Třinec – Žižkov 2:0 (kon.)
FK Třinec
2:0 (2:0)
FK Viktoria Žižkov
Úterý 27.04.2021, 16:30 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 18. kolo

Sportovní fanoušci v Třinci slaví i dnes. Po včerejších oslavách hokejového titulu dnes slaví tříbodové vítězství fotbalistů. Přejme všem, ať si to užijí, čest poraženým a vzhůru do práce za dalšími úspěchy. Z města oceli se s vámi loučí Igor Mainka. Přeji vám hezký zbytek dne. (18:36:07)

Pražané se v případě výhry měli šanci posunout na šesté místo. Po prohře zůstávají se sedmadvaceti body osmí. Důležitý boj je čeká o pár desítek minut později, kdy se v hlavním městě rozhodne o tom, zda se vrátí na stadion pod žižkovským vysílačem.

Třinečtí se tříbodovým ziskem odpoutali od dvojice dvacetibodových Blansko, Táborsko. Právě na hřišti Táborska budou hrát v pátek v důležitém boji o udržení. Pražany čeká až v neděli souboj s Varnsdorfem.

Druhý poločas gól nenabídl a Třinec se může radovat ze zisku dalších tří bodů proti pražskému celku. Po Vyšehradu odjede s prázdnou ze stadionu Rudolfa Labaje i Žižkov.

Pražané si ve druhé půli vytvořili několik střeleckých příležitostí, jenže především Mashikemu scházela přesnost. Když už střela mířila na bránu, výborně zakročil brankář Adamuška.

90+2

90+2
    Na další centr z kopačky Urbance si doběhl brankář Adamuška. Třinecký gólman byl při zákroku faulován.

90+2
    Nabijev z hranice vápna hledal před brankou centrem Mashikeho, ale výborně zasáhl Gáč.

90+1
    Nabijev zkoušel na hranici šestnáctky prostřelit Janoščína, ale proti třineckému hráči neuspěl.

90+1
    Rozhodčí prodlouží druhý poločas o dvě minuty.

89
    Weber pokračuje a před chvílí sledoval Mashikeho zakončení zpoza šestnáctky. Jeho skákavá střela do středu brány doskákala k brankáři Adamuškovi, který ji lapil.

89
    Křeče postihly jednoho z domácích hráčů. Syn karvinského trenéra Weber leží na středové čáře.

88
    Dočkali se maximálně ofsajdu, ve kterém byl jeden z dua Puchel – Tijani.

88
    Třinečtí fanoušci se ještě dožadují od svých hráčů gólu. Dočkají se?

87
    Nákop Nabijeva z pravé strany odvrátil Janoščín, Třinečtí se poté vymanili z vlastní šestnáctky.

85
    Po centru Nabijeva z pravé strany zakončoval v pokutovém území Pázler, míč se od jeho hlavy odrazil do pravé tyče třinecké brány. Vzápětí se o dorážku pokusil Mashike, ale byl v ofsajdu.

84
    Foltyn pokračuje ve hře, ale Třinec bude střídat. Ze hřiště zamířil na lavičku Celba a necelých deset minut stráví na hřišti Bolf.

83
    U třinecké branky zůstal ležet na trávníku obránce Foltyn, který se drží za stehno.