Roman Paulus - Michal Konrád Víťaz: Konrád (kon.) | Xavier Rafael - Hocz Csaba Víťaz: Xavier (kon.)
Matouš Kohout - Jan Široký Víťaz: Kohout (kon.) | Ewelina Wozniaková - Elizabeth V. Rodriguesová Víťazka: Wozniaková (kon.)
Andrej Kalašnik - Tomáš Bolo Víťaz: Kalašnik (kon.) | Mate Kertész - Bruno Carvalho Víťaz: Kertész (kon.)
Karol Ryšavý - Matěj Kuzník Víťaz: Ryšavý (kon.) | Kamil Minda - Kerisson Leal de Rezende Vítěz: Minda (kon.)
Václav Mikulášek - Thomas Robertsen Vítěz: Robertsen (kon.) | Tereza Bledá - Karoline Martinsová Vítězka: Bledá (kon.)
Leo Brichta - Kirill Medvedovski Vítěz: Brichta (kon.) | Robert Bryczek - Kaik Brito Vítěz: Brito (kon.)
Petr Kníže - Andrea Fusi Vítěz: Kníže (kon.)
Mate Kertész - Bruno Carvalho

Víťaz: Kertész

sk Sobota 01.05.2021, 20:25Oktagon MMA

Po verdikte rozhodcov sa víťazom zápasu stáva MÁTÉ KERTÉSZ! (20:45:38)

05:00
    Koniec zápasu. O víťazovi rozhodne verdikt rozhodcov, ale je jasné, že víťazom bude Máté Kertész.

04:50
    Posledných 10 sekúnd zápasu.

04:33
    Kertész chytil tzv. krucifix, ale Carvalho dokázal vytiahnúť ruku zo smrteľného zovretia.

04:01
    Začala sa posledná minúta tretieho kola. Carvalho sa znovu snažil postaviť, ale Kertész ho okamžite vrátil do reality.

03:50
    Nepríjemná ľavačka Kertésza na zemi prešla presne na bradu Carvalha.

03:24
    Obaja borci už sú poriadne unavení.

02:59
    Carvalho sa snaží postaviť, ale má na chrbte Kertésza a to je Portugalca vážny problém.

02:30
    Nuž, Carvalho má síce bilanciou 5-0, dokonca 5 ukončení pred limitom, ale dnes to zatiaľ na výhru vôbec nevyzerá.

01:59
    Kertész na zemi dominuje, vylepšuje si pozíciu.

01:22
    Carvalho pri pretočení prehodil Kertésza, ktorý padol nepríjemne na hlavu. Máté sa však vracia späť a znovu dostáva Portugalca na zem.

00:55
    Kertész sa dostal na chrbát súpera, ale Carvalho ho trafil nepríjemným lakťom.

00:15
    Carvalho skúsill začať tretie kolo roundkickom, ale bolo to zlé rozhodnutie, Kertész následne doručil desiaty takedown v tomto zápase.

00:01
    Začalo sa tretie kolo!

05:00
    Druhé kolo sa skončilo. Obe kolá idú jednoznačne na konto Kertésza.

04:50
    Posledných 10 sekúnd druhého kola.

04:25
    Ďalší takedown v podaní Mátého Kertésza.

04:01
    Začala sa posledná minúta druhého kola, Carvalho už je poriadne vyčerpaný. Hlava by so zápasom ešte chcela niečo urobiť, ale telo už nevládza.