NHL
Tampa – Dallas 2:5 (kon.) | Washington – Philadelphia 2:4 (kon.) | Columbus – Detroit 2:5 (kon.)
Minnesota – Anaheim 4:3 (po pr.) | Vegas – St. Louis 4:3 (po pr.) | Los Angeles – Colorado 2:3 (kon.)
San Jose – Arizona 2:5 (kon.) | Boston – NY Rangers 4:5 (kon.) | Pittsburgh – Buffalo 1:0 (kon.)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 36:25 (10:10, 12:7, 12:8 – 2:0)
    Zblokované střely – 14:8
    Vyhraná vhazování – 26:26
    Trestné minuty – 2:6
    Hity – 11:15

Prodloužení utnul už po 17 sekundách Kirill Kaprizov, který dorazil puk za brankáře Gibsona po vlastní akci a střele. Kačeři se ale dnes nemají za co stydět. Odehráli solidní partii, v níž vstřelili první gól a poté dokázali dvakrát vyrovnat. Duel pak dotáhli k remíze po řádné hrací době, takže si připisují do tabulky alespoň bod.

60:17 Kirill KAPRIZOV - 4:3

60:17
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Prodloužení skončilo rychle! Puk si vzal ve vlastním obranném pásmu KIRILL KAPRIZOV, který s ním sám vyrazil dopředu. Dobruslil až na pravý kruh, odkud vystřelil přes bránícího hráče. Gibson vyrazil kotouč jen před sebe, kam si Kaprizov dojel a dorážkou rozhodl o výhře Divočáků. Asistence: Joel Eriksson Ek a Jared Spurgeon.

60:01

Ve třetí třetině nám padlo po gólu na každé straně. To znamená, že se za stavu 3:3 bude prodlužovat. Wild nejprve dostal do vedení dorážecí Joel Eriksson Ek, ale za Kačery odpověděl v čase 54:14 přesným volejem Derek Grant.

60:00

59:57
    Shattenkirk vyhazuje. V základní hrací době se už nic nestane.

59:25
    V oslabení se vydal dopředu Derek Grand, který donutil Kähkönena k zákroku.

59:06
    Hosté vyhazují, běží už poslední minuta třetí třetiny.

58:42
    Z levého kruhu vypálil Kevin Fiala, Gibson byl připraven.

58:12
    Hostům se podařilo na začátku oslabení vyhodit.

58:00
    Domácí si zahrají přesilovku! Josh Manson zasáhl protihráče vysokou holí. Šance Wild na vstřelení dost možná vítězného gólu!

57:35
    Hosté zahráli na zakázané uvolnění.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 9. V. Rask (Kaprizov, Zuccarello), 19. Sturm (Bonino, Bjugstad), 53. J. Eriksson Ek (M. Foligno), 61. Kaprizov (J. Eriksson Ek, Spurgeon) – 8. Comtois (Zegras), 27. Henrique, 55. D. Grant (Henrique)

Minnesota Wild: Kähkönen (Talbot) – Spurgeon (C), Suter (A), Dumba, Brodin, Cole, Soucy – M. Foligno (A), J. Eriksson Ek, Greenway – Zuccarello, Hartman, Kaprizov – Ma. Johansson, Bonino, Fiala – V. Rask, Bjugstad, Sturm.
    Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Ja. Larsson, Fowler (A), Drysdale, H. Fleury, Shattenkirk (A), Manson (A) – Terry, Zegras, Comtois – Heinen, Rakell, Steel – Carrick, Lundeström, Jones – Volkov, Henrique, D. Grant.

Rozhodčí: Hebert, Lee – Fournier, Galloway