Dubnica – Vlci Žilina 2:3 (po pr.) | Spišská N. Ves – Martin 2:5 (kon.)
TSS GROUP Dubnica
2:3 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1) Stav série: 0:3
DOXXbet Vlci Žilina
sk Neděle 28.03.2021, 17:00 • Zimný štadión Dubnica • 1. liga play-off (SR) • Semifinále

Dnešný duel je úspešne za nami. Dubnica sa dnes nemá za čo hanbiť, ale to nič nemení na veci, že Žilina je zápas od postupu do finále play-off. Už zajtra sa môže rozhodnúť. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (20:12:32)

67:07 Šimon PETRÁŠ (ŽILINA)- 2:3

67:07
    Vlci Žilina dali gól! Gól strelil ŠIMON PETRÁŠ. Ten sa zorientoval najlepšie v trme vrme a rozhoduje tak dnešný zápas! Asistencie: Henrich Jaborník, Tomáš Urban.

66:16
    Vylúčenie v tíme HK Spartak Dubnica (Miroslav Kristín – 2 min., hákovanie).

65:40
    Žilina teraz má obrovský tlak. Gól však nie a nie padnúť.

64:25
    Vylúčenie v tíme HK Spartak Dubnica (Team penalty – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade). Trest odpyká Jozef Haščák.

64:05
    Kristín vytiahol zákrok zápasu! Stále sa tak pokračuje v hre.

63:22
    Pri puku je Žilina, ale nevie sa usadiť v pásme súpera.

62:23
    Pri puku sú teraz domáci, ale dlho sa pri ňom nezdržali.

61:27
    Cígerova tvrdá rana od modrej končí na pozornom brankárovi.

61:08
    Mikula mohol byť hrdinom dnešného zápasu, ale Kristína neprekonal.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Riadna hracia doba je úspešne za nami. V tretej tretine sme gól nevideli, a preto príde rozlúsknutie v predĺžení, respektíve v samostatných nájazdoch.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:01
    Záverečná minúta je v plnom prúde!

58:14
    Po dlhšej dobe mali gólovú šancu aj domáci, ale Kristínova výborná akcia gólom nekončí. Po poriadku. Najprv si domáci hráč narazil od modrej puk o zadný mantinel, následne obkorčuľoval brankára a aj celú bránku, ale tam mu už bolo znemožnené zakončenie do prázdnej bránky.