Valná hromada Karlovarského KFS | Tomáš Provazník (kon.) |
Losování základních skupin ME v basketbalu | (kon.) |
Okolo Romandie - 3. etapa | Vítěz: Sonny Colbrelli (Bahrain - Victorious) (kon.) |
konec
Valná hromada Karlovarského KFS
Tomáš Provazník
Aleš Pur
Seznam kandidátů pro volbu:
Předseda VV KKFS:
JUDr. Krondl Václav (navržen TJ Olympie Hroznětín, Lokomotiva Karlovy Vary, FK Merklín, FC Slavia Karlovy Vary, FK Nejdek, Baník Vintířov, OFS Karlovy Vary,
Baník Union Nové Sedlo
Mgr. Provazník Tomáš (navržen OFS Cheb, FC Cheb, TJ Jiskra Plesná, FK Skalná, Baník Král. Poříčí, TJ Sokol Citice, Jiskra Aš)
Člen VV KKFS za komoru OFS:
Kozel Slavomír (navržen OFS Cheb)
Rod Jan (navržen OFS Sokolov)
Štípek Stanislav (navržen OFS Karlovy Vary)
Nedbalý František (navržen OFS Karlovy Vary)
Člen VV KKFS a komoru klubů:
Provazník Tomáš (navržen FK Baník Sokolov, z.s., FK Baník Sokolov 1948 s.r.o., FC Cheb)
Kozel Slavomír (navržen FC Cheb, Jiskra Aš, TJ Rozvoj Trstěnice, FC Viktoria Mariánské Lázně, FK Skalná, TJ Jiskra Plesná)
Bursík Pavel (navržen TJ Olympie Hroznětín)
Prokop Luboš (navržen TJ Sokol Chyše)
Palla David (navržen FK Baník Sokolov, z.s.)
Kolesnáč Marián (navržen FK Loket)
Makovec Jan (navržen TJ Rozvoj Trstěnice, Baník Královské Poříčí FK, Olympie Březová, TJ Sokol Citice, Jiskra Aš, TJ Jiskra Plesná, FK Skalná, FC Cheb, FC Viktoria Mariánské Lázně)
Člen ORK KKFS
Wolf Petr (navržen FK Ostrov)
Novotný Josef (navržen FC Cheb)
Hadravská Martina (navržen TJ Spartak H. Slavkov)
Kolesnáč Marián (navržen FK Loket)
Sýkora Václav (navržen FK Hvězda Cheb)
Bouše Václav (navržen FC Slavia Karlovy Vary)
Předseda VV KKFS:
JUDr. Krondl Václav (navržen TJ Olympie Hroznětín, Lokomotiva Karlovy Vary, FK Merklín, FC Slavia Karlovy Vary, FK Nejdek, Baník Vintířov, OFS Karlovy Vary,
Baník Union Nové Sedlo
Mgr. Provazník Tomáš (navržen OFS Cheb, FC Cheb, TJ Jiskra Plesná, FK Skalná, Baník Král. Poříčí, TJ Sokol Citice, Jiskra Aš)
Člen VV KKFS za komoru OFS:
Kozel Slavomír (navržen OFS Cheb)
Rod Jan (navržen OFS Sokolov)
Štípek Stanislav (navržen OFS Karlovy Vary)
Nedbalý František (navržen OFS Karlovy Vary)
Člen VV KKFS a komoru klubů:
Provazník Tomáš (navržen FK Baník Sokolov, z.s., FK Baník Sokolov 1948 s.r.o., FC Cheb)
Kozel Slavomír (navržen FC Cheb, Jiskra Aš, TJ Rozvoj Trstěnice, FC Viktoria Mariánské Lázně, FK Skalná, TJ Jiskra Plesná)
Bursík Pavel (navržen TJ Olympie Hroznětín)
Prokop Luboš (navržen TJ Sokol Chyše)
Palla David (navržen FK Baník Sokolov, z.s.)
Kolesnáč Marián (navržen FK Loket)
Makovec Jan (navržen TJ Rozvoj Trstěnice, Baník Královské Poříčí FK, Olympie Březová, TJ Sokol Citice, Jiskra Aš, TJ Jiskra Plesná, FK Skalná, FC Cheb, FC Viktoria Mariánské Lázně)
Člen ORK KKFS
Wolf Petr (navržen FK Ostrov)
Novotný Josef (navržen FC Cheb)
Hadravská Martina (navržen TJ Spartak H. Slavkov)
Kolesnáč Marián (navržen FK Loket)
Sýkora Václav (navržen FK Hvězda Cheb)
Bouše Václav (navržen FC Slavia Karlovy Vary)
Tomáš Provazník (předseda)
Slavomír Kozel
David Palla
Jan Makovec
Jan Rod
Stanislav Štípek
František Nedbalý