Calgary – Montreal 1:2 (kon.) | St. Louis – Colorado 4:1 (kon.) | Ottawa – Vancouver 2:1 (kon.)
Dallas – Carolina 4:3 (po pr.) | Nashville – Florida 4:1 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 1:6 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 4:1 (kon.) | San Jose – Arizona 6:4 (kon.)

Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Hostující tým i po inkasované brance zůstal v šesti a ani na druhý pokus to Anaheimu nevyšlo. Kempe odpálil puk z vlastního pásma, ten dojel TREVOR MOORE a zblízka snadno upravil na 4:1. Asistence: Adrian Kempe.
    58:57 Dustin BROWN - 3:1

58:57
    Máme patrně rozhodnuto. Hostům se nepovedla kombinace v útočném pásmu, k puku se dostal DUSTIN BROWN a střelou takřka přes celé kluziště trefil prázdnou branku Anaheimu – 3:1. Bez asistence.

58:21
    Ještě předtím ale proběhne oddechový čas hostujícího celku.

58:21
    Stolarz je na střídačce, Anaheim bude hrát v šesti.

47:51
    Rychlý přechod domácích do útoku a rázem byl Athanasiou sám před Stolarzem. Zkusil na něj kličku, puk ale k tyčce neprotlačil!

44:16
    Vylučuje se na straně hostující celku, dvě minuty za podrážení dostal Alexandr Volkov.
    39:52 Getzlaf mohl v úplném závěru třetiny ve vlastním oslabení srovnat

39:52
    Málem tu bylo srovnání skóre. Do brejku se dostal Getzlaf a i když byl v závěru akce těsně atakován, tak se dostal do zakončení a svým bekhendem Quicka docela potrápil!

39:35
    Ještě tu máme jedno vyloučení, přesilovku si zahraje domácí tým. Dvě minuty za sekání dostal Max Jones.
    23:03 Jamie DRYSDALE - 2:1

23:03
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Hosté se dostávají na dostřel, právě totiž snížili na jednobrankový rozdíl. Z levé strany přilétla přihrávka mezi kruhy, kde napřáhl JAMIE DRYSDALE a svou bombou prostřelil Quicka – 2:1. Asistence: Danton Heinen, Cam Fowler.
    10:34 Mikey ANDERSON - 2:0

10:34
    Jak reagovat na odražený puk, to teď ukázali domácí. Stolarz nezastavil puk, který se odrazil od zadního mantinelu, zcela volný MIKEY ANDERSON si na něj počkal a bekhendem zakončil pod horní tyčku – 2:0. Asistence: Anfreas Athanasiou, Brendan Lemieux.

06:11
    Anaheim ale může zareagovat v přesilovce, neboť Drew Doughty dostal dvě minuty za vysokou hůl.
    05:19 Sean WALKER - 1:0

05:19
    Je tu první gól utkání. Po Kopitarově nahození se puk dostal na pravé straně k modré čáře, SEAN WALKER sice prvním pokusem neuspěl, ale ten druhý skryl tak dokonale, že Stolarz přes clonu neměl dobrý výhled a i když puk škrtl o jeho lapačku, skončil za jeho zády – 1:0. Asistence: Dustin Brown, Anže Kopitar.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 6. S. Walker (D. Brown, Kopitar), 11. M. Anderson (Athanasiou, Lemieux), 59. D. Brown, 60. T. Moore (A. Kempe) – 24. Drysdale (Heinen, Fowler)

Los Angeles Kings: Quick (Petersen) – Doughty (A), Björnfot, Roy, M. Anderson, S. Walker, Määttä, MacDermid – T. Moore, Kopitar (C), Iafallo – D. Brown (A), Lizotte, A. Kempe – Athanasiou, Vilardi, Wagner – Anderson-Dolan, Lemieux.
    Anaheim Ducks: Stolarz (R. Miller) – Drysdale, H. Fleury, Welinski, Fowler (A), Shattenkirk (A), Ja. Larsson – Rakell, Getzlaf (C), Comtois – Terry, Carrick, Jones – Volkov, Steel, Heinen – Lundeström, D. Grant, Deslauriers.

Rozhodčí: Syvret, Brenk – Gawryletz, Gibbons

Diváci: 1 373