Boston – NY Islanders 3:4 (po pr.) | Philadelphia – NY Rangers 3:8 (kon.) | Washington – New Jersey 4:3 (kon.)
Columbus – Carolina 3:4 (po pr.) | Ottawa – Toronto 2:3 (po pr.) | Pittsburgh – Buffalo 4:0 (kon.)
Minnesota – St. Louis 2:0 (kon.) | Chicago – Florida 3:0 (kon.) | Nashville – Detroit 7:1 (kon.)
Dallas – Tampa 4:3 (kon.) | Colorado – Vegas 5:1 (kon.)
Boston Bruins
3:4 (2:0, 0:1, 1:2 - 0:1)
New York Islanders
Pátek 26.03.2021, 00:05 • TD Garden, Boston • NHL

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný páteční den. Na počtenou! (02:58:57)

3. Steven Kampfer (BOS) – 1+0

Boston ani na pátý pokus nedokázal v této sezoně zdolat Islanders. Dnes se s týmem z New Yorku utkal poprvé v domácím prostředí, ale ani tento fakt k výhře nevedl. Bruins to měli ale velmi dobře rozehrané, neboť už po první třetině vedli 2:0. Islanders ale vyrovnali a těsně před koncem třetí třetiny šli navíc do náskoku. O vyrovnání se ale dvě minuty před koncem postaral Anders Bjork, který nasměroval svůj tým k bodovému zisku. Šlo se tedy do prodloužení, ve kterém se rozhodlo už po jednadvaceti sekundách, to se dokázal prosadit Anthony Beauvillier.

60:21 Anthony BEAUVILLIER - 3:4

60:21
    Islanders právě vstřelili branku!
    Tohle bylo rychlé prodloužení, které přisuzuje dva body do hrsti newyorských Islanders. Nick Leddy nabral po levém křídle obrovskou rychlost, díky které i vystřelil. Halákovi propadl puk mezi tělem a lapačkou těsně za něj. Na brankovišti už byl nejdůslednější ANTHONY BEAUVILLIER, který dorazil puk do brány. 3:4 po prodloužení. Asistence: Nick Leddy a Jean-Gabriel Pageau.

60:01

Střely na bránu po 3. třetině: 32 – 25

60:00

59:38
    Brock Nelson se neprobil okolo dvou bránících hráčů hostujícího týmu. Puku se tak ujímá Boston.

59:03
    Už probíhá poslední minuta základní hrací doby. Vše nasvědčuje tomu, že se dnes půjde do prodloužení.

58:39
    Boston zůstává v útočném pásmu. Po zakázaném uvolnění týmu z New Yorku se bude vhazovat po levici Semjona Varlamova.
    57:58 Anders BJORK - 3:3

57:58
    Bruins právě vstřelili branku!
    Nedůraz a lehkovážnost stála hosty vedení. Charlie Coyle získal puk za bránou Islanders a během chvilky přihrál ANDERSI BJORKOVI, jenž si najel mezi kruhy. Posledně jmenovaný vyslal opravdu prudkou střelu, a tak znovu srovnal stav utkání. 3:3. Asistence: Charlie Coyle a Chris Wagner.
    57:04 Oliver WAHLSTROM - 2:3

57:04
    Na začátku 58. minuty Islanders otáčí skóre a poprvé v zápase jdou do náskoku. Pageau se vytočil a zpoza brány poslal puk před brankoviště. Tam si nejlépe počínal OLIVER WAHLSTROM, který těsně před holí Davida Krejčího dostal puk do šibenice. 2:3. Asistence: Jean-Gabriel Pageau a Anthony Beauvillier.

56:49
    Po poslední komerční pauze dnešního zápasu už znovu pokračujeme ve hře. Čekají nás možná nejnapínavější minuty.

56:06
    Craig Smith se natlačil před obránce a poté předvedl dlouhý blafák do bekhendu. Vyrážečka Semjona Varlamova ale zachránila hostující hokejisty před inkasováním.

55:37
    Po zisku odraženého kotouče to zkoušel David Pastrňák z ostrého úhlu. Varlamov ale dával pozor.

55:06
    Tempo hry se trochu uklidnilo. Domácí vyčkávají ve svém pásmu, aby mohli vyrazit do ofenzívy s čerstvými silami.

54:28
    Po rychlém manévru Barzala se dostal ke kotouči Komarov, který ale v mezikruží netrefil puk zrovna nejlépe.

53:43
    Ostrované teď sami sebe dostali z útočného pásma. Pomalu ale jistě se dostáváme do závěrečné pasáže třetí třetiny.

52:46
    Aktivní Bjork to zkoušel znovu, ale zastavil jej Adam Pelech. Obránce Islanders si počínal na hranici pravidel, neboť to zavánělo nedovoleným bráněním.

52:24
    Anders Bjork vyrazil vpřed po laciné ztrátě hostujícího týmu. Na nic nečekal a okamžitě vystřelil. Jeho pokus si ale hrudí pokryl Semjon Varlamov.

51:59
    Po nahození Hickeyho musel Jaroslav Halák reagovat rychle. Tečovaný kotouč totiž poskočil až před něj, ale i tentokrát to zkušený muž v masce zvládl.

51:12
    Teď zase tahal za delší konec provazu Boston. Před závěrečnými minutami třetí periody je tedy úplně vše otevřené. Vyhrát mohou oba celky.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:29
    David Pastrňák těsně podél betonu hostujícího brankáře propasíroval puk k zadní tyči, kam si sjížděl Charlie McAvoy. Obránce Bruins byl ale na poslední možnou chvíli čistě zastaven.

50:05
    Islanders předvedli velký tlak, při kterém bylo všem domácím fanouškům pořádné horko. Branku však svěřenci kouče Trotze ze svého snažení nevstřelili. Marchand se už vrátil na led, takže Bruins to nejhorší přežili.

49:12
    Brock Nelson výtečnou žabičkou oslovil Wahlstroma na levém kruhu. Neméně výborně si ale vedl Jaroslav Halák, který pokryl střelu i následnou dorážku.

48:36
    Steven Kampfer dokázal i se štěstím vyhodit černou gumu přes všechny čáry. Do rozehrávky se tak musel zapojit i Semjon Varlamov.

48:00
    Vyloučení v týmu Boston Bruins (Brad Marchand – 2 min., držení).

47:56
    Cal Clutterbuck ukázal, že také s kotoučem umí. Parádně se proháčkoval až před Haláka, který ale předvedl kvalitní zákrok betonem.

47:22
    Matt Grzelcyk vší silou napřáhl od modré čáry, ale trefil pouze obětavě blokujícího hostujícího útočníka.

46:39
    Patrice Bergeron jen o několik málo centimetrů nedokázal sklepnout střílenou pobídku Brada Marchanda směrem na bránu. V této situaci by měl Semjon Varlamov zřejmě velmi složitou práci.

46:03
    Anthony Beauvillier si nedokázal zkrotit neposednou přihrávku Ryana Pulocka po mantinelu. Ke kotouči se už dostávají Medvědi.

45:39
    Brad Marchand chtěl zneutralizovat icing, který se ale stejně pískal. U puku byl totiž jako první Nick Leddy.
    44:33 Josh BAILEY - 2:2

44:33
    Náskok domácích z první třetiny je pryč, máme tady totiž srovnáno! Brock Nelson prokázal svůj výborný přehled, když si rychle všiml najetého JOSHE BAILEYHO, kterému naservíroval přesný pas. Bailey se uvolnil na kruhu a svižnou střelou na vyrážečku nedal Halákovi šanci. 2:2. Asistence: Brock Nelson a Nick Leddy.

44:18
    Bjork vysoko napadal a málem dokázal poslat puk na McKegga, který by se jinak dostal do samostatného úniku.

43:38
    Halák měl plné ruce práce s ranou Jordana Eberleho. Islanders jsou ve třetí periodě vidět.

43:06
    Oliver Wahlstrom se díky svému dobrému bruslení dostal do palebné pozice mezi kruhy, avšak při snaze zakončit mu puk přeskočil hůl, takže z toho nic nebylo.

42:06
    Nick Ritchie předvedl dobrou práci na brankovišti, ale moc prostoru od dotěrného Varlamova nedostal. Brankář hostů mu skvěle zmenšil střelecký úhel.

41:44
    Na Islanders ale jde vidět, že ve třetí třetině chtějí rozhodně být aktivnějším týmem. Zatím drží kotouč převážně oni.

41:01
    Barzal nabil Pulockovi na vrchol kruhu, ze kterého ale trefil připraveného útočníka Smithe, jenž ukázal výtečný blok.

40:15
    Nechybělo moc a bylo by srovnáno. Po celkem nešťastném odrazu pro domácí tým se málem dostal ke kotouči Anthony Beauvillier, který by jinak dorážel do poloprázdné brány.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

40:01

Ve druhé třetině sice Boston mohl odskočit do vyššího náskoku, neboť hrál dlouhou přesilovku, ale hned po jejím skončení trestali hosté. To se trefil Jean-Gabriel Pageau. Poté se oba celky dostávaly do zajímavých šancí, ale žádná už neskočila v bráně. Po dvou třetinách tedy Medvědi vedou 2:1.

Střely na bránu po 2. třetinách: 23 – 18

40:00

39:33
    David Pastrňák číhal ve střelecké pozici na kruhu. Vyražený puk ale nakonec promáchl.

38:49
    Anders Bjork objel bránu a u zadní tyče ještě předkládal kotouč Charliemu Coylovi. Druhý jmenovaný ale nedokázal překonat už ležícího Semjona Varlamova.

38:33
    Po nahození Scotta Mayfielda se bude vhazovat znovu před Halákem. Stále platí, že i ve druhé třetině je hra častokrát přerušovaná.

38:05
    David Krejčí zastavil puk rukavicí, aby mohl okamžitě vracet před bránu. Jeho záměr ale přečetl Adam Pelech.

37:40
    Pohotový Leo Komarov si našel místo mezi kruhy a svým zakončením chtěl Jaroslava Haláka překvapit. Brankář Bostonu ale zakročil svou hrudí.

37:20
    Puk teď opustil hrací plochu, takže znovu se musí hra přerušit. Do konce prostředního dějství zbývají necelé tři minuty.

36:56
    První lajna Islanders zatím velice zajímavě kombinuje ve třetině Bruins. Mathew Barzal nám znovu předvádí svůj hokejový um.

36:03
    Na druhé straně vybízel Brock Nelson ještě lépe postaveného kolegu, ke kterému ale včas dojel poctivě se vracející Chris Wagner.

35:49
    Anders Bjork předvedl velmi aktivní střídání. I díky jeho tlaku do brankoviště musel Semjon Varlamov přikrýt puk pod lapačkou.

35:01
    Kampfer si už hledal prostor na pravém kruhu, ale přebrání kotouče se mu nevydařilo. Touš mu přeskočil čepel, a proto obránce Bruins nevystřelil.

34:32
    Craig Smith se obtočil na levém kruhu, na kterém ale nedostal od zadáků Islanders prostor. Střela se mu i kvůli jejich houževnatosti nepovedla.

33:42
    Greene vypálil opravdu velmi tvrdě od modré čáry. Halák tento pokus vyrazil před sebe k Brocku Nelsonovi, jemuž ale dorážka nevyšla podle představ.

33:17
    Bostonští se hnali dopředu, ale jejich akce skončila ofsajdem. Po krátkém přerušení se bude vhazovat v neutrální zóně.

33:09
    Josh Bailey zkoušel Jaroslava Haláka překvapit z ostrého úhlu. Slovenský brankář si ale veškerý volný prostor pohlídal.

32:39
    Tvrdý projektil Lea Komarova z pravé strany se mezi tři tyče nevešel. Teď už ale tahají za delší konec provazu svěřenci Barryho Trotze.

32:16
    Mathew Barzal ale už uklidnil hru a dovolil svým spoluhráčům vystřídat.

31:34
    Charlie Coyle si hledal prostor mezi kruhy, ale hole hokejistů hostů mu ve střele zamezily. Nicméně Boston zůstává zaparkován v útočném pásmu.

30:57
    Scott Mayfield nabil Oliveru Wahlstromovi, jehož tvrdá rána skončila na chráničích domácího Nicka Ritchieho.

30:12
    Po komerční přestávce se už znovu pokračuje ve hře. Islanders vyráželi dopředu po pravé straně, ale Jakub Zbořil jim cestu zamezil.

29:53
    Své ofenzivní choutky znovu potvrdil Charlie McAvoy, jehož střela z kruhu byla ramenem Semjona Varlamova posunuta do ochranné sítě.

29:12
    Tinordi se musel rychle vracet na vlastní polovinu, aby zvládl bruslařský souboj s útočníkem soupeřova celku. To se mu povedlo.

28:34
    Po gólu se hrálo převážně ve středním pásmu. Teď už ale přišel nepřesný pas hostů, a tak se po zakázaném uvolnění bude vhazovat před Varlamovem.
    27:21 Jean-Gabriel PAGEAU - 2:1

27:21
    Hned po skončení oslabení se hosté dostávají zpět do hry, když dokázali využít rychlý kontr. Leo Komarov nabral rychlost po křídle a přes šíři pásma vybídl Mayfielda. Obránce hostů jen postrčil na střed k JEANU-GABRIELU PAGEAUOVI, který se i v pádu dokázal trefit. 2:1. Asistence: Scott Mayfield a Leo Komarov.

27:12

26:36
    Nick Ritchie pracoval dobře u brankoviště. Andy Greene ale pomohl svému brankáři tím, že dokázal vyčistit prostor před jeho svatyní.

26:09
    Kombinace Bruins ale ve finální fázi přesná nebyla. Ostrované se už opět bez větších potíží ubránili.

25:43
    Dlouhá přesilovka se zatím Bostonu moc nedaří. Teď už ale vpřed míří David Pastrňák.

25:11
    Halák předvedl rychlou rozehrávku, kterou mu ale přečetli hostující hokejisté.

24:27
    Steven Kampfer opět vystřelil ze své parkety, ze které už dnes jednou skóroval. Tentokrát ale Varlamov pohotově zasáhl.

24:18
    Matt Grzelcyk se snažil vymést pavučinku u zadní šibenice, ale jeho pokus zápěstím byl nakonec sražen do ochranné sítě.

23:38
    Jaroslav Halák musel dávat pozor, neboť kotouč se po dobré práci Cizikase pro něj odrazil velice nepříjemně od mantinelu.

23:12
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Scott Mayfield – 2+2 min, vysoká hůl).

22:51
    Nahození McAvoye nadělalo Varlamovovi potíže. Černá guma totiž vyletěla do vzduchu a ruský brankář dělal vše pro to, aby nezapadla do sítě.

22:26
    Charlie Coyle předvedl opravdu sympatickou individuální akci, jenže prostor k ráně nedostal.

21:43
    Nick Leddy zvládl lépe bruslařský souboj s Chrisem Wagnerem. Hru tedy zastavuje icing svěřenců Bruce Cassidyho.

21:24
    Nahození obránce Kampfera od modré čáry jen o pár centimetrů proletělo těsně vedle vzdálenější tyče.

21:04
    David Krejčí neměl moc prostoru k zakončení mezi kruhy, ale i tak opravdu vypálil. Varlamov zakročil vyrážečkou.

20:46
    Puk opustil hrací plochu. Po krátkém přerušení se bude vhazovat po levici Semjona Varlamova.

20:14
    Grzelcykovu pobídku pouze Bergeron protečoval do útočného pásma. Přesně v tento čas se ale do hry vrátil předtím potrestaný Michael Dal Colle.

20:01
    Střídání v týmu Boston Bruins: ze hřiště odchází Tuukka Rask, přichází Jaroslav Halák.

20:01

Po první třetině odchází spokojenější do kabin Boston, který vede 2:0. O jeho trefy se postarali Karson Kuhlman se Stevenem Kampferem. Ostrované hráli zhruba do desáté minuty velmi dobře, avšak po jejich prvním inkasování byli domácí lepším týmem.

Střely na bránu po 1. třetině: 10 – 6

20:00

19:53
    Medvědi se ještě chtěli co nejrychleji dostat do útočné třetiny a nakonec se jim to takticky vůbec nepovedlo. Po zakázaném uvolnění nás čeká buly před Tuukkou Raskem.

19:28
    Eberle v souboji jeden na jednoho neobhodil Kampfera, který si tak splnil své defenzivní úkoly na jedničku.

19:00
    Islanders ale i v oslabení vyrazili do rychlého kontru. Vybojovali útočné pásmo zásluhou prudké střely Cizikase.

18:37
    Patrice Bergeron dostal hodně času a prostoru na pravém kruhu, ze kterého vystřelil zápěstím. Vyrážečka Semjona Varlamova se ale činila.

18:13
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Michael Dal Colle – 2 min., podrážení).

18:04
    Boston pokračoval v aktivní hře a znovu byl v útočném pásmu pořádně cítit.
    17:35 Steven KAMPFER - 2:0

17:35
    Boston využívá přesilovku a momentálně vede už o dva góly. David Krejčí dostal kotouč na osu kluziště k McAvoyovi, jehož přihrávku proměnil v gól ostrou střelou STEVEN KAMPFER. Znovu má velkou zásluhu na trefě Bruins Charlie Coyle, který clonil před Varlamovem. 2:0. Asistence: Charlie McAvoy a David Krejčí.

16:54
    Teď se však bude vhazovat před Raskem. Hokejisté v černých dresech se budou muset do třetiny soupeře dostávat znovu.

16:26
    David Pastrňák sice přišel o hůl, ale jeho spoluhráči udrželi útočnou třetinu. Boston tedy znovu rozjíždí svůj přesilovkový kolotoč.

15:46
    Marchand parádním způsobem vybízel Bergerona, který předvedl jemnou teč. Kotouč ale k zadní tyči jen o pár centimetrů nezaplul.

15:37
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Casey Cizikas – 2 min., podrážení).

15:22
    Bekhendové zakončení Charlieho Coyla dokázal Varlamov vyrazit. Se zbytkem mu už pomohli obránci.

14:48
    To však mohl změnit z vrcholu levého kruhu Jean-Gabriel Pageau. Útočník Islanders ale trefil před sebou blokujícího Stevena Kampfera.

14:06
    Islanders teď marně dobývali útočnou třetinu. Domácí zatím poctivě brání, před Raska se totiž hosté dostávají obtížně.

13:24
    Nick Leddy pronikl až do útočného pásma. Nabídku spoluhráčů ale neměl, a proto jeho následná přihrávka do předbrankového prostoru mířila pouze k hokejkám domácích hokejistů.

12:44
    Islanders se chtějí oklepat co nejrychleji, a proto zakládají útočnou protiakci.
    11:42 Karson KUHLMAN - 1:0

11:42
    Medvědi byli v posledních desítkách sekund aktivnější a i díky tomu se ujímají vedení. Trefuje se KARSON KUHLMAN, který si přebral puk po odrazu od mantinelu a následně přesně zakončil. Výrazně mu k brance pomohl stínující Charlie Coyle, přes kterého toho Semjon Varlamov příliš mnoho neviděl. 1:0. Asistence: Charlie McAvoy a Anders Bjork.

10:43
    Connor Clifton předvedl rychlý manévr, po kterém ihned vystřelil. Hostující brankář ale utěsnil prostor u přední tyče.

10:02
    Wagner předvedl opravdu ostrý hit, za který si vysloužil potlesk fanoušků v hledišti. Sestřelil velmi tvrdě Adama Pelecha.

09:37
    Hra se v úvodní třetině poměrně často kouskuje. O tom jsme se mohli přesvědčit i nyní, bylo odpískáno zakázané uvolnění domácího týmu.

09:20
    Casey Cizikas vystřelil zpoza kruhů zápěstím. Rask si ale mezírku mezi betony pohlídal a nadvakrát neposedný kotouč dokázal zkrotit.

08:56
    Craig Smith si hledal co nejlepší střeleckou pozici na levém kruhu, avšak bránícími hráči Islanders byl rychle dostoupen.

08:34
    Varlamov si pokryl nahození dnes zatím velmi aktivního Matta Grzelcyka, který hraje od začátku sezony v opravdu kvalitní formě.

08:02
    Hra se sice na chvíli otočila před bránu Ostrovanů, ale kombinace bostonských hráčů přesná nebyla.

07:13
    Nelson připravil střeleckou pozici pro Pelecha, jehož střela zamířila mimo tři tyče. Právě Brock Nelson se ale o chvíli později dostal do zajímavé pozice, ale Tuukka Rask velice pohotově zakročil ramenem.

06:45
    Bergeron chtěl přenést hru co nejrychleji do útočného pásma, ale lapačka Semjona Varlamova byla pozorná.

06:38
    Po nahození hostů, které bylo sraženo do ochranné sítě, přichází první komerční přestávka dnešního utkání.

06:14
    Grzelcyk předvedl svůj um i v útočném pásmu v rohu kluziště. V rozhodující chvíli ale byl zdvojen.

05:46
    Matt Martin zůstal na chvíli volný mezi kruhy, ale jeho pokus zápěstím byl zastaven obráncem Jakubem Zbořilem.

05:12
    Anthony Beauvillier si nenašel cestičku mezi dvěma zadáky Bostonu. Bruins se zmocnili puku a poté se vydali před bránu Semjona Varlamova.

04:36
    Nahození Charlieho McAvoye od modré čáry bylo zablokováno. O pár sekund později se už hrálo ve středním pásmu.

04:12
    Mathew Barzal nezpracoval poměrně ostrou přihrávku Jordana Eberleho. Podruhé v utkání se hosté provinili zakázaným uvolněním.

03:54
    Varlamov toho proti Tinordiho ráně moc neviděl. Měl štěstí, že tečovaný puk zaplul nad jeho horní tyč.

03:32
    Poprvé se připomněl David Pastrňák, jenž šikovně pronikl okolo Pelecha a poté nebezpečně přihrával před bránu. V tomto prostoru ale Patrice Bergeron nezakončil ideálně.

03:18
    Islanders pokračovali v útočném snažení. Do hry se dostal i Scott Mayfield, jehož rána doputovala k zadnímu mantinelu.

02:32
    Oliver Wahlstrom vypálil bez přípravy z levého kruhu. Jeho rána ale až k brance domácího celku nedoputovala.

02:05
    Varlamov si poprvé v zápase sáhl na puk. Přerušovalo se už předtím, kvůli ofsajdu Medvědů.

01:49
    Původně měl hrát hostující tým přesilovku, ale Matt Grzelcyk na trestnou lavici nakonec nepůjde. Bylo zjištěno, že Barzala zasáhla vysoká hůl jeho spoluhráče.

01:46
    Thomas Hickey napřáhl opravdu velmi tvrdě od modré čáry. Rask zřejmě zasáhl levým betonem a posléze kotouč doputoval do rohu kluziště.

01:21
    Leo Komarov sice dobrusloval vyhození hostů, avšak icing se nakonec pískal. Těžiště hry se tedy přenáší před Semjona Varlamova.

00:58
    Nick Leddy se tlačil ke střele, jenže byl hned za modrou čárou zablokován. Dopředu tak už míří Boston.

00:31
    Úvodní sekundy zápasu jsou zatím opatrné. Hosté teď drží puk za svou svatyní.

00:01

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – McAvoy, J. Zbořil, Clifton, Grzelcyk, Kampfer, Tinordi – Pastrňák, Bergeron (C), Marchand (A) – C. Smith, Krejčí (A), N. Ritchie – Kuhlman, Coyle, Bjork – Wagner, McKegg, Frederic.

New York Islanders: Varlamov (I. Sorokin) – Pulock, Pelech, A. Greene, Leddy, Mayfield, Hickey – Eberle, Barzal, Komarov – Josh Bailey (A), B. Nelson (A), Dal Colle – Wahlstrom, Pageau, Beauvillier – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck (A).

Rozhodčí: McCauley, Chmielewski – Daisy, MacPherson.

Daniel Vladař (Boston) – 1 zápas, 97,14% úspěšnost zákroků
    Jakub Zbořil (Boston) – 26 zápasů, 5 bodů (0+5)
    Ondřej Kaše (Boston) – 2 zápasy, 0 bodů – momentálně zraněn
    David Krejčí (Boston) – 24 zápasů, 16 bodů (1+15)
    David Pastrňák (Boston) – 21 zápasů, 26 bodů (14+12)

NEW YORK ISLANDERS

Ostrované potvrzují svou dobrou výkonnost z loňské sezony a v tuto chvíli jsou dokonce druhým nejlepším týmem celé soutěže. V divizi jsou první, ve 33 zápasech totiž vydolovali 46 bodů. V období mezi koncem února a polovinou března navíc vyhráli hned devět utkání v řadě, což je vyšvihlo do čelních příček soutěže. Poté sice nestačili na Washington a Philadelphii, ale v posledních dvou zápasech už znovu vyhráli. Dvakrát zdolali právě hokejisty Flyers, nejprve 6:1 a poté 2:1 po prodloužení. V týmové produktivitě se nejlépe vede Mathewu Barzalovi, který si zapsal už 25 kanadských bodů.

BOSTON BRUINS

Boston se letos vůbec poprvé představí doma proti Islanders, přičemž bude chtít poprvé tohoto soupeře zdolat. Medvědi momentálně pobývají na čtvrtém místě Východní divize, když si v osmadvaceti duelech připsali 36 bodů. Momentálně se musí vypořádat s obrovskou marodkou, velký počet hráčů je navíc zapsán na tzv. covidové listině. Kouč Cassidy jistě má plnou hlavu starostí. Radost mu však mohou udělat dvě výhry Bostonu v řadě z minulého týdne, Medvědi totiž vyhráli 2:1 v Pittsburghu i 4:1 v Buffalu. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Brad Marchand s čtyřiatřiceti kanadskými body na kontě.

Přeji příjemnou hokejovou noc při sledování textového přenosu z kanadsko-americké NHL. Dnes budeme společně sledovat souboj mezi Bostonem Bruins a New Yorkem Islanders. Úvodní buly utkání padne krátce po půlnoci. Příjemnou zábavu!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:05.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 12. Kuhlman (McAvoy, Bjork), 18. Kampfer (McAvoy, Krejčí), 58. Bjork (Coyle, Wagner) – 28. Pageau (Mayfield, Komarov), 45. Josh Bailey (B. Nelson, Leddy), 58. Wahlstrom (Pageau, Beauvillier), 61. Beauvillier (Leddy, Pageau)

Boston Bruins: T. Rask (21. Halák) – McAvoy, J. Zbořil, Clifton, Grzelcyk, Kampfer, Tinordi – Pastrňák, Bergeron (C), Marchand (A) – C. Smith, Krejčí (A), N. Ritchie – Kuhlman, Coyle, Bjork – Wagner, McKegg, Frederic.

Rozhodčí: McCauley, Chmielewski – Daisy, MacPherson

Diváci: 2 191