Black Angels – Mladá Boleslav 4:9 (kon.) | Chodov – Bohemians 10:9 (3:2 po s.n.) | Sparta – Střešovice 5:3 (kon.)
po s.n. (3:2)
FAT PIPE Florbal Chodov
10:9 (4:3, 2:4, 3:2 - 0:0) Stav série: 2:1
FbŠ Bohemians
Pátek 02.04.2021, 18:30 • Sportovní hala Jižní Město, Praha 11 – Chodov • Play-off Livesport Superligy florbalu • Čtvrtfinále

V samostatných nájezdech zvítězil tým FAT PIPE Florbal Chodov.
    Autorem vítězné branky je TOM ONDRUŠEK.
    59:03 Filip FORMAN - 9:9

59:03
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Šedesát minut hry o vítězi dnešního střetnutí nejspíš nerozhodne, skóre je totiž opět nerozhodné! FILIP FORMAN nyní vzal věci do svých rukou a poslal míček přesně do škvírky mezi rukou a stehnem klečícího Šimůnka – 9:9! Asistence: Jan Malič.
    57:18 Tomáš SÝKORA - 9:8

57:18
    Chodov právě vstřelil branku!
    Domácí nechtějí nechat duel dojít do prodloužení a necelé tři minuty před koncem základní hrací doby znovu odskakují do vedení! Obrana Bohemky teď úplně selhala a před její brankoviště se protlačil TOMÁŠ SÝKORA, který převzal přihrávku od Vávry a následně zakončil naprosto přesně – 9:8! Asistence: Marek Vávra.
    55:39 Jakub ŠÁRKA - 8:8

55:39
    Znovu JAKUB ŠÁRKA, tohle bude ještě pořádné drama! Filip Forman proběhl na útočnou polovinu a poslal puk před brankoviště, odkud ho produktivní útočník poslal za Šimůnka – 8:8! Asistence: Filip Forman.
    50:53 Ondřej MIKEŠ - 8:7

50:53
    Ubráněná početní nevýhoda Chodovským vlila krev do žil, jižané se okamžitě po jejím konci vrhli do útoku a hned je z toho gól! Zprava přesně mířil ONDŘEJ MIKEŠ, jehož střela proklouzla mezi Michajlovičovo rameno a levou tyč – 7:7! Asistence: Tomáš Sýkora.
    48:06 Daniel EREMIÁŠ - 7:7

48:06
    Znovu máme vyrovnáno, Michajlovič ze své klece loví sedmý míček! Nepochybně napínavou druhou půli poslední periody nám připravil DANIEL EREMIÁŠ, který domácího gólmana překonal bekhendovou střelou z levé strany – 7:7! Asistence: Jiří Bauer.
    37:45 Tomáš SÝKORA - 6:7

37:45
    Pozor, hosté přetavují rychlý brejk v zásah a dvě minuty před koncem druhé části snižují na rozdíl jediné branky! Potřetí v zápase skóruje TOMÁŠ SÝKORA, který se dostal přes středovou lajnu a následně nekompromisně zakončil zleva – 6:7! Asistence: Tom Ondrušek.
    35:06 Jakub ŠÁRKA - 5:7

35:06
    A pozor, florbalisté z Vinohrad bleskově odskakují do dvoubrankového trháku! JAKUB ŠÁRKA kompletuje další hattrick krásným zakončením přesně do horního rohu chodovské branky – 5:7! Asistence: Michal Vojtíšek.
    34:24 Patrik ŠEBEK - 5:6

34:24
    Domácí měli v posledních minutách více ze hry, nakonec ale míček končí v jejich síti! Do brankoviště soupeře pronikl PATRIK ŠEBEK, který se nemýlil – 5:6! Asistence: Jakub Buršík.
    32:22 Tomáš SÝKORA - 5:5

32:22
    Svižná akce domácích končí dalším gólem, ve třiatřicáté minutě utkání začínáme zase od začátku! Ondrušek vystřelil na klec z vysokého úhlu, přičemž odražený míček následně za Michajloviče doklepl TOMÁŠ SÝKORA – 5:5! Asistence: Tom Ondrušek.
    29:09 Filip FORMAN - 4:5

29:09
    Tak tohle si Šimůnek za rámeček nedá, FILIP FORMAN ho nyní prostřelil ranou takřka z poloviny hrací plochy! Míček klečícímu domácímu brankáři nešťasně proklouzl mezi nohy – 4:5! Asistence: Matyáš Krebner.
    23:57 Jakub ŠÁRKA - 4:4

23:57
    Máme znovu vyrovnáno! JAKUBU ŠÁRKOVI se daří i dnes, nyní zachytil od mantinelu odražený míček a rychle jej doťukl za nepřipraveného Šimůnka – 4:4! Asistence: Matyáš Krebner.
    19:16 Marek VÁVRA - 4:3

19:16
    Gólové hody na Chodově pokračují, domácí své soupeře vyprovází do kabiny čtvrtým gólem a ujímají se vedení! Petr Majer nahrál MARKU VÁVROVI, který následně zakončil k pravé tyči! Asistence: Petr Majer.

15:40
    Tak to bylo rychlé, Mikeš se po dvaceti sekundách vrací zpět na hrací plochu! MATYÁŠ KREBNER se po nepříjemném souboji v rohu palubovky oklepal a po souhře s Jakubem Šárkou střílí vyrovnávací gól – 3:3! Asistence: Jakub Šárka.
    15:40 Matyáš KREBNER - 3:3
    14:43 Jakub ŠÁRKA - 3:2

14:43
    Mírný nápor se nakonec vyplatil, kýžený kontaktní gól je na světě! Na střeleckou listinu se zapisuje JAKUB ŠÁRKA, jehož zakončení z otočky s prostředku útočné poloviny hrací plochy prošlo přesně do sítě – 3:2! Bez asistence.
    13:27 Tom ONDRUŠEK - 3:1

13:27
    Hyršl svou misi nezvládl a vrací se na lavičku překonán, TOM ONDRUŠEK zakončením k tyči přetavil trestné střílení ve třetí domácí gól, a rozšířil tak náskok Chodova na dvě branky!
    11:14 Michal STRNAD - 2:1

11:14
    Michajlovič ale nakonec přeci jen náporu soupeře podlehl, po rychlé souhře s Maxou lehkým zakončením z pravé strany posílá Chodov poprvé v utkání do vedení MICHAL STRNAD – 2:1! Asistence: Daniel Maxa.
    03:14 Tomáš SÝKORA - 1:1

03:14
    Nedáš? Dostaneš! Podívaná v hale na Jižním Městě zatím rozhodně nenudí, dvě minuty po úvodním gólu hostů skóre vyrovává TOMÁŠ SÝKORA, který Michajloviče překonal střelou k tyči – 1:1! Asistence: Tom Ondrušek.
    00:48 Filip FORMAN - 0:1

00:48
    Hosté aktivní vstup do utkání přetavují v první zásah a už v úvodní minutě jdou do vedení! Z brejku Šimůnka o čisté konto připravil ostrostřelec FILIP FORMAN – 0:1! Bez asistence.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 4. Sýkora (Ondrušek), 12. Strnad (Maxa), 14. Ondrušek (TS), 20. M. Vávra (Majer), 33. Sýkora (Ondrušek), 38. Sýkora (Ondrušek), 49. Eremiáš (J. Bauer), 51. Mikeš (Sýkora), 58. Sýkora (M. Vávra), rozh. náj. Ondrušek – 1. F. Forman, 15. Šárka, 16. Krebner (Šárka), 24. Šárka (Krebner), 30. F. Forman (Krebner), 35. Šebek (Buršík), 36. Šárka (Vojtíšek), 56. Šárka (F. Forman), 60. F. Forman (Malič)