Bulharsko – Švýcarsko 1:3 (kon.) | Izrael – Dánsko 0:2 (kon.) | Španělsko – Řecko 1:1 (kon.)
Švédsko – Gruzie 1:0 (kon.) | Itálie – Sev. Irsko 2:0 (kon.) | Moldavsko – Faerské ostrovy 1:1 (kon.)
Skotsko – Rakousko 2:2 (kon.) | Andorra – Albánie 0:1 (kon.) | Anglie – San Marino 5:0 (kon.)
Maďarsko – Polsko 3:3 (kon.) | Německo – Island 3:0 (kon.) | Lichtenštejnsko – Arménie 0:1 (kon.)
Rumunsko – S. Makedonie 3:2 (kon.)
Moldavsko
1:1 (1:0)
Faerské ostrovy
Čtvrtek 25.03.2021, 20:45Kvalifikace MS (Evropa) • Skupina F

Ion Nicolaescu (Moldavsko) poslal domácí celek do vedení v úvodu zápasu, v závěru pak vypálil Meinhard Olsen (Faerské ostrovy), jehož střelu si nešťastně srazil domácí hráč do branky. V tomto zápase se narodila remíza. (22:42:51)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 2:1. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 15:21.

90+6

90+6
    Hra pokračuje dál.

90+4
    Jeden z hráčů Moldavska je ošetřovaný na hrací ploše. Vypadá to, že je to Veaceslav Posmac.

90+4
    To se už dostáváme do poslední, čtvrté, nastavené minuty.

90+3
    Oleg Reabciuk (Moldavsko) hrál rukou, což neuniklo pozornosti rozhodčího. Hra je přerušená.

90+3
    V nastaveném čase sledujeme spíše klidnější pasáž hry. Na nějakou vyloženou šanci čekáme.

90+2
    Virgiliu Postolachi se propracoval do střelecké pozice, zkusil vypálit. Jeho ránu dokázal zblokovat Sonni Nattestad.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Ion Jardan (Moldavsko) vypálil na branku, jeho projektil kryje brankář Gunnar Nielsen.

88
    V poklidném tempu se zápas dohrává, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se momentálně nikam nežene.

86
    Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Vadim Rață, přichází Andrei Cojocari.

85
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločasem, hostujícímu celku se podařilo vyrovnat, z čehož hráči neskrývali radost.
    83. Meinhard OLSEN - 1:1

83
    Faerské ostrovy právě vstřelily branku!
    Důrazná hra Faerských ostrovů přinesla vyrovnání. Ke střele se dostal MEINHARD OLSEN a jeho ránu tečoval Ion Jardan. Od něj se míč odrazil vysoko a přeloboval brankáře.

82
    Hostující brankář nyní rozehrává od své branky a rychle přenesl hru na polovinu soupeře.

81
    Domácí rozehrávají volný kop na útočné polovině. Igor Armaș (Moldavsko) se po centru před branku dostal k zakončení nůžkami, ale jeho rána končí vedle.