Arménie – Rumunsko 3:2 (kon.) | Řecko – Gruzie 1:1 (kon.) | Španělsko – Kosovo 3:1 (kon.)
Litva – Itálie 0:2 (kon.) | Sev. Irsko – Bulharsko 0:0 (kon.) | Bosna – Francie 0:1 (kon.)
Ukrajina – Kazachstán 1:1 (kon.) | Rakousko – Dánsko 0:4 (kon.) | Moldavsko – Izrael 1:4 (kon.)
Skotsko – Faerské ostrovy 4:0 (kon.) | Andorra – Maďarsko 1:4 (kon.) | Anglie – Polsko 2:1 (kon.)
San Marino – Albánie 0:2 (kon.) | Německo – S. Makedonie 1:2 (kon.) | Lichtenštejnsko – Island 1:4 (kon.)
Anglie
2:1 (1:0)
Polsko
Středa 31.03.2021, 20:45 • Wembley Stadium, Londýn (VB) • Kvalifikace MS (Evropa) • Skupina I

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 4:1.
    Střely mimo: 2:2.
    Rohy: 7:0.
    Ofsajdy: 3:1.
    Fauly: 10:17. (22:43:30)

Zápas nám skončil a Anglie ho přece jen dokázala dotáhnout do vítězného konce. Ve druhém poločase bylo ze začátku lepší Polsko, které se dostalo do tempa a nepouštělo Anglii tolik k míči a do šancí, jako v poločase prvním. To hlavně díky rychlému gólu již ve 47. minutě. Jenže Poláci nevyužili šance a druhou branku nepřidali. Nakonec se prosadila Anglie, dokonce střední obránce Maguire, který z halfvoleje poslal míč do branky v 86. minutě po rohovém kopu. Anglie tak má další tři body do tabulky, v součtu tedy devět, a je samozřejmě na první pozici. Polsko se propadlo až na čtvrtou, jelikož ho po dnešních výhrách předběhlo Maďarsko i Albánie.

90+5

90+4
    Nakonec to s Chilwellem nevypadá tak vážně, jako na první pohled. Hráč je již zpátky na nohou a bude pokračovat.

90+3
    Nepěkná zpráva pro Anglii. Chilwell se dostal do souboje s Jóźwiakem, při kterém upadl a pravděpodobně se poranil. Lékaři běží na trávník.

90+2
    Všichni do útoku. Tak by se asi nyní dala popsat taktika hostujícího týmu. Většina hráčů je "nasáčkováná" u vápna a jen čeká na dlouhý nákop některého z obránců.

90+1
    Anglie vybojovala rohový kop. Jesse Lingard se ho ujal, ovšem neposlal ho do vápna, nýbrž ho rozehrál na krátko e svému spoluhráči. Následně si ho ale přebralo Polsko.

90
    Sudí k tomuto zápasu nastaví ještě čtyři minutky nad standardní hrací dobu.

89
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Raheem Sterling, přichází Jesse Lingard.

88
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Harry Kane, přichází Dominic Calvert-Lewin.

87
    Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Piotr Zieliński, přichází Kamil Grosicki.

87
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Phil Foden, přichází Reece James.

86
    Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Maciej Rybus, přichází Arkadiusz Reca.
    85. Harry MAGUIRE - 2:1

85
    Domácí opět překlápí skóre na svou stranu! Po rohovém kopu si na hranici hřiště našel míč Stones, který ho hlavičkoval k penaltě. Tam si doběhl HARRY MAGUIRE, který to k překvapení všech vyzkoušel. Vypálil z halfvoleje a i přestože Szczesny se míče dotkl, zastavit ho nedokázal.. Asistence: John Stones.

84
    Mount si vyžádal míč a vzal to na sebe. Vypálil z hranice vápna, ovšem do trajektorie míče naběhl jeden z hostů a tuto střelu zablokoval.

83
    Anglie se opět po nějakých dvaceti minutách dostala do tempa. Nyní předvádí skvělou kombinaci u pokutového území soupeře, který nestíhá.

81
    Dlouhý nákop Krychowiaka dopředu na Zielinského nemohl vyjít. Míč na Zielinského byl až přespříliš dlouhý a skončil u Rice.

80
    Jóźviak předvedl parádní kličku na soupeře ve středovém kruhu. Jenže následně zakopl a míč ztratil. Anglie se dostala k šestnáctce.