Omsk – Kazaň 0:2 (kon.)
Avangard Omsk
0:2 (0:0, 0:0, 0:2) Stav série: 3:3
Ak Bars Kazaň
Úterý 13.04.2021, 18:00 • Ledový palác Jurije Ljapkina, Balašicha • Play-off KHL • Semifinále
    59:46 Kirill PETROV - 0:2

59:46
    Kazaň vstřelila branku!
    Tahle série půjde až do sedmého zápasu! Ve vlastním pásmu se kotouče ujal KIRILL PETROV, který následně přebruslil bránícího protihráče a z hranice soupeřovy třetiny hrací plochy uklidil puk do prázdné svatyně domácího celku – 0:2! Asistence: Dmitrij Voronkov.
    45:48 Kirill PETROV - 0:1

45:48
    Čekání na úvodní trefu utkání je po téměř šestačtyřiceti minutách hry u konce, levharti jdou po přečíslení dva na jednoho do vedení! Stanislav Galijev na poslední chvíli prostrčil puk přes obránce na KIRILLA PETROVA, který ho následně uklidil k bližší tyči Hrubcovy branky – 0:1! Asistence: Stanislav Galijev.