Philadelphia – New Jersey 4:3 (3:2 po s.n.) | NY Rangers – Buffalo 6:3 (kon.) | Tampa – Columbus 4:3 (po pr.)
po s.n. (3:2)
Philadelphia Flyers
4:3 (1:1, 0:1, 2:1 - 0:0)
New Jersey Devils
Pondělí 26.04.2021, 00:05 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (03:01:27)

Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 3651 diváků.

1. Claude Giroux (PHI) 2+0
    2. James van Riemsdyk (PHI) 0+2
    3. Miles Wood (NJD) 1+1

Česká a slovenská stopa

Jakub Voráček (PHI) – 0+2, +2 účast, 3 střely na branku, TM 0, čas na ledě 19:28
    Pavel Zacha (NJD) – 1+0, 0 účast, 2 střely na branku, TM 0, čas na ledě 18:49

Kdo se postavil do brankoviště?

Brian Elliott (PHI) – 29 zákroků, 3 OG, úspěšnost 90,6%, odchytal 63:30
    Mackenzie Blackwood (NJD) – 33 zákroků, 3 OG, úspěšnost 91,6%, odchytal 64:39

Je rozhodnuto! Philadelphia nakonec zvládla nájezdy o něco lépe a vítězí 4:3. Po dvou sériích vedli domácí už 2:1, ale hostující Bratt vyrovnal. Poté se blýskli brankáři, kteří podávali skvělé výkony. Rozhodující nájezd proměnil Kevin Hayes.

Kevin HAYES - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Philadelphia Flyers.
    Autorem vítězné branky je KEVIN HAYES!
    Nico HISCHIER

6. série
    3:2
    Nico Hischier dlouho motal kotoučem, ale Elliott jej nakonec udržel před brankovou čárou!

6. série
    3:2
    Kevin Hayes si troufl na bekhendový blafák a získává pro domácí výhodu.
    Pavel ZACHA

5. série
    2:2
    Pavel Zacha mířil nad vyrážečku domácího brankáře, ale Elliott byl připraven.
    Ivan PROVOROV

5. série
    2:2
    Ani Ivan Provorov puk do sítě nedostal. Blackwood zůstal stát a připsal si dobrý zákrok.
    Jesper BOQVIST

4. série
    2:2
    Boqvist se dostal blízko k brankáři, ale zakončil mimo branku.
    Scott LAUGHTON

4. série
    2:2
    Laughton si už položil Blackwooda, ale z ostrého úhlu nezvedl puk nad beton.
    Jesper BRATT

3. série
    2:2
    Drama bude pokračovat! Bratt totiž parádní stahovačkou překonal brankáře blafákem.
    Travis KONECNY

3. série
    2:1
    Konecny po rychlém rozjezdu zpomalil a zakončil do lapačky brankáře.
    Jegor ŠARANGOVIČ

2. série
    2:1
    Také Jegor Šarangovič nevymýšlel kličku a jednoduše brankáře prostřelil.
    Sean COUTURIER

2. série
    2:0
    Sean Couturier nejprve naznačil a následně poslal puk mezi betony.
    Jack HUGHES

1. série
    1:0
    Jack Hughes chtěl Girouxe napodobit, ale Elliott si mezírku mezi betony pokryl.
    Claude GIROUX

1. série
    1:0
    Jako první se rozjel domácí Claude Giroux, který proměnil střelou mezi betony.

Samostatné nájezdy začínají.

Střely na branku: 36 – 31

Ani prodloužení o vítězi dnešního souboje nerozhodlo! New Jersey v něm sice hrálo přesilovku, ale Elliott vytáhl několik skvělých zákroků a poslal duel do nájezdů.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:17
    Konecny se z levého křídla prosmýkl před branku Devils a zkoušel zakončit do horního rohu. Pozorný Blackwood se přitlačil k přední tyčce.

64:00
    Probíhá poslední minuta prodloužení!

63:33
    McLeod dostal skvělou přihrávku před branku, ale Elliott se stačil přemístit a vytáhl skvělý zákrok!

63:01

62:43
    Philadelphia znovu získala kotouč a domácí hokejisté nasbírali cenné sekundy k dobru. Tato přesilovka se hostům vůbec nepovedla.

62:10
    Blackwood si musel dát pozor na nahození ze středního pásma, ale kotouč dobře viděl a připsal si snadný zákrok betonem. Devils už opět spěchají vpřed.

61:43
    Philadelphia se v obranném pásmu dostala k odraženému kotouči a domácí puk vyhodili bez větších problémů do bezpečí.

61:13
    Hughes střílel z pravé strany útočného pásma, ale jeho solidní projektil jen rozezvučel brankovou konstrukci!

61:01
    Hosté si v prodloužení zahrají přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Provorov.

60:10
    Domácí uspěli na úvodním vhazování prodloužení. Hraje se ve třech lidech na obou stranách. Uvidíme, komu bude více prostoru svědčit více.

60:01

Šedesát minut hokeje nám o vítězi dnešního souboje nerozhodlo. Pavel Zacha sice navýšil vedení Devils na 3:1, ale domácí se nevzdali. V závěru třetiny zkusila Philadelphia hru bez brankáře a Claude Giroux se postaral o dvě branky. U obou branek mu navíc asistoval Jakub Voráček. O vítězi tak rozhodne prodloužení nebo samostatné nájezdy.

60:00

59:41
    Na opačné straně mohl rozhodnout Jegor Šarangovič, ale domácí brankář si pohlídal prostor u levé tyčky a nepustil kotouč za svá záda!
    58:56 Claude GIROUX - 3:3

58:56
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Neskutečný závěr dnešního souboje! Philadelphia dokázala vyrovnat! Domácí se znovu vydali do útoku v šesti lidech. James van Riemsdyk mezi kruhy naznačil střelu, ale poslal skrytou přihrávku před branku a CLAUDE GIROUX přidal další zásah! Asistence: James van Riemsdyk, Jakub Voráček.

58:34
    Oddechový čas pro domácí.
    58:34 Claude GIROUX - 2:3

58:34
    Domácí celek při hře bez brankáře vykřesal poslední jiskřičku naděje! James van Riemsdyk dostal přihrávku k brance, zadovkou poslal puk skrz brankoviště a CLAUDE GIROUX překonal Blackwooda. Asistence: James van Riemsdyk, Jakub Voráček.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:35
    Domácí brankář zůstává na střídačce a Flyers zkouší zdramatizovat závěr v šesti bruslařích!

57:31
    Travis Sanheim se dostal do útočného pásma, jenže jeho nahození skončilo vedle branky soupeře. Hokejisté Devils byli pozorní.

57:12

56:37
    Wood neudržel puk na modré čáře a Sean Couturier puk vyhodil do bezpečí. Hosté se v přesilovce nikam neženou a spíše se snaží šetřit čas.

56:05
    Hischier střílel z levé strany útočného pásma, jenže svým projektilem minul přední tyč. Domácí Philadelphia se poté osvobodila dlouhým vyhozením.

55:12
    New Jersey si zahraje přesilovku. Laughton dostává dvě minuty za krosček.

55:05
    Provorov udržel puk v útočném pásmu a forhendem jej nahodil před branku. Jeho pobídka skončila vedle levé tyčky a Devils získali puk pro sebe.

54:39
    Hosté se usadili v útočném pásmu, kde nasbírali další cenné sekundy k dobru. Philadelphii už moc času nezbývá a domácí celek potřebuje hrát na opačné straně ledové plochy.

54:10
    Michael McLeod dostal přihrávku za branku Philadelphie, kde ustál souboj se Sanheimem a chtěl najít Bastiana. Druhého jmenovaného si pohlídal Robert Hägg.

53:26
    Philadelphii se dnes směrem vpřed jednoduše nedaří. Další pokus o založení útočného výpadu skončil zakázaným uvolněním.

53:10
    Mackenzie Blackwood si dal pozor na nahození ze středního pásma a schoval puk do lapačky. Hostující brankář kotouč ještě stačil vyklepat na obránce.

52:35
    Myers dlouho otálel s rozehrávkou a málem se nechal připravit o kotouč. Na ledě pokračuje obrovská bitva o každý metr ledové plochy.

52:04
    Connor Carrick se za brankou dostal k volnému kotouči a bekhendem jej vyhodil za modrou čáru. New Jersey si dnes v obraně zbytečně nepřidělává problémy.

51:35
    Jegor Šarangovič bojoval o puk v rohu útočného pásma, jenže se nedokázal odpoutat od obránce a už nic nebezpečného nevymyslel.

51:10
    Jakub Voráček poslal bekhendem přihrávku mezi kruhy, ale Giroux na jeho prudkou pobídku o kousek nedosáhl. Devils brání na jedničku.

50:22
    Oskar Lindblom se sice dostal s pukem do útočného pásma, ale Blackwood jeho slabou přízemní ránu dobře viděl a přerušil hru přikrytím puku lapačkou.

50:00
    Do konce základní hrací doby zbývá posledních deset minut a hosté mají k dispozici dvoubrankové vedení. Naopak Flyers se nemohou dostat do šancí.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:36
    Devils se opět dostali do útočného pásma, jenže dlouho se před brankou Philadelphie neudrželi. Domácí si z tlaku pomohli vyhozením na zakázané uvolnění.
    49:16 Pavel ZACHA - 1:3

49:16
    Devils právě vstřelili branku!
    New Jersey přidává třetí branku a výrazně se přibližuje k vítězství v dnešním souboji! Hischier krásnou zadovkou poslal puk mezi kruhy a nikým nehlídaný PAVEL ZACHA prostřelil Elliotta! Asistence: Jesper Bratt, Nico Hischier.

48:21
    Šarangovič přihrál z rohu útočného pásma mezi kruhy, kde číhal Murray, ale jeho pokus srazil obránce mimo tři tyče. Devils se však nadále drží v útočném pásmu.

48:12
    Domácím se hodně rychle krátí čas na vyrovnání. New Jersey navíc ve třetí části skvěle brání ve středním pásmu a nepouští Flyers do šancí.

47:35
    Miles Wood projel po pravé straně do útočného pásma, kde si našel volný kotouč, ale nenašel recept na připraveného brankáře Elliotta.

47:05
    Sean Couturier projel do útočného pásma a zadovkou posunul kotouč za sebe. Dojíždějící Provorov se do něj opřel příklepem, ale minul branku.

46:32
    Po dalším zakončení od modré čáry srazil jeden z obránců Devils kotouč do ochranné sítě. Vhazovat se tak bude před Blackwoodem.

46:12
    Provorov se vrátil do obranného pásma, kde díky důrazu získal kotouč pro svůj celek. Philadelphia už opět upíná všechnu pozornost směrem k ofenzivě.

45:34
    Domácí celek je v posledních minutách o něco aktivnější a snaží se vyrovnat. Naopak New Jersey si v zadních řadách musí dávat pozor.

45:00
    Claude Giroux se po dobrém přečíslení domácího celku dostal do zakončení z levého kruhu, ale Blackwood se skvěle přesunul a vykopl puk betonem!

44:36
    Konecny pro změnu zakončil příklepem z levé strany útočného pásma, ale jeho rána zaduněla jen o zadní mantinel. Hosté se poté ubránili.

44:05
    Konecny se v obranném pásmu dostal k volnému kotouči a bekhendem jej protečoval za modrou čáru. Philadephie hraje velmi pozorně.

43:42

43:05
    Jegor Šarangovič se před brankou Flyers dostal k odraženému kotouči, ale nedokázal jej zasunout do klece kolem betonu domácího brankáře!

42:37
    Hischier si udělal prostor na pravém kruhu a nahodil kotouč před branku Philadelphie. Jeho pobídka skončila u dobře postaveného obránce.

42:10
    Will Butcher zavezl puk středem ledové plochy do útočného pásma, kde našel Pavla Zachu, jenže pokus českého útočníka skončil na bruslích obránce.

41:42
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Kevin Hayes – 2 min., vysoká hůl).

41:24

41:06
    Hosté se dostali k volnému kotouči a Hischier jej přes celé kluziště vyhodil za branku Flyers. Philadelphii se úvodní přesilovka moc nepovedla.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

40:42
    Jakub Voráček zavezl puk na levou stranu útočného pásma, jenže slabým zakončením poslal puk kolem zadní tyčky jen k zadnímu mantinelu.

40:10
    Domácí uspěli na úvodním vhazování závěrečné třetiny. Philadelphia v úvodu třetí části ještě dohrává přesilovku ze závěru prostřední periody.

40:01

Další třetina začne přibližně v 1:54.

Střely na branku: 25 – 19

Prostřední část je minulostí! New Jersey během druhé třetiny odskočilo domácímu celku na rozdíl jedné branky. Ve 28. minutě se totiž dokázal po rychle sehrané akci prosadit Miles Wood. Domácí od té doby byli o něco aktivnější, ale nedokázali najít recept na Blackwooda. Po čtyřiceti minutách tak platí stav 1:2.

40:00

39:24
    Poprvé v utkání se bude vylučovat. Střídačka Devils dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny!

38:39
    Claude Giroux se po levém křídle prosmýkl do útočného pásma a hledal Jakuba Voráčka. Český útočník se k puku nedostal kvůli zásahu Murrrayho.

38:05
    Michael McLeod se mezi kruhy probojoval ke sraženému puku, ale bekhendem jej vyhodil do středního pásma. Pokračuje bitva o každý metr ledu.

37:41
    Sean Couturier číhal na teč před brankou New Jersey, ale pomalé nahození k němu vůbec neproletělo. Obětavý obránce puk zablokoval svým tělem.

37:12
    Colton White si prodloužil pobyt na ledové ploše a rozehrál na pravé křídlo. Ani jeho další pobídka nevedla k ohrožení branky domácí Philadelphie.

36:35
    Colton White rozjel akci New Jersey po levé straně. Na jeho skrytou přihrávku si nabruslil Miles Wood, ale prudkou střelou trefil brusle obránce.

36:12
    Nathan Bastian se mohl zapsat mezi střelce, když dostal skvostnou přihrávku mezi kruhy, ale pohotovým zakončením minul levou tyčku.

35:35
    Matt Tennyson vyhodil puk z obranného pásma na levé křídlo, kam si nabruslil Will Butcher, jenže důrazný Justin Braun jej nepustil za modrou čáru.

35:07
    Jesper Bratt se pro změnu na opačné straně se zakončením nepáral a vyslal tvrdou dělovku příklepem. Jeho pokus zvedl obránce do ochranné sítě.

34:41
    James van Riemsdyk se vydal na výlet do útočného pásma, jenže se nesetkal s podporou svých spoluhráčů a nahozením musel puk odevzdat.

34:13
    Joel Farabee dostal prostor v rohu útočného pásma, vybruslil si na pravý kruh a zakončil zápěstím. Jeho pokus skončil vedle levé tyčky.

33:41
    Miles Wood zkoušel pozornost domácího brankáře střelou z ostrého úhlu. Jeho projektil si dobře postavený Elliott s přehledem pohlídal.

33:12
    Andreas Johnsson se ve středním pásmu zmocnil volného kotouče a rozehrál na levou stranu. Aktivní Nico Hischier se ale nedostal do útočného pásma.

32:38
    Travis Sanheim rozjel akci Flyers po pravém křídle a nahodil puk po hrazení do útočného pásma. Nikdo v černém dresu se k puku nedostal.

32:09
    New Jersey se dostalo do útočného pásma po levé straně, ale domácí Farabee se skvěle stáhl do vlastní třetiny a nepustil Pavla Zachu do zakončení.

31:26
    Jakub Voráček si sjel na dlouhou přihrávku na útočnou modrou čáru, jenže skákající kotouč nedokázal bekhendem nahodit mezi tři tyče hostující branky.

31:03
    Hughes projel po pravém křídle do útočného pásma, jenže jeho projektil z ostrého úhlu skončil u prvního obránce soupeře.

30:27
    Málem jsem to zakřikl! Jegor Šarangovič si rychlou kličkou udělal prostor na levém kruhu a zakončil zápěstím. Domácí brankář s vypětím všech sil udržel puk před brankovou čárou!

30:10
    Právě Provorov se pro změnu stáhl do obranného pásma a bekhendem odehrál puk do pásma středního. Tempo hry nyní pořádně opadlo.

29:42
    Provorov se usadil v rohu útočného pásma, odkud následně přihrál na modrou čáru, jenže nikdo z domácích hokejistů si netroufl na zakončení.

29:05
    Ryan Murray střílel od modré čáry, ale jeho dělovka skončila vedle levé tyčky domácí klece. Murray získal i odražený puk, ale už nepřihrál přesně.

28:36
    Jesper Boqvist se pustil do souboje o kotouč ve středním pásmu. Přesile hokejistů v černých dresech si kotouč pokryla a Robert Hägg jej zavezl do útočného pásma.

28:06
    Pavel Zacha sice nedokázal vyhodit puk ven z obranného pásma, ale hokejisté Philadelphie to zvládli za českého útočníka. Domácím se teď moc nedaří.

27:35
    Giroux projel do útočného pásma, jenže jeho pobídka skončila na betonu připraveného brankáře, který puk vykopl betonem do rohu kluziště.
    27:07 Miles WOOD - 1:2

27:07
    Hostující celek si bere zpět ztracené vedení! Bastian ustál v útočném pásmu ostrý souboj s domácím hráčem a poslal puk před branku, kam si sjel MILES WOOD, který trefil odkrytou klec! Asistence: Nathan Bastian, Damon Severson.

26:28
    Justin Braun se hnal za nahozením do útočného pásma, jenže obránce v bílém dresu byl u odraženého kotouče o dva kroky rychleji.

26:10
    Philadelphia se dostala do útočného pásma, kde po pohledné kombinaci zakončil Giroux, ale Blackwood se proti jeho ráně přesunul včas.

25:29
    Andreas Johnsson projel do útočného pásma po levém křídle, ale obránce v černém dresu jej čistým hitem přišpendlil k mantinelu.

25:10
    Philippe Myers se na pravé straně zbavil soupeře a rozehrál na pravou stranu. Jeho nahození si pro změnu pokryl Will Butcher. Po změně stran se hraje hodně opatrně.

24:35
    Jakub Voráček upadl po souboji v útočném pásmu a narazil do zadního mantinelu. Podle rozhodčího se nejednalo o faul a může se pokračovat ve hře.

24:10
    Nolan Patrick si na modré čáře brzdou nechal projet obránce mimo osu a vyslal střelu zápěstím. S jeho pokusem si Blackwood věděl rady.

23:34
    Travis Sanheim rozjel akci domácího celku z obranného pásma, jenže jeho nahození si pohlídal Pavel Zacha, který se také hnal vpřed, ale pro změnu ztratil puk na červené.

23:12
    Connor Carrick projel po pravém křídle na útočnou modrou čáru, odkud zakončil zápěstím, nicméně slabou střelou brankáři problémy nenadělal.

22:29
    Elliott si dal pozor na tečované nahození a levým ramenem kotouč raději vyrazil do ochranné sítě. Vhazuje se po levici domácího brankáře.

22:10
    Severson zavezl puk do útočného pásma, srovnal si jej na čepeli, ale střelou z těžké pozice netrefil branku domácích Flyers.

21:39
    Konecny se snažil středem ledové plochy prosmýknout do útočného pásma, jenže v klíčovou chvíli nechal puk za sebou a nezakončil.

21:10
    Jakub Voráček poslal přihrávku na levou stranu, nicméně jeho přihrávka byla příliš prudká a skončila v moci prvního obránce v bílém dresu.

20:41
    New Jersey se vydalo do útoku, ale na přihrávku z pravé strany si dal dobrý pozor Sean Couturier a bekhendem odpálil puk někam k mantinelu.

20:10
    Philadelphia uspěla na úvodním vhazování druhé třetiny. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale zakončení z levé strany prolétlo kolem pravé tyčky.

20:01

Další třetina začne přibližně v 01:02.

Střely na branku: 16 – 8

První třetina končí! V úvodní dvacetiminutovce jsme sledovali zajímavou podívanou. Hosté se v úvodu třetiny dostali do vedení, když krásný protiútok zakončil do prázdné branky McLeod. Na jeho zásah však našel odpověď domácí Sean Couturier. Do kabin se proto odchází za stavu 1:1.

20:00

19:16
    Elliott si dal pozor na zakončení Murrayho od modré čáry. Domácí brankář si jeho ránu pohlídal a schoval puk do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny!

18:35
    Jakub Voráček ustál souboj na levé straně útočného pásma, jenže bekhendem přihrál jen mezi kruhy na hokejku připraveného zadáka.

18:05
    Connor Carrick získal puk za vlastní brankou a rozjel novou akci New Jersey. Jeho pobídka směřovala na levou stranu, kde nebyl nikdo z hostů.

17:24
    McLeod si v útočném pásmu našel cestičku k odraženému puku a vyslal dělovku příklepem. Elliott jeho pokus viděl a schoval kotouč do lapačky.

17:03
    Connor Carrick si dal pozor na nahození po mantinelu a bez problémů si kotouč zpracoval za brankou. Hokejisté Devils už spěchají vpřed s dalším útokem.

16:28
    Travis Konecny nahodil puk bekhendem do rohu útočného pásma, kde neměl nikoho ze spoluhráčů v černém dresu. Devils brání blízko u sebe.

16:03
    Damon Severson se hnal s pukem vpřed středem ledové plochy, jenž Robert Hägg se s ním rychle vrátil a v klíčovou chvíli soupeři přizvedl hůl.

15:32
    Kevin Hayes dostal přihrávku na modrou čáru, jenže proti přesile obránců New Jersey kotouč moc dlouho neudržel a přišel o něj.

15:06
    Connor Carrick neudržel kotouč na modré čáře a musel se hodně rychle vracet. James van Riemsdyk využil svou rychlost, ale zakončil mimo branku.

14:39
    Jakub Voráček objel s pukem na čepeli prakticky celé útočné pásmo, jenže bekhendové nahození českého útočníka skončilo v lapačce brankáře.

14:02
    Andreas Johnsson protečoval puk do útočného pásma, kam spěchal Butcher, ale domácí brankář Elliott před ním odehrál puk do bezpečí hokejkou.

13:35
    Severson nahodil puk od modré čáry do prostoru před brankou Flyers, ale nikdo v bílém dresu jeho pobídku netečoval mezi tři tyče.

13:12
    Jack Hughes znovu projel s pukem do útočného pásma, ale tentokrát si jeho postup pohlídal Ivan Provorov, který puk vypíchl za modrou čáru.

12:36
    Jack Hughes projel po pravém křídle do rohu útočného pásma a prudkou přihrávkou našel Jegora Šarangoviče. Druhý jmenovaný trefil vnějším oblouk branky.

12:06
    Jesper Bratt dostal dlouhou přihrávku na modrou čáru a bekhendem přihrál mezi kruhy. Dojíždějící Will Butcher však nemířil mezi tři tyče.
    11:45 Sean COUTURIER - 1:1

11:45
    Je vyrovnáno! Domácí celek našel na branku New Jersey rychlou odpověď! Po vyhraném vhazování v útočném pásmu se do puku opřel Philippe Myers a jeho ránu tečoval do sítě SEAN COUTURIER! Asistence: Philippe Myers, Ivan Provorov.

11:35
    Hayes projel do útočného pásma, kde si puk přehodil na forhend, ale jeho zakončení Blackwood bez větších problémů vykopl pravým betonem.

11:06
    Travis Konecny se dostal do útočného pásma, kde se pěknou brzdou zbavil obránce a nahodil kotouč před branku. Na jeho nahození si dal brankář pozor.

10:38
    Šarangovič táhl akci New Jersey středem ledové plochy, jenže v klíčovou chvíli nechal puk za sebou a už se pro něj nestačil vrátit před Provorovem.

10:10
    Nico Hischier se prosmýkl do rohu útočného pásma, jenže nedokázal uspět v souboji s Travisem Sanheimem, který v první třetině podává skvělý výkon.

09:35
    Lindblom nahodil puk po hrazení do útočného pásma, kam se tentokrát skvěle stáhl Pavel Zacha a český útočník pomohl obráncům Devils.

09:05
    Travis Konecny zavezl puk za branku New Jersey, jenže přihrávkou mezi kruhy nenašel nikoho ze spoluhráčů. Pokračuje boj o každý metr ledu.

08:35
    Travis Sanheim v rohu obranného pásma dohrál ostrým hitem Bastiana. Hostující hráč se po předchozím zákroku jen těžko zvedá zpět na nohy.

08:10
    Matt Tennyson se hnal za přihrávkou na modrou čáru, ale Samuel Morin si jeho pohyb pohlídal a rozjel novou akci domácích Flyers.

07:35
    Další akce New Jersey skončila na zakázaném uvolnění. Přihrávka na pravou stranu byla příliš prudká a Jegor Šarangovič na kotouč nedosáhl.

07:12
    Jakub Voráček si sjel pro přihrávku do obranného pásma, kde se dobře zbavil obránce a rozehrál na levou stranu. Jeho pobídka ale skončila u soupeře.

06:35
    Pavel Zacha se v útočném pásmu dostal k odraženému kotouči a zkusil jej nahodit před klec domácích Flyers. Elliottovi tentokrát pomohl Kevin Hayes.

06:10
    Claude Giroux při snaze o napadání rozehrávky Devils projel přes modrou čáru ještě před kotoučem. Postavení mimo hru, vhazuje se ve středním pásmu.

05:35
    McLeod znovu projel do útočného pásma a zkusil zakončit zápěstím. Jeho pokus skončil na betonu připraveného brankáře Elliotta.
    04:56 Michael MCLEOD - 0:1

04:56
    Hostující celek už další šanci využívá a dostává se do vedení! New Jersey skvěle sehrálo přečíslení po pravé straně. Nathan Bastian už mohl zakončoval, ale ještě přihrál před branku a MICHAEL MCLEOD už měl snadnou práci! Asistence: Nathan Bastian, Miles Wood.

04:35
    Myers zakončil od modré čáry příklepem, ale Blackwood jeho ránu čistě viděl a udržel puk mezi svými betony. Vhazuje se po pravici hostujícího brankáře.

04:03
    Provorov se stáhl do rohu obranného pásma, kde uspěl v souboji s obráncem a odehrál puk odrazem o mantinel do bezpečí. Flyers nemohou najít recept na obranu soupeře.

03:38
    Robert Hägg uklidnil rozehrávku Philadelphie v obranném pásmu. Oba trenéři zatím poslali na ledovou plochu čerstvé síly. Zatím se hraje ve vysokém tempu.

03:02
    Jakub Voráček projel po levém křídle do útočného pásma, jenže si nedokázal obhodit obránce Murrayho a český útočník musel zařadit zpátečku.

02:34
    Na opačné straně nahodil puk do rohu útočného pásma Ivan Provorov, ale nikdo z hokejistů Devils se k jeho pobídce nedostal. Zatím je to hodně opatrné.

02:11
    Hosté vstoupili do utkání velmi aktivně. Nick Merkley zakončoval z pravé strany útočného pásma, ale jeho pokus skončil na betonu pozorného brankáře.

01:35
    Obrovská šance New Jersey! Do úniku se po dobrém vyhození dostal Pavel Zacha, který se pokusil o kličku do forhendu, ale Elliott vytáhl dobrý zákrok betonem!

01:06
    Claude Giroux dojel nahození na útočnou modrou čáru, jenže akce domácích Flyers skončila postavení mimo hru. Příliš rychlý byl při přechodu do útočného pásma Couturier.

00:35
    Sanheim si dal pozor na nahození z levé strany a bez problémů uklidnil hru z pohledu svého mužstva. Do útoku se nyní tlačí domácí Philadelphia.

00:12
    Hosté uspěli na úvodním vhazování dnešního souboje. New Jersey se ihned vydalo do útoku, ale zakončení z pravé strany bylo hodně nepřesné.

00:01

Philadelphia Flyers: Elliott (Lyon) – Braun, Provorov, Hägg, Sanheim, P. Myers, Morin – Voráček, Couturier, Giroux – Konecny, K. Hayes, Farabee – Allison, Laughton, J. van Riemsdyk – Patrick, Cates, Lindblom.

New Jersey Devils: Blackwood (Wedgewood) – Severson, R. Murray, C. Carrick, Butcher, Tennyson, White – Šarangovič, J. Hughes, A. Johnsson – Bratt, Hischier, Zacha – N. Merkley, J. Boqvist, Studenič – Bastian, M. McLeod, Wood..

27. 1. 2021 New Jersey – Philadelphia 3:5

Domácí Philadelphia je na tom sice o něco lépe, ale ani Letci se do bojů o Stanley Cup podle všeho nedostanou. Voráčkův celek získal ve čtyřiceti sedmi zápasech čtyřicet devět bodů a drží šestou pozici Východní divize. Na čtvrtý Boston tak ztrácí jedenáct bodů. Philadelphii trápí defenziva. V letošním ročníku inkasovala už 168 branek. V posledním duelu padla výsledkem 1:4 na ledě New York Rangers.

New Jersey letos neprožívá povedenou sezónu. Ve čtyřiceti sedmi odehraných zápasech získali hokejisté Devils třicet čtyři bodů a drží sedmou pozici Východní divize. Poslední Buffalo zatím získalo o jediný bod méně. Na ostup do play-off ztrácí Devils už dvacet šest bodů a do bojů o Stanley Cup se nepodívá. New Jersey navíc prohrálo už devět zápasů v řadě, ve kterých nezískalo ani bod. Naposledy padlo 2:4 na ledě Pittsburghu.

Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání NHL mezi Philadelphií a New Jersey.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:05.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 12. Couturier (P. Myers, Provorov), 59. Giroux (J. van Riemsdyk, Voráček), 59. Giroux (J. van Riemsdyk, Voráček), rozh. náj. K. Hayes – 5. M. McLeod (Bastian, Wood), 28. Wood (Bastian, Severson), 50. Zacha (Bratt, Hischier)