Lazio – Janov 4:3 (kon.) | Bologna – Fiorentina 3:3 (kon.) | Neapol – Cagliari 1:1 (kon.)
Sassuolo – Atalanta BC 1:1 (kon.) | Udinese – Juventus 1:2 (kon.) | Sampdoria – AS Řím 2:0 (kon.)
SSC Neapol
1:1 (1:0)
Cagliari Calcio
Neděle 02.05.2021, 15:00 • Stadio Diego Armando Maradona, Neapol • Italská Serie A • 34. kolo
    90+4. Nahitan NÁNDEZ - 1:1

90+4
    Cagliari právě vstřelilo branku!
    Hosté se dočkali vyrovnání ve čtvrté nastavené minutě a je to 1:1. Dlouhý míč z hloubky hřiště narýsoval do vápna přesně Alfred Duncan. Jeho nabídku si na zadní tyčce našel NAHITAN NÁNDEZ a z voleje zasunul míč do sítě.
    13. Victor OSIMHEN - 1:0

13
    Neapol právě vstřelila branku!
    Po třinácti minutách je tu první branka dnešního zápasu. Na střed hřiště dostal skákavou nahrávku Lorenzo Insigne a naprosto nádherným lobem našel v pokutovém území VICTORA OSIMHENA, který rukou odmítl dotírajícího Godína a umístil svůj střelecký pokus přesně do hostující branky.