Omsk – Magnitogorsk 4:0 (kon.) | Petrohrad – Dynamo Moskva 4:0 (kon.)
SKA Petrohrad
4:0 (1:0, 2:0, 1:0) Stav série: 4:1
Dynamo Moskva
Pátek 26.03.2021, 17:30 • Ledovyj dvorec, Petrohrad • Play-off KHL • Čtvrtfinále

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne. Na počtenou! (20:00:46)

Česká a slovenská stopa

Michal Čajkovský (Dynamo Moskva) – 0+0, 1 střela na bránu, 2 trestné minuty, čas na ledě: 11:54
    Dmitrij Jaškin (Dynamo Moskva) – 0+0, 2 střely na bránu, 4 trestné minuty, čas na ledě: 20:55

Statistiky utkání

Střely na bránu: 18 – 25
    Vyloučení: 4 – 6
    Góly v přesilovkách: 2 – 0
    Hity: 11 – 15
    Vhazování: 27 – 28

Je dobojováno! Petrohrad dnes zvítězil 4:0 a celkově sérii vyhrál poměrem 4:1 na zápasy. O finále KHL si tedy zahraje s lepším z dvojice CSKA Moskva – Jaroslavl. Moskevské CSKA je k postupu o krok blíže, neboť vede 3:2 na zápasy. Na dnešní triumf se střelecky podepsali Jevgenij Timkin, Emil Galimov, Igor Ožiganov a ve třetí třetině i Vladislav Cicjura. Skvělý výkon podal i brankář Hellberg, který dnes neinkasoval. Dynamo kladlo odpor hlavně v prvních dvou třetinách, v té třetí už nebezpečné nebylo.

59:32
    Celá hala už tleská. Petrohrad totiž porazí Dynamo počtvrté za sebou a bude se radovat z postupu mezi nejlepší čtyři celky soutěže.

59:07
    Dmitrij Jaškin získal puk za svou svatyní, následně se pokusil rozjet útočnou protiakci Dynama.

58:18
    Petrohrad si už závěrečné desítky sekund užívá. Kotouč chce co nejvíce držet na svých hokejkách, aby se brankář Magnus Hellberg mohl radovat z čistého konta.

57:48
    Juuso Hietanen zareagoval těsně před svým brankovištěm. Kotouč odehrál tak, aby na něj domácí nedosáhli.

56:55
    U útočné modré čáry Dynama byl k vidění celkem ostrý osobní souboj. Vylučovat se po něm ale nebude. Oba celky si už tak trochu vyřizují účty za celou sérii, která za tři minuty skončí.

56:27
    Petrohrad stále pobývá častěji v pásmu soupeře. To znamená, že má i více sil.

55:58
    Vasilij Podkolzin pořádně zrychlil a probil se do kvalitní střelecké pozice na levém kruhu. Jeho pokus ale nešel dostatečně vysoko, takže Ivan Bočarov se zásahem problém neměl.

55:32
    Anton Burdasov si to mířil do otevřenější obrany, ale recept na dobře bránícího Čajkovského nenašel.

54:48
    Dynamo sice hrálo s pukem na hokejkách v útočném pásmu, ale nic světoborného nevymyslelo. Petrohrad teď má dostatek času k poslání čerstvých sil na ledovou plochu.

54:09
    Dynamu zbývá už jen šest minut do konce třetí třetiny. Navíc se v tuto chvíli provinilo postavením mimo hru.

53:42
    Kuzmenko po parádní kličce našel Morozova, který přihrávku zřejmě nečekal. I proto nakonec ze slibné pozice nezakončil.

52:52
    Brankář Ivan Bočarov se vrátil na své místo, takže pokračuje se v tradičním počtu hráčů na obou stranách.

52:32

52:23
    I po skončení trestu domácího celku hosté zůstali na ledě v pěti. Pokus přes celé kluziště se Petrohradu nevydařil, takže se muselo pískat další zakázané uvolnění.

52:05

51:43
    Vladimir Brjukvin nedokázal prostrčit puk na lépe postaveného spoluhráče. Výborně mu totiž do přihrávky lehl Dinar Chafizullin.

51:12
    Dynamo už riskuje. Gólmana poslalo na střídačku, takže při hře 4 na 4 už nyní hraje powerplay.

50:50
    Dmitrij Jaškin rozjel Vladislava Jefremova, ale přihrávka na něj byla až moc dlouhá. Druhý jmenovaný ji zároveň nedojel jako první, takže se musel pískat icing.

50:32
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Michal Čajkovský – 2 min., hákování).

50:24
    Tvrdá střela hostů z levého kruhu přesná nebyla. Magnus Hellberg zasahovat nemusel.

50:05
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Linden Vey – 2 min., držení hole).

49:44
    V útočné třetině se pěknou kličkou okolo obránce připomněl Andrej Kuzmenko. Dynamo nemá protihru a těžko s tímto utkáním bude něco dělat.

48:59
    Ivan Morozov odvedl dobrou práci u mantinelu, čímž poté získal prostor pro své kolegy. Petrohrad se sice ke střele nakonec nedostal, ale i tak znovu prokázal, že chce přidávat další branky.

48:41
    Emil Galimov vyslal šikovnou střílenou přihrávku směrem na bránu. Ivan Bočarov ale puk viděl a bez problémů jej přikryl na své hrudi.

48:02
    Po komerční přestávce už pokračujeme ve hře. Petrohrad drží postup pevně ve svých rukou.
    47:34 Vladislav CICJURA - 4:0

47:34
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Petrohrad dává další branku a nyní vede už 4:0! Alexandr Kučerjavenko neodehrál kotouč v útočném pásmu. Tedy on jej odehrál, ale přímo na hokejku Vasilije Podkolzina, který poté rychlou přihrávkou nastartoval VLADISLAVA CICJURU, který z pravého kruhu zamířil naprosto přesně. 4:0. Asistence: Vasilij Podkolzin.

46:52
    Třetí perioda zatím plyne velmi rychle. To samozřejmě vyhovuje Petrohradu, který rozhodně nepotřebuje, aby se mnohokrát přerušovalo.

46:12
    Vyhození domácích doputovalo přímo k brankáři, který musel rychle rozehrát, neboť kupředu si to mířil i dojíždějící Jevgenij Timkin.

45:47
    Burdasov předvedl ukázkový hit na útočné modré čáře. Stále se hraje převážně velmi daleko od petrohradské klece.

45:18
    Zakončení bekhendem v podání Vladimira Tkačova s přehledem zastavil brankář Ivan Bočarov.

44:52
    Arťom Švec-Rogovoj chtěl střílet z celkem znatelného úhlu, ale neposedný kotouč mu nepřiskočil přímo k čepeli.

44:30
    Po teči puk opustil hrací plochu. S největší pravděpodobností se bude vhazovat ve středním pásmu.

44:07
    Teď se už kotouče zmocnili hokejisté v bílých dresech. V tuto chvíli si přihrávají u modré čáry.

43:39
    Joonas Kemppainen nahodil do útočného pásma, kam rychle dojeli jeho spoluhráči. Petrohrad znovu pobývá ve třetině soupeře.

43:18
    Až teď se hra poprvé ve třetí třetině přerušila. Pískáno je zakázané uvolnění hostujícího týmu.

42:44
    Hosté byli důrazní před brankářem Magnusem Hellbergem, který ale dokázal zasáhnout levým betonem proti jejich náporu do brankoviště.

42:12
    Vadim Šipačov si nabruslil až na vrchol kruhu, odkud se mu rána ale vůbec nepovedla. Střelecký pokus skončil v rukavicích obránce Viktora Antipina.

41:36
    Petrohrad si hledá pozice v útočném pásmu. Hokejisté v modrém rozhodně nechtějí pouze bránit svůj tříbrankový náskok.

41:02
    Hietanen se vrátil na led. Pokračuje se tedy v pěti na obou stranách.

40:28
    Andrej Alexejev dokázal poslat puk přes všechny čáry. Dynamo se zbytku svého oslabení brání slušně.

40:01

Petrohrad je už jen třetinu od postupu. Nad Dynamem vede po čtyřiceti minutách 3:0 a naopak Moskvané jsou blízko vyřazení. SKA těžilo hlavně ze svých přesilových her, které proměnili Emil Galimov s Igorem Ožiganovem. I hosté si zahráli hned poté dvě přesilovky, ale nebezpeční v nich nebyli.

Střely na bránu po 2. třetině: 13 – 23

40:00

39:36
    Petrohrad sice situaci nesehrál špatně, ale střela z jeho snažení stejně nepřišla. Poté hosté posunuli do středního pásma.

39:02
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Juuso Hietanen – 2 min., podrážení).

38:54
    Petrohrad bude hrát na konci druhého dějství další přesilovku. Přichází pro něj ideální chvíle k dalšímu navýšení skóre.

38:29
    Hellberg si potřeboval najít co nejlepší výhled, neboť hosté se mu před brankovištěm důsledně seskupili. Puk ale nakonec levým betonem posunul do rohu kluziště.

37:48
    Dynamo trošku zatlačilo. Útočný záměr hostů ale přečetl pohotový Anton Burdasov na vlastní modré čáře, který si tak splnil i své obranné úkoly.

37:16
    Po tečovaném vyhození domácích z vlastní třetiny skončil kotouč na střídačce moskevského Dynama. Čeká nás vhazování v neutrální zóně.

36:38
    I Petrohrad ale rozhodně nechce ubrat na své ofenzivní aktivitě, což také v předchozím střídání dokázal.

36:09
    Ivan Bočarov musel velmi rychle reagovat, neboť zadák Lukas Bengtsson se opravdu parádně prosmýkl až před brankoviště. Jeho bekhendové zakončení ale brankář Dynama zastavil pravým betonem.

35:46
    Vladimir Tkačov postupoval vpřed po levém křídle. Byl však i natlačen na mantinel, cestu až k bráně mu nepovolil Arťom Volkov.

35:03
    Dynamo ale sympaticky kombinovalo ve třetině soupeře. Petrohrad se ocitl v nesnázích.

34:29
    Střelecká pozice Dmitrije Jaškina na levém kruhu nepřinesla úspěch. Pokus útočníka s číslem 23 na dresu byl sražen nad Hellbergovu svatyni.

33:56
    Jeden z domácích hráčů si najížděl k zadní tyči na prudkou pobídku svého kolegy. Bočarov ale dokázal včas vytasit hokejku, aby přihrávce zamezil.

33:12
    Moskvané chvíli zatopili pod kotlem, ale pro tuto chvíli už jsou vyhnáni do střední třetiny.

32:47
    Také další oslabení už domácí celek přežil. Dynamo by potřebovalo snížit, ale zatím není z čeho. Větší šance si netvoří ani v přesilovkách.

32:09
    Neuspěl ani od modré čáry pálící Andrej Mironov. Ani bek Dynama z této pozice netrefil zařízení.

31:46
    Sergejev vybídl mezi kruhy Ivana Igumnova, jehož rychlé zakončení brankář Magnus Hellberg neviděl. Měl velké štěstí, že puk zamířil těsně vedle jeho bližší tyče.

31:12
    Dmitrij Jaškin chtěl vzít na sebe zavezení kotouče do útočné třetiny. Český útočník ale narazil, poradili si s ním hned tři bránící hráči v modrých dresech.

30:47
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Lukas Bengtsson – 2 min., nedovolené bránění).

30:44
    Nejprve si až k modré čáře sjel Ilja Kruglov, jehož rána zaduněla o pravý beton domácího brankáře. O chvíli později pálil i bek Jegor Zajcev.

30:16
    Za námi je polovina základní hrací doby a Petrohrad je hned o tři kroky napřed. Je tak už velmi pravděpodobné, že po dnešním zápase bude slavit postup do finále konference. Ale pozor, Dynamo má ještě mnoho času.

29:55

29:29
    Střelec první branky utkání Jevgenij Timkin ušetřil několik cenných sekund v útočném pásmu. To je jednoznačně voda na mlýn pro domácí hráče.

28:56
    Teď už ale domácí vyhazují přes všechny čáry. Dynamo se stále nemůže dostat do tempa ani při své početní výhodě.

28:36
    O puk se svádí důrazný souboj u mantinelu za petrohradskou bránou.

28:14
    Nepřesný pokus o co nejdelší přihrávku se hostům vůbec nepovedl. Po zakázaném uvolnění se tedy bude vhazovat po pravici Ivana Bočarova.

27:55
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Lukas Bengtsson – 2 min., podrážení).

27:49
    Vadim Šipačov si počínal holí na hranici pravidel, vylučovat se ale za tento zákrok nebude.

27:14
    Dmitrij Raševskij šikovně tečoval pobídku od modré čáry. Na změnu směru puku ale byl brankář Magnus Hellberg připraven. Na řadu přichází komerční pauza.

26:58
    Dynamo potřebuje co nejrychleji alespoň snížit, neboť konec sezony se mu v tuto chvíli už blíží.
    26:01 Igor OŽIGANOV - 3:0

26:01
    Další nabídnutá možnost byla Petrohradem okamžitě využita. Emil Galimov si dvakrát vyměnil puk s IGOREM OŽIGANOVEM, který přesnou a zároveň prudkou střelou vymetl šibenici u zadní tyče. Brankář Bočarov toho moc neviděl. 3:0. Asistence: Emil Galimov.

25:53
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dmitrij Jaškin – 2 min., hákování).

25:31
    Přesilovka domácích pokračuje. Podaří se jim vsítit další branku?
    24:48 Emil GALIMOV - 2:0

24:48
    Petrohrad nakonec nabídnutou dvojnásobnou přesilovku využil. Po závaru před brankovištěm, při kterém dobře zapracovali Tkačov s Kemppainenem se puk odrazil ke zcela volnému EMILU GALIMOVOVI, jenž se už tentokrát nemýlil. Brankář Bočarov byl bez šance. 2:0. Asistence: Vladimir E. Tkačov.

24:33
    Emil Galimov dostával přihrávku na pravou stranu. Puk mu ale přeskočil čepel.

24:18
    Téměř minutu přesilovky pět na tři mají teď domácí k dispozici. Štěstí zkusil tvrdou střelou z vrcholu kruhu Lukas Bengtsson, avšak jeho pokus byl vyrážečkou Bočarova posunut do ochranné sítě.

24:01
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Dmitrij Raševskij.

23:54
    Oscar Fantenberg neudržel útočnou třetinu, přestože chtěl pro černou gumu skočit rybičkou. Musí se tak pro ni vracet.

23:22
    Zkrácená přesilovka pět na tři ale byla bez střelby. Ta přišla až s návratem Dmitrije Jaškina na ledovou plochu.

22:57
    Jegor Zajcev se provinil hákováním na Antona Burdasova. Přesilovka Petrohradu bude rázem dvojnásobná.

22:22
    Teď už domácí rozjíždějí svůj přesilovkový kolotoč. Obranná čtveřice hostů je poměrně zatažená.

21:36
    Petrohrad nedokázal udržet útočné pásmo. Hokejisté v modrém si sice přihrávali na modré čáře, ale Dynamo zareagovalo a začalo o trochu více napadat.

21:19
    Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dmitrij Jaškin – 2 min., podrážení).

21:11
    SKA bude hrát přesilovku. Brankář Magnus Hellberg už v ponechané výhodě míří na střídačku.

20:39
    Teď se musel brankář Dynama rychle přesouvat. Útočníci Petrohradu totiž chtěli svou útočnou akci co nejvíce vykombinovat.

20:15
    Ivan Bočarov rychle vytřepal puk ze své lapačky, neboť nebyl atakován dojíždějícími hráči.

20:01

Dynamo sice v první části mělo střeleckou převahu, ale opticky se jedná o velmi vyrovnaný duel. Pouhých 5 sekund před koncem třetiny navíc otevřel skóre domácí útočník Jevgenij Timkin, díky kterému má Petrohrad momentálně ještě blíže k postupu do finále konference. Dynamo ale odehrálo dobrou třetinu, takže vše je ještě otevřené.

Střely na bránu po 1. třetině: 4 – 10

20:00
    19:55 Jevgenij TIMKIN - 1:0

19:55
    Domácí tým se 5 sekund před koncem první třetiny ujímá vedení. Petrohrad využil svého dobrého bruslení a vytvořil si v útočném pásmu tolik potřebný tlak. Po souboji před bránou se kotouč odrazil mezi kruhy k JEVGENIJI TIMKINOVI, který předvedl skvostnou střelu do horního růžku. 1:0. Bez asistence.

19:18
    Linden Vey nabral opravdu velkou rychlost na levém křídle, ale tělem obránce Sergeje Bojkova byl okamžitě odstaven.

18:52
    Hned po buly se puk odrazil k bráně Dynama, kde jej brankář Bočarov raději přikryl pod lapačkou.

18:48
    Anton Burdasov sice zakončoval z těžké pozice, ale i tak tlačil kotouč k horní tyči. Nicméně pohotové rameno Ivana Bočarova bylo v pozoru.

18:29
    Už tři minuty se hraje bez přerušení. Stále platí, že dnešní zápas je aktivní, hraje se nahoru a dolů.

17:58
    Jevgenij Timkin velmi zkušeně podržel kotouč ve vlastní třetině, čímž vymanil svůj mančaft z tlaku soupeře.

17:12
    Třetí lajna domácích předvedla zajímavé manévry v útočné třetině. Morozov byl ale včas dostoupen.

16:33
    Vladislav Kameněv se dostal k puku po aktivní práci Galimova. Moc času ale neměl a i kvůli tomu se k zakončení nedostal.

15:59
    Petrohrad teď drží puk v obranném pásmu a konkrétně obránci čekají na nabídku svých ofenzivních spoluhráčů.

15:27
    Ivan Igumnov vyprodukoval další zajímavou střílenou přihrávku k zadní tyči. Černá guma ale těsně před švédským brankářem tečována nebyla.

15:11
    Také Petrohrad měl k dispozici přečíslení tři na dva, ale střelou jej nevyřešil. Arťom Švec-Rogovoj si hledal prostor na pravé straně útočného pásma, ale puk netrefil.

14:26
    Přečíslení hostů tři na dva nebylo vůbec špatné. Hellberg ale proti střele z druhé vlny zakročil.

14:12
    Andrej Mironov nahodil od modré čáry do míst, kde stálo hned několik hokejistů. Hellberg ale zřejmě nezasahoval, neboť domácí předvedli další účinný blok.

13:07
    Ivan Igumnov nabízel kotouč bekhendem před bránu Markuse Hellberga, v tomto místě ale výborně zapracoval Dinar Chafizullin, jenž zachránil Petrohrad před velkou hrozbou.

12:39
    Vadim Šipačov se rozjížděl kupředu. Jeho pokus o založení akce ale domácí beci dokázali přečíst.

12:06
    Jevgenij Timkin byl na hranici pravidel odstaven. Vzápětí ale přišlo zakázané uvolnění Dynama, takže po krátkém přerušení se bude vhazovat v útočné třetině Petrohradu.

11:34
    Hra se přerušuje velmi málo. Sledujeme aktivní utkání z obou stran, které má rozhodně spád.

11:01
    Oscar Fantenberg udržel útočné pásmo se štěstím. Kdyby však nezareagoval, tak by hosté ujeli do úniku.

10:16
    Teď už oba týmy střídají. Petrohrad chce také něco útočného podniknout, ale zatím určitě můžeme říct, že Dynamo je mírně aktivnějším celkem.

09:29
    Viděli jsme zřejmě největší šanci dosavadního průběhu utkání. Andrej Sergejev znovu prokázal své útočné kvality, když se dostal až na levý kruh, odkud vyslal zpětnou přihrávku bekhendem k zadní tyči. Ilja Kruglov ale před poloprázdnou bránou skákavý touš netrefil.

08:32
    Oba celky zatím velice dobře bruslí, ale podle očekávání se nehraje moc ofenzivně. Týmy vycházejí hlavně z kvalitní obrany.

08:02
    Andrej Alexejev díky své aktivitě dokázal vybojovat útočnou třetinu. Hellberg raději přikryl puk pod lapačkou, protože možnost k rozehrávce se mu nenaskytla.

07:40
    Na druhé straně pálil z vrcholu kruhu Linden Vey. Pokus tohoto útočníka byl ale hokejkami hostujících hokejistů přizvednut do ochranné sítě. Po komerční pauze se bude vhazovat před Ivanem Bočarovem.

06:52

06:46
    Andrej Sergejev se dostal na pravý kruh, na kterém měl celkem hodně prostoru. Svatyni domácích ale přestřelil.

06:26
    Juuso Hietanen dvakrát po sobě zajímavě vystřelil od modré čáry. Hellberg ani v jednom případě zasahovat nemusel.

05:55
    Obranný blok domácího celku je i nadále aktivní, ale teď už hosté kombinují v útočné třetině.

05:16
    Po dvaceti sekundách domácí vyhodili kotouč z vlastního pásma. Dynamo se tedy záhy bude muset pokusit o další útočnou akci.

04:52
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Emil Galimov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

04:34
    Arťom Volkov nahazoval od modré čáry, ale bránu brankáře Magnuse Hellberga netrefil. Nicméně moskevský celek pokračuje v tlaku.

03:53
    Přihrávka Viktora Antipina adresáta nenašla. Nyní však předvádějí svůj ofenzivní um i domácí hokejisté.

03:12
    Oscar Lindberg se vydal do plných, ale kotouč nakonec opravdu v rohu kluziště vydoloval. Obrana Petrohradu ale byla pozorná, a proto touš do předbrankového prostoru nepustila.

02:28
    Kirill Marčenko se málem šikovně proháčkoval až před bránu hostů, avšak nakonec byl jeho manévr přečten oběma obránci Dynama.

01:53
    Teď se hraje převážně ve středním pásmu. Ani jeden celek nechce udělat chybu, to už nyní je naprosto zřejmé.

01:16
    Anton Burdasov se na chvíli zjevil za obranou hostujícího týmu, ale prudkou přihrávku si nezpracoval. Zakázané uvolnění pískáno nebylo, neboť Ivan Bočarov vyjel z brány.

00:47
    Rána z velkého úhlu skončila nad bránou gólmana Hellberga, který tak zatím do prvního zákroku nemusel.

00:26
    Dynamo začalo aktivně, ale poté pouze odevzdalo kotouč za bránu svého soupeře.

00:01

Oba celky už přijíždějí na led. Petrohrad bude hrát v modrém, zatímco Dynamo v dresech bílých.

SKA Petrohrad: Hellberg (Samonov) – Fantenberg, Ožiganov (A), Bengtsson, Chafizullin, Tokranov, Antipin, A. Bělov – V. E. Tkačov, Kemppainen, Burdasov (C) – E. Galimov, Kuzmenko, Vey – K. Marčenko, Ivan Morozov, Podkolzin – Švec-Rogovoj, Cicjura, Kameněv – Timkin (A).

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Hietanen, Čajkovský, Mironov (A), Volkov, J. Zajcev, An. Sergejev (A), Bojkov – Jaškin, Šipačov (C), Igumnov – O. Lindberg, Brjukvin, Pääjärvi – Jefremov, Kruglov, Muranov – O. Zajcev, Alexejev, Kučerjavenko – Raševskij.

Rozhodčí: Gofman, Olenin – Golovljov, Černyšov.

Petrohrad dokázal v prvním kole předčít běloruský Minsk poměrem 4:1 na zápasy a v případě dnešní výhry může na tento počin navázat. Jeden z favoritů soutěže po úvodním nezdaru série s Dynamem Moskva zabral a nyní má možnost v domácím prostředí postoupit do finále konference. Zatím nejproduktivnějším hráčem Petrohradu v play-off je Vladimir Tkačov, jenž si drží bilanci bodu na zápas. Nejlépe bodujícím hráčem SKA byl už v základní části, ve které nasbíral o dva kanadské body více než Andrej Kuzmenko a Anton Burdasov.

Moskevské Dynamo je sice na pokraji vyřazení, ale dnes udělá vše pro to, aby vrátilo sérii na svůj domácí led. V 1. kole zdolalo Čerepovec 4:1 na zápasy a nad tímto soupeřem potvrdilo lepší výchozí pozici pro vyřazovací část. Nejproduktivnějším hráčem týmu v play-off je Andrej Sergejev, nejlepším střelcem zase pětigólový český reprezentant Dmitrij Jaškin.

Předchozí zápasy série

1. zápas

Petrohrad – Dynamo Moskva 1:4

Branky a nahrávky: 56. Bengtsson (Burdasov, Vey) – 12. Čajkovský (Kagarlickij, Jaškin), 31. An. Sergejev (Igumnov, Kruglov), 45. O. Lindberg (Tarasov, Čajkovský), 58. Jaškin (Tarasov, Šipačov)

2. zápas

Petrohrad – Dynamo Moskva 1:0

Branky a nahrávky: 58. K. Marčenko (Vey, Ožiganov)

3. zápas

Dynamo Moskva – Petrohrad 2:3 po prodloužení

Branky a nahrávky: 33. Jaškin (Čajkovský, An. Sergejev), 44. Igumnov (An. Sergejev) – 5. Podkolzin (Ivan Morozov), 27. Burdasov (Fantenberg, V. E. Tkačov), 63. Kameněv (Švec-Rogovoj, A. Bělov)

4. zápas

Dynamo Moskva – Petrohrad 1:3

Branky a nahrávky: 59. Igumnov (Šipačov, Čajkovský) – 25. V. E. Tkačov (Kuzmenko), 35. Kemppainen (Burdasov, V. E. Tkačov), 57. Švec-Rogovoj (Kameněv, Podkolzin)

Michal Čajkovský (Dynamo Moskva)
    Dmitrij Jaškin (Dynamo Moskva)

Přeji příjemný páteční podvečer při sledování textového přenosu z play-off KHL. Kazaň je už jistým postupujícím do semifinále soutěže a dnes ji v případě vítězství může napodobit Petrohrad, který vede 3:1 na zápasy. Právě zápas Petrohradu s Dynamem Moskva budeme dnes sledovat. Úvodní buly je naplánováno na 17:30. Příjemnou zábavu!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 20. Timkin, 25. E. Galimov (V. E. Tkačov), 27. Ožiganov (E. Galimov), 48. Cicjura (Podkolzin)

SKA Petrohrad: Hellberg (Samonov) – Fantenberg, Ožiganov (A), Bengtsson, Chafizullin, Tokranov, Antipin, A. Bělov – V. E. Tkačov, Kemppainen, Burdasov (C) – E. Galimov, Kuzmenko, Vey – K. Marčenko, Ivan Morozov, Podkolzin – Švec-Rogovoj, Kameněv, Timkin (A) – Cicjura.

Rozhodčí: Gofman, Olenin – Golovljov, Černyšov

Diváci: 9 224