Bulharsko – Švýcarsko 1:3 (kon.) | Izrael – Dánsko 0:2 (kon.) | Španělsko – Řecko 1:1 (kon.)
Švédsko – Gruzie 1:0 (kon.) | Itálie – Sev. Irsko 2:0 (kon.) | Moldavsko – Faerské ostrovy 1:1 (kon.)
Skotsko – Rakousko 2:2 (kon.) | Andorra – Albánie 0:1 (kon.) | Anglie – San Marino 5:0 (kon.)
Maďarsko – Polsko 3:3 (kon.) | Německo – Island 3:0 (kon.) | Lichtenštejnsko – Arménie 0:1 (kon.)
Rumunsko – S. Makedonie 3:2 (kon.)
Skotsko
2:2 (0:0)
Rakousko
Čtvrtek 25.03.2021, 20:45 • Hampden Park, Glasgow • Kvalifikace MS (Evropa) • Skupina F

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:48:34)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 6:3. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 14:16.

Je dobojováno a dramatický zápas vítěze nepoznal. Po přestávce se hrál rozhodně lepší fotbal a výsledkem byly čtyři branky. Jako první se prosadili hosté, když se po v 55. minutě prosadil z dorážky Saša Kalajdžić. Skotsko zareagovalo v 71. minutě, to se po rozehrání přímého kopu dostal do vápna Grant Hanley a hlavou překonal A. Schlagera. Jenže když se v 80. minutě trefil hlavou Saša Kalajdžić a dal tak svou dnes druhý gól, vypadalo to, že si Rakousko odveze všechny body. Chyba lávky, o pět minut později přišla nejpěknější střela zápasu, to se nůžkami trefil ke vzdálenější tyči John McGinn a zařídil tak konečný stav zápasu 2:2.

90+3

90+2
    Domácí tak měli přímý kop z pozice, která dovolovala ohrožení Schlagerovy branky, McTominay ale svou střelu poslal vysoko nad bránu.

90+1
    Hostující Stefan Ilsanker dostal za stažení protihráče žlutou kartu.

90
    Rozhodčí přidá tři minuty.

89
    Alaba našel na hranici šestnáctky nabíhajícího Lainera, tomu ale volej nevyšel a vystřelil zcela mimo.

88
    Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Ryan Christie, přichází Kenny McLean.

88
    Na centr si u malého vápna naskočil Hanley, mířil však z celkem dobré pozice vedle.

86
    Další roh pro Skotsko.
    85. John MCGINN - 2:2

85
    Skotsko právě vstřelilo branku!
    Zase máme srovnáno! Už to vypadalo, že hosté dostanou po centru míč daleko od branky, jenže Skontsko bylo proti. Christieho hlavička vrátila hru do vápna, JOHN MCGINN se položil do nůžek a parádně uklidil míč ke vzdálenější tyči – 2:2.

84
    Domácí tým si po krátkém tlaku u vápna dá rohový kop.

83
    Po centru z pravé strany a lehkém prodloužení hlavičkoval McGinn, míč ale poslal vysoko nad Schlagerovo břevno.

82
    Žlutá karta pro domácí tým, za nedovolený zákrok ji dostal Stephen O'Donnell.

81
    Skotsko tak najednou musí zase pospíchat, pokud nechce odejít s prázdnou.
    80. Saša KALAJDŽIĆ - 1:2

80
    Rakousko právě vstřelilo branku!
    Hosté podruhé vedou! Po několika přihrávkách před pokutovým územím nacentroval Lainer, přihrávkou našel naskočeného SAŠU KALAJDŽIĆE a ten přesnou hlavičkou překonal marně se natahujícího Marshalla – 1:2.

Aleš Pur

Branky: 71. G. Hanley (O'Donnell), 85. J. McGinn (R. Christie) – 55. Kalajdžić (Grillitsch), 80. Kalajdžić (Lainer)

Karty:   14. G. Hanley (SCO), 24. R. Christie (SCO), 49. Dykes (SCO), 82. O'Donnell (SCO) – 62. Kalajdžić (AUT), 70. Grillitsch (AUT), 90+1. Ilsanker (AUT)

Skotsko: Marshall – O'Donnell, Hendry, G. Hanley, Robertson (C) – J. McGinn, McTominay, Tierney – Armstrong (66. Adams), Dykes (78. C. McGregor), R. Christie (88. McLean).
    Náhradníci: C. Gordon, McLaughlin – Fleck, C. McGregor, Gallagher, McKenna, Fraser, Nisbet, Adams, McBurnie, Palmer, McLean.

Rakousko: A. Schlager – Lainer, Dragović, Lienhart, Alaba (C) – Baumgartner, Ilsanker, Grillitsch, X. Schlager – Grbic (68. Schaub), Kalajdžić.
    Náhradníci: Pervan, Lindner – Ulmer, Ranftl, Trauner, Sabitzer, Gregoritsch, Trimmel, Schaub, Schöpf, Onisiwo, Friedl.

Rozhodčí: Del Cerro – Yuste, Barbero (všichni ESP)