohy: 0:7. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:9.
Rozhodčí: Fernandez – Prieto, Naranjo (ESP)
Diváci:
Karty: 46. Szőke (HUN), 58. Kiss (HUN)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 30 % : 70 %.
Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 1:6. Rohy: 0:7. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:9.
Maďarsko:
Bese – Bolla (C), Balogh, Mocsi, Deutsch – Kata, Mezei (78. Kovácsréti) – Palincsár (60. Hinora), Szendrei, Kiss (78. Skribek) – Szőke (60. Bíró).
Náhradníci: Auerbach, Kovács – Varju, Huszti, Skribek, Tamás, Hinora, Bárány, Csonka, Kovácsréti, Bukta, Bíró.
Trenér:
Německo: Dahmen – Vagnoman, Pieper, N. Schlotterbeck, Raum (67. Jakobs) – Baku, Dorsch (75. Janelt), Maier (C) (75. S. Özcan) – Burkardt (67. Krüger) – Nmecha, M. Berisha (75. Klimowicz).
Náhradníci: Schubert, Grill – Moukoko, S. Özcan, Ambrosius, Thiaw, Stach, Krüger, Leitsch, Janelt, Jakobs, Klimowicz.
Trenér:
Náhradníci: Auerbach, Kovács – Varju, Huszti, Skribek, Tamás, Hinora, Bárány, Csonka, Kovácsréti, Bukta, Bíró.
Trenér:
Německo: Dahmen – Vagnoman, Pieper, N. Schlotterbeck, Raum (67. Jakobs) – Baku, Dorsch (75. Janelt), Maier (C) (75. S. Özcan) – Burkardt (67. Krüger) – Nmecha, M. Berisha (75. Klimowicz).
Náhradníci: Schubert, Grill – Moukoko, S. Özcan, Ambrosius, Thiaw, Stach, Krüger, Leitsch, Janelt, Jakobs, Klimowicz.
Trenér:
Rozhodčí: Fernandez – Prieto, Naranjo (ESP)
Diváci:
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Arne Maier, přichází Salih Özcan.
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Mërgim Berisha, přichází Mateo Klimowicz.
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází David Raum, přichází Ismail Jakobs.
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Adrián Szőke, přichází Bence Bíró.