Olomouc – Prešov 33:19 (kon.) | Šaľa – DHC Plzeň 30:27 (kon.)
33:19 (19:11)
ŠŠK Prešov
Čtvrtek 01.04.2021, 17:30MOL liga žen • 25. kolo

DHK Zora Olomouc – ŠŠK Prešov 33:19 (19:11)
    Nejvíce branek: Kubáčková 7/3, Přikrylová 5, Fryčáková 4 – Šutranová 5/1, Dvorščáková 5, Vargová 5. Sedmimetrové hody: 4/4 – 2/1. Vyloučení: 6:3. (18:52:00)

Je konec! Dnešní utkání pochopitelně končí vítězstvím Olomouce, která svého soupeře porazila poměrem 33:19. I druhý poločas nám přinesl poměrně ofenzivní podívanou, nicméně slovenskému celku se s velkým mankem nepovedlo nic moc udělat. Olomouc byla v tomto duelu mnohem nebezpečnější a hlavně také přesnější.

Konec zápasu. (33:19)
    60
    A čtyři vteřinky před0 koncem zápasu pečetí vítězství Klára Sovová. (33:19)
    60
    Tak přeci jenom ještě jedna trefa, a sice první v podání Claudie Roupcové. (32:19)

59
    Domácí celek se v závěru zápasu nikam nežene, naopak se poklidnou kombinací dostává kupředu. (31:19)

58
    Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Anna Možíšová). (31:19)
    58
    Domácí celek měl k dispozici sedmičku, se kterou ukázkově naložila Anna Možíšová. (31:19)

57
    A v podání domácího celku další trefená branková konstrukce! (30:19)
    56
    A třicátou domácí branku dokázala vsítit Tatiana Gajdošíková. (30:19)

56
    Oddechový čas pro domácí. (29:19)
    55
    Stanislava Ščerbáková dokázala přesným projektilem zamířit mimo dosah. (29:19)

54
    Během pěti vteřin se domácím hráčkám povedlo dvakrát trefit brankovou konstrukci. (29:18)

53
    Olomouc se v posledních minutách horko, těžko dostává do zakončení, nevyšlo to ani tentokráte. (29:18)
    52
    Až nyní to Aleně Dvorščákové vyšlo, v pádu se jí povedlo poslat míč přesně do branky. (29:18)

51
    A tak jsme sledovali předávku na pravé křídlo, kde se nacházela Lenka Ratvajská, které se nepovedlo trefit levou šibenici. (29:17)

50
    K zakončení se sice dostala hostující Dvorščáková, avšak v době střeleckého pokusu jí faulovala protihráčka. (29:17)