Montreal – Calgary 2:1 (kon.) | Boston – NY Islanders 3:0 (kon.) | Minnesota – San Jose 3:2 (kon.)
Anaheim – Vegas 0:4 (kon.) | Philadelphia – Washington 3:6 (kon.) | NY Rangers – New Jersey 6:3 (kon.)
Buffalo – Pittsburgh 2:3 (kon.) | Montreal – Ottawa 0:4 (kon.)
Anaheim Ducks
0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
Vegas Golden Knights
Sobota 17.04.2021, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

Hokejisté Las Vegas pokračují v dobrých výkonech, vyhrávají pátý zápas v řadě. Dnes svého soupeře přestříleli 51:16 (15:6, 23:3, 13:7). Anaheim Ducks si výraznější šanci v tomto zápase nevypracoval a prohrál. (06:36:42)

Robin Lehner (VEG) – 16 zákroků, 0OG, úspěšnost 100%, odchytal 60:00

Robin Lehner (Vegas) získává první čisté konto a celkově 60. Dnes k němu potřeboval pouze 16 zákroků, nejméně v kariéře. Lehner dovedl Vegas k páté výhře v řadě.

59:30
    Už se pravděpodobně nic nestane.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v tomto zápase.

58:44
    Jeden z domácích hráčů pálil od modré čáry, jeho rána ale končí mimo.

58:16

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Mattias Janmark pálil, ale John Gibson byl připravený.

57:26
    Danton Heinen (Anaheim) od své branky poslal puk na brankáře Vegas, Robin Lehner byl připravený.

56:40
    Haydn Fleury (Anaheim) nabral kotouč na hokejku a rychle jej vyhodil přes všechny čáry.

56:25
    Domácí ovšem rychle vyhazují přes všechny čáry.

56:16
    V závěru zápasu si přesilovku zahraje Vegas.

56:16
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Sam Steel – 2 min., podrážení).

56:12
    Reilly Smith (Vegas) se dostal do problémů.

56:00
    Vegas rozehrává od své branky, Zach Whitecloud hledal spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 21. W. Karlsson (R. Smith, Marchessault), 25. Stephenson (Mark Stone, Pacioretty), 40. N. Roy, 48. McNabb (Stephenson, Mark Stone)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Drysdale, Manson, Fowler, Welinski, H. Fleury, Shattenkirk – Heinen, Henrique (A), Silfverberg (A) – Jones, Getzlaf (C), Terry – Comtois, Steel, Rakell – Deslauriers, D. Grant, Volkov.
    Vegas Golden Knights: Lehner (M.-A. Fleury) – Martinez, Pietrangelo (A), McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud, Coghlan – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone (C) – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – W. Carrier, Janmark, Tuch – Jurčo, N. Roy.

Rozhodčí: Walsh, Luxmore – Mills, Rody

Diváci: 1 717