8. etapa: Foggia - Guardia Sanframondi | Vítěz: V. Lafay (FRA) (kon.) |
konec
8. etapa: Foggia - Guardia Sanframondi
Vítěz: V. Lafay (FRA)
Petr Sumbal
Celkové pořadí po 8. etapě (růžový trikot)
1. Attila Valter (HUN) Groupama-FDJ 31:10:53 hod
2. Remco Evenepoel (BEL) Deceuninck-Quick-Step +11 s
3. Egan Bernal (COL) Ineos-Grenadiers +16
4. Alexandr Vlasov (RUS) Astana-Premier Tech +24
5. Hugh Carthy (GBR) EF Education-Nippo +38
6. Damiano Caruso (ITA) Bahrain-Victorious +39
7. Giulio Ciccone (ITA) Trek-Segafredo +41
8. Daniel Martin (IRL) Israel Start-Up Nation +47
9. Simon Yates (GBR) Team Bikeexchange +49
10. Louis Vervaeke (BEL) Alpecin-Fenix +50
...
44. Jan Hirt (CZE) Intermaché-Wanty-Gobert Matériaux +20:40
115. Peter Sagan (SVK) Bora-Hansgrohe +55:49
Pořadí bodovací soutěže po 8. etapě (fialový trikot)
1. Tim Merlier (BEL) Alpecin-Fenix 83
2. Giacomo Nizzolo (ITA) Team Qhubeka Assos 76 bodů
3. Elia Viviani (ITA) Cofidis 69
4. Davide Cimolai (ITA) Israel Start-Up Nation 66
5. Peter Sagan (SVK) Bora-Hansgrohe 57
6. Fernando Gaviria (COL) UAE-Team Emirates 56
7. Matteo Moshetti (ITA) Trek-Segafredo 42
8. Filippo Tagliani (ITA) Androni Giocattoli-Sidermec 39
9. Filippo Fiorelli (ITA) Bardiani SF Faizane 39
10. Dylan Grönewegen (NED) Team Jumbo-Visma 36
Pořadí vrchařské soutěže po 8. etapě (modrý trikot)
1. Gino Mäder (SUI) Bahrain-Victorious 26 bodů
2. Geoffrey Bouchard (FRA) AG2R Citroën Team 18
3. Kobe Gossens (BEL) Lotto Soudal 18
4. Francesco Gavazzi (ITA) EOLO-Kometa 17
5. Vincenzo Albanese (ITA) Eolo-Kometa Cycling Team 16
6. Rein Taaramäe (EST) Intermarché-Wanty-Gobert 13
7. Matej Mohorić (SLO) Bahrain-Victorious 10
8. Alessandro De Marchi (ITA) Israel Start-Up Nation 10
9. Simon Pellaud (SUI) Androni Giocattoli-Sidermec 9
10. Nikias Arndt (GER) Team DSM 9
Pořadí jezdců do 25 let po 8. etapě (bílý trikot)
1. Attila Valter (HUN) Groupama-FDJ 31:10:53 hod
2. Remco Evenepoel (BEL) Deceuninck-Quick-Step +11 s
3. Egan Bernal (COL) Ineos-Grenadiers +16
4. Alexandr Vlasov (RUS) Astana-Premier Tech +24
5. Daniel Felipe Martínez (COL) Ineos-Grenadiers +1:06 min
6. Tobias Foss (NOR) Team Jumbo-Visma +1:53
7. Jai Hindley (AUS) Team DSN +3:40
8. Gino Mäder (SUI) Bahrain-Victorious +4:44
10. Joao Almeida (POR) Deceunink-Quick-Step +4:49
10. Harold Tajeda (COL) Astana-Pro Tech +5:13
Pořadí týmů po 8. etapě
1. Ineos-Grenadiers 93:35:22 hod
2. Bahrain-Victorious +1:05 min
3. Team BikeExchange +2:15 min
4. Trek-Segafredo +3:59
5. Deceuninck-Quick-Step +5:08
6. Team DSM +9:32
7. EF Education-Nippo +9:32
8. Movistar Team +10:00
9. Team Jumbo-Visma +18:00
10. UAE Team Emirates +21:17
Sprinterská prémie v Castelvenere (7 km před cílem)
1. Victor Campenaerts (Qhubeka Assos) 3 s
2. Giovanni Carboni (Bardiani CSF Faizané) 2
3. Alexix Gougeard (AG2R Citroën) 1
Vrchařská prémie Bocca della Selva (2. kat)
1. Kobe Goossens (Lotto Soudal) 18 bodů
2. Nikias Arndt (Team DSN) 8
3. Francesco Gavazzi (Eolo Kometa) 6
4. Nelson Oliveira (Movistar Team) 4
5. Alexix Gougeard (AG2R Citroën) 2
Sprinterská prémie v Campobassou (84 km před cílem)
1. Fernando Gaviria (UAE Team Emirates) 12 bodů
2. Alexix Gougeard (AG2R Citroën) 8
3. Nikias Arndt (Team DSN) 6
4. Francesco Gavazzi (Eolo Kometa) 5
5. Nelson Oliveira (Movistar Team) 4
6. Giovanni Carboni (Bardiani CSF Faizané) 3
7. Kobe Goossens (Lotto Soudal) 2
8. Victor Lafay (Cofidis) 1
Celkové pořadí po 7. etapě (růžový trikot)
1. Attila Valter (HUN) Groupama-FDJ 26:59:18 hod
2. Remco Evenepoel (BEL) Deceuninck-Quick-Step +11 s
3. Egan Bernal (COL) Ineos-Grenadiers +16
4. Alexandr Vlasov (RUS) Astana-Premier Tech +24
5. Louis Vervaeke (BEL) Alpecin-Fenix +25
6. Damiano Caruso (ITA) Bahrain-Victorious +39
7. Giulio Ciccone (ITA) Trek-Segafredo +41
8. Daniel Martin (IRL) Israel Start-Up Nation +47
9. Simon Yates (GBR) Team Bikeexchange +49
10. Davide Formolo (ITA) UAE Team Emirates +55
44. Jan Hirt (CZE) Intermaché-Wanty-Gobert Matériaux +20:10
102. Peter Sagan (SVK) Bora-Hansgrohe +46:26
Pořadí bodovací soutěže po 7. etapě (fialový trikot)
1. Caleb Ewan (AUS) Lotto Soudal 106 bodů
2. Tim Merlier (BEL) Alpecin-Fenix 83
3. Giacomo Nizzolo (ITA) Team Qhubeka Assos 76 bodů
4. Elia Viviani (ITA) Cofidis 69
5. Davide Cimolai (ITA) Israel Start-Up Nation 66
6. Peter Sagan (SVK) Bora-Hansgrohe 57
7. Matteo Moshetti (ITA) Trek-Segafredo 42
8. Fernando Gaviria (COL) UAE-Team Emirates 42
9. Filippo Tagliani (ITA) Androni Giocattoli-Sidermec 39
10. Filippo Fiorelli (ITA) Bardiani SF Faizane 39
Pořadí vrchařské soutěže po 7. etapě (modrý trikot)
1. Gino Mäder (SUI) Bahrain-Victorious 26 bodů
2. Geoffrey Bouchard (FRA) AG2R Citroën Team 18
3. Vincenzo Albanese (ITA) Eolo-Kometa Cycling Team 16
4. Rein Taaramäe (EST) Intermarché-Wanty-Gobert 13
5. Matej Mohorić (SLO) Bahrain-Victorious 10
6. Alessandro De Marchi (ITA) Israel Start-Up Nation 10
7. Francesco Gavazzi (ITA) EOLO-Kometa 9
8. Simon Pellaud (SUI) Androni Giocattoli-Sidermec 9
9. Egan Bernal (COL) Ineos-Grenadiers 8
10. Simone Ravanelli (ITA) Androni Giocattoli-Sidermec 8
Pořadí jezdců do 25 let po 7. etapě (bílý trikot)
1. Attila Valter (HUN) Groupama-FDJ 26:59:18 hod
2. Remco Evenepoel (BEL) Deceuninck-Quick-Step +11 s
3. Egan Bernal (COL) Ineos-Grenadiers +16
4. Alexandr Vlasov (RUS) Astana-Premier Tech +24
5. Daniel Felipe Martínez (COL) Ineos-Grenadiers +1:06 min
6. Tobias Foss (NOR) Team Jumbo-Visma +1:53
7. Jai Hindley (AUS) Team DSN +3:29
8. Gino Mäder (SUI) Bahrain-Victorious +3:30
9. Harold Tajeda (COL) Astana-Pro Tech +4:13
10. Joao Almeida (POR) Deceunink-Quick-Step +4:49
Pořadí týmů po 7. etapě
1. Bahrain-Victorious 80:59:58 hod
2. Ineos-Grenadiers +39 s
3. Team BikeExchange +2:48 min
4. Trek-Segafredo +3:48
5. Deceuninck-Quick-Step +5:47
6. EF Education-Nippo +6:10
7. Team DSM +12:55
8. Movistar Team +13:46
9. Team Jumbo-Visma +18:39
10. Astana-Premier Tech +21:25
Startovní listina
Startovní listina
INEOS Grenadiers
1. BERNAL Egan
2. CASTROVIEJO Jonathan
3. GANNA Filippo
4. MARTÍNEZ Daniel Felipe
5. MOSCON Gianni
6. PUCCIO Salvatore
8. NARVÁEZ Jhonatan
AG2R Citroën Team
11. GALLOPIN Tony
13. BOUCHARD Geoffrey
14. CHAMPOUSSIN Clément
15. GOUGEARD Alexis
16. NAESEN Lawrence
17. VENDRAME Andrea
18. WARBASSE Larry
Alpecin-Fenix
21. MERLIER Tim
22. DE BONDT Dries
23. JANSSENS Jimmy
24. KRIEGER Alexander
25. LEYSEN Senne
26. RIESEBEEK Oscar
27. VERMEERSCH Gianni
28. VERVAEKE Louis
Androni Giocattoli - Sidermec
31. CEPEDA Jefferson Alexander
32. PELLAUD Simon
33. PONOMAR Andrii
34. RAVANELLI Simone
35. SEPÚLVEDA Eduardo
36. TAGLIANI Filippo
37. TESFATSION Natnael
38. VENCHIARUTTI Nicola
Astana - Premier Tech
41. VLASOV Aleksandr
42. BATTISTELLA Samuele
43. FELLINE Fabio
44. IZAGIRRE Gorka
45. PRONSKIY Vadim
46. SÁNCHEZ Luis León
47. SOBRERO Matteo
48. TEJADA Harold
Bahrain - Victorious
52. ARASHIRO Yukiya
53. BILBAO Pello
54. CARUSO Damiano
55. MÄDER Gino
56. MOHORIČ Matej
57. TRATNIK Jan
58. VALLS Rafael
Bardiani-CSF-Faizanè
61. VISCONTI Giovanni
62. BATTAGLIN Enrico
63. CARBONI Giovanni
64. FIORELLI Filippo
65. GABBURO Davide
66. MARENGO Umberto
67. ZANA Filippo
68. ZOCCARATO Samuele
BORA - hansgrohe
71. SAGAN Peter
72. ALEOTTI Giovanni
73. BENEDETTI Cesare
74. BODNAR Maciej
75. BUCHMANN Emanuel
76. FABBRO Matteo
77. GROßSCHARTNER Felix
78. OSS Daniel
Cofidis, Solutions Crédits
81. VIVIANI Elia
82. BERHANE Natnael
83. CONSONNI Simone
84. EDET Nicolas
85. LAFAY Victor
86. ROCHAS Rémy
87. SABATINI Fabio
88. VIVIANI Attilio
Deceuninck - Quick Step
91. EVENEPOEL Remco
92. ALMEIDA João
93. CAVAGNA Rémi
94. HONORÉ Mikkel Frølich
95. KEISSE Iljo
96. KNOX James
97. MASNADA Fausto
98. SERRY Pieter
EF Education - Nippo
101.CARTHY Hugh
102.BETTIOL Alberto
103.CAICEDO Jonathan Klever
104.CARR Simon
105.GUERREIRO Ruben
106.KEUKELEIRE Jens
107.VAN DEN BERG Julius
109.VAN GARDEREN Tejay
EOLO-Kometa
111.ALBANESE Vincenzo
113.CHRISTIAN Mark
114.DINA Márton
115.FORTUNATO Lorenzo
116.GAVAZZI Francesco
117.RAVASI Edward
118.RIVI Samuele
Groupama - FDJ
121.MOLARD Rudy
122.BADILATTI Matteo
123.DUCHESNE Antoine
124.GUGLIELMI Simon
125.REICHENBACH Sébastien
126.SEIGLE Romain
127.VALTER Attila
128.VAN DEN BERG Lars
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
131.HIRT Jan
132.HERMANS Quinten
133.KREDER Wesley
134.MINALI Riccardo
135.PASQUALON Andrea
136.PETILLI Simone
137.TAARAMÄE Rein
138.VAN DER HOORN Taco
Israel Start-Up Nation
141.MARTIN Dan
142.BEVIN Patrick
143.BRÄNDLE Matthias
144.CIMOLAI Davide
145.DE MARCHI Alessandro
146.DOWSETT Alex
148.NIV Guy
Team Jumbo-Visma
151.BENNETT George
152.AFFINI Edoardo
153.BOUWMAN Koen
154.DEKKER David
155.FOSS Tobias
156.GROENEWEGEN Dylan
157.MARTENS Paul
158.VAN EMDEN Jos
Lotto Soudal
161.EWAN Caleb
162.DE BUYST Jasper
163.DE GENDT Thomas
164.GOOSSENS Kobe
165.KLUGE Roger
166.MARCZYŃSKI Tomasz
167.OLDANI Stefano
168.VANHOUCKE Harm
Movistar Team
171.SOLER Marc
172.CATALDO Dario
173.JORGENSON Matteo
174.OLIVEIRA Nelson
175.PEDRERO Antonio
176.RUBIO Einer Augusto
177.TORRES Albert
178.VILLELLA Davide
Team BikeExchange
181.YATES Simon
182.HEPBURN Michael
183.JUUL-JENSEN Christopher
184.KANGERT Tanel
185.MEYER Cameron
186.NIEVE Mikel
187.SCHULTZ Nick
188.SCOTSON Callum
Team DSM
191.HINDLEY Jai
192.ARNDT Nikias
193.BARDET Romain
194.DENZ Nico
195.HAMILTON Chris
196.KANTER Max
197.ROCHE Nicolas
198.STORER Michael
Team Qhubeka ASSOS
201.NIZZOLO Giacomo
202.CAMPENAERTS Victor
203.FRANKINY Kilian
204.LINDEMAN Bert-Jan
205.POZZOVIVO Domenico
206.SCHMID Mauro
207.WALSCHEID Max
208.WIŚNIOWSKI Łukasz
Trek - Segafredo
211.NIBALI Vincenzo
212.BRAMBILLA Gianluca
213.CICCONE Giulio
214.DE KORT Koen
215.GHEBREIGZABHIER Amanuel
216.MOLLEMA Bauke
217.MOSCA Jacopo
218.MOSCHETTI Matteo
UAE-Team Emirates
221.FORMOLO Davide
222.CONTI Valerio
223.COVI Alessandro
225.GAVIRIA Fernando
226.MOLANO Juan Sebastián
227.RICHEZE Maximiliano
228.ULISSI Diego
1. Attila Valter (HUN) Groupama-FDJ 31:10:53 hod
2. Remco Evenepoel (BEL) Deceuninck-Quick-Step +11 s
3. Egan Bernal (COL) Ineos-Grenadiers +16
4. Alexandr Vlasov (RUS) Astana-Premier Tech +24
5. Hugh Carthy (GBR) EF Education-Nippo +38
6. Damiano Caruso (ITA) Bahrain-Victorious +39
7. Giulio Ciccone (ITA) Trek-Segafredo +41
8. Daniel Martin (IRL) Israel Start-Up Nation +47
9. Simon Yates (GBR) Team Bikeexchange +49
10. Louis Vervaeke (BEL) Alpecin-Fenix +50
...
44. Jan Hirt (CZE) Intermaché-Wanty-Gobert Matériaux +20:40
115. Peter Sagan (SVK) Bora-Hansgrohe +55:49
Pořadí bodovací soutěže po 8. etapě (fialový trikot)
1. Tim Merlier (BEL) Alpecin-Fenix 83
2. Giacomo Nizzolo (ITA) Team Qhubeka Assos 76 bodů
3. Elia Viviani (ITA) Cofidis 69
4. Davide Cimolai (ITA) Israel Start-Up Nation 66
5. Peter Sagan (SVK) Bora-Hansgrohe 57
6. Fernando Gaviria (COL) UAE-Team Emirates 56
7. Matteo Moshetti (ITA) Trek-Segafredo 42
8. Filippo Tagliani (ITA) Androni Giocattoli-Sidermec 39
9. Filippo Fiorelli (ITA) Bardiani SF Faizane 39
10. Dylan Grönewegen (NED) Team Jumbo-Visma 36
Pořadí vrchařské soutěže po 8. etapě (modrý trikot)
1. Gino Mäder (SUI) Bahrain-Victorious 26 bodů
2. Geoffrey Bouchard (FRA) AG2R Citroën Team 18
3. Kobe Gossens (BEL) Lotto Soudal 18
4. Francesco Gavazzi (ITA) EOLO-Kometa 17
5. Vincenzo Albanese (ITA) Eolo-Kometa Cycling Team 16
6. Rein Taaramäe (EST) Intermarché-Wanty-Gobert 13
7. Matej Mohorić (SLO) Bahrain-Victorious 10
8. Alessandro De Marchi (ITA) Israel Start-Up Nation 10
9. Simon Pellaud (SUI) Androni Giocattoli-Sidermec 9
10. Nikias Arndt (GER) Team DSM 9
Pořadí jezdců do 25 let po 8. etapě (bílý trikot)
1. Attila Valter (HUN) Groupama-FDJ 31:10:53 hod
2. Remco Evenepoel (BEL) Deceuninck-Quick-Step +11 s
3. Egan Bernal (COL) Ineos-Grenadiers +16
4. Alexandr Vlasov (RUS) Astana-Premier Tech +24
5. Daniel Felipe Martínez (COL) Ineos-Grenadiers +1:06 min
6. Tobias Foss (NOR) Team Jumbo-Visma +1:53
7. Jai Hindley (AUS) Team DSN +3:40
8. Gino Mäder (SUI) Bahrain-Victorious +4:44
10. Joao Almeida (POR) Deceunink-Quick-Step +4:49
10. Harold Tajeda (COL) Astana-Pro Tech +5:13
Pořadí týmů po 8. etapě
1. Ineos-Grenadiers 93:35:22 hod
2. Bahrain-Victorious +1:05 min
3. Team BikeExchange +2:15 min
4. Trek-Segafredo +3:59
5. Deceuninck-Quick-Step +5:08
6. Team DSM +9:32
7. EF Education-Nippo +9:32
8. Movistar Team +10:00
9. Team Jumbo-Visma +18:00
10. UAE Team Emirates +21:17
Sprinterská prémie v Castelvenere (7 km před cílem)
1. Victor Campenaerts (Qhubeka Assos) 3 s
2. Giovanni Carboni (Bardiani CSF Faizané) 2
3. Alexix Gougeard (AG2R Citroën) 1
Vrchařská prémie Bocca della Selva (2. kat)
1. Kobe Goossens (Lotto Soudal) 18 bodů
2. Nikias Arndt (Team DSN) 8
3. Francesco Gavazzi (Eolo Kometa) 6
4. Nelson Oliveira (Movistar Team) 4
5. Alexix Gougeard (AG2R Citroën) 2
Sprinterská prémie v Campobassou (84 km před cílem)
1. Fernando Gaviria (UAE Team Emirates) 12 bodů
2. Alexix Gougeard (AG2R Citroën) 8
3. Nikias Arndt (Team DSN) 6
4. Francesco Gavazzi (Eolo Kometa) 5
5. Nelson Oliveira (Movistar Team) 4
6. Giovanni Carboni (Bardiani CSF Faizané) 3
7. Kobe Goossens (Lotto Soudal) 2
8. Victor Lafay (Cofidis) 1
Celkové pořadí po 7. etapě (růžový trikot)
1. Attila Valter (HUN) Groupama-FDJ 26:59:18 hod
2. Remco Evenepoel (BEL) Deceuninck-Quick-Step +11 s
3. Egan Bernal (COL) Ineos-Grenadiers +16
4. Alexandr Vlasov (RUS) Astana-Premier Tech +24
5. Louis Vervaeke (BEL) Alpecin-Fenix +25
6. Damiano Caruso (ITA) Bahrain-Victorious +39
7. Giulio Ciccone (ITA) Trek-Segafredo +41
8. Daniel Martin (IRL) Israel Start-Up Nation +47
9. Simon Yates (GBR) Team Bikeexchange +49
10. Davide Formolo (ITA) UAE Team Emirates +55
44. Jan Hirt (CZE) Intermaché-Wanty-Gobert Matériaux +20:10
102. Peter Sagan (SVK) Bora-Hansgrohe +46:26
Pořadí bodovací soutěže po 7. etapě (fialový trikot)
1. Caleb Ewan (AUS) Lotto Soudal 106 bodů
2. Tim Merlier (BEL) Alpecin-Fenix 83
3. Giacomo Nizzolo (ITA) Team Qhubeka Assos 76 bodů
4. Elia Viviani (ITA) Cofidis 69
5. Davide Cimolai (ITA) Israel Start-Up Nation 66
6. Peter Sagan (SVK) Bora-Hansgrohe 57
7. Matteo Moshetti (ITA) Trek-Segafredo 42
8. Fernando Gaviria (COL) UAE-Team Emirates 42
9. Filippo Tagliani (ITA) Androni Giocattoli-Sidermec 39
10. Filippo Fiorelli (ITA) Bardiani SF Faizane 39
Pořadí vrchařské soutěže po 7. etapě (modrý trikot)
1. Gino Mäder (SUI) Bahrain-Victorious 26 bodů
2. Geoffrey Bouchard (FRA) AG2R Citroën Team 18
3. Vincenzo Albanese (ITA) Eolo-Kometa Cycling Team 16
4. Rein Taaramäe (EST) Intermarché-Wanty-Gobert 13
5. Matej Mohorić (SLO) Bahrain-Victorious 10
6. Alessandro De Marchi (ITA) Israel Start-Up Nation 10
7. Francesco Gavazzi (ITA) EOLO-Kometa 9
8. Simon Pellaud (SUI) Androni Giocattoli-Sidermec 9
9. Egan Bernal (COL) Ineos-Grenadiers 8
10. Simone Ravanelli (ITA) Androni Giocattoli-Sidermec 8
Pořadí jezdců do 25 let po 7. etapě (bílý trikot)
1. Attila Valter (HUN) Groupama-FDJ 26:59:18 hod
2. Remco Evenepoel (BEL) Deceuninck-Quick-Step +11 s
3. Egan Bernal (COL) Ineos-Grenadiers +16
4. Alexandr Vlasov (RUS) Astana-Premier Tech +24
5. Daniel Felipe Martínez (COL) Ineos-Grenadiers +1:06 min
6. Tobias Foss (NOR) Team Jumbo-Visma +1:53
7. Jai Hindley (AUS) Team DSN +3:29
8. Gino Mäder (SUI) Bahrain-Victorious +3:30
9. Harold Tajeda (COL) Astana-Pro Tech +4:13
10. Joao Almeida (POR) Deceunink-Quick-Step +4:49
Pořadí týmů po 7. etapě
1. Bahrain-Victorious 80:59:58 hod
2. Ineos-Grenadiers +39 s
3. Team BikeExchange +2:48 min
4. Trek-Segafredo +3:48
5. Deceuninck-Quick-Step +5:47
6. EF Education-Nippo +6:10
7. Team DSM +12:55
8. Movistar Team +13:46
9. Team Jumbo-Visma +18:39
10. Astana-Premier Tech +21:25
Startovní listina
Startovní listina
INEOS Grenadiers
1. BERNAL Egan
2. CASTROVIEJO Jonathan
3. GANNA Filippo
4. MARTÍNEZ Daniel Felipe
5. MOSCON Gianni
6. PUCCIO Salvatore
8. NARVÁEZ Jhonatan
AG2R Citroën Team
11. GALLOPIN Tony
13. BOUCHARD Geoffrey
14. CHAMPOUSSIN Clément
15. GOUGEARD Alexis
16. NAESEN Lawrence
17. VENDRAME Andrea
18. WARBASSE Larry
Alpecin-Fenix
21. MERLIER Tim
22. DE BONDT Dries
23. JANSSENS Jimmy
24. KRIEGER Alexander
25. LEYSEN Senne
26. RIESEBEEK Oscar
27. VERMEERSCH Gianni
28. VERVAEKE Louis
Androni Giocattoli - Sidermec
31. CEPEDA Jefferson Alexander
32. PELLAUD Simon
33. PONOMAR Andrii
34. RAVANELLI Simone
35. SEPÚLVEDA Eduardo
36. TAGLIANI Filippo
37. TESFATSION Natnael
38. VENCHIARUTTI Nicola
Astana - Premier Tech
41. VLASOV Aleksandr
42. BATTISTELLA Samuele
43. FELLINE Fabio
44. IZAGIRRE Gorka
45. PRONSKIY Vadim
46. SÁNCHEZ Luis León
47. SOBRERO Matteo
48. TEJADA Harold
Bahrain - Victorious
52. ARASHIRO Yukiya
53. BILBAO Pello
54. CARUSO Damiano
55. MÄDER Gino
56. MOHORIČ Matej
57. TRATNIK Jan
58. VALLS Rafael
Bardiani-CSF-Faizanè
61. VISCONTI Giovanni
62. BATTAGLIN Enrico
63. CARBONI Giovanni
64. FIORELLI Filippo
65. GABBURO Davide
66. MARENGO Umberto
67. ZANA Filippo
68. ZOCCARATO Samuele
BORA - hansgrohe
71. SAGAN Peter
72. ALEOTTI Giovanni
73. BENEDETTI Cesare
74. BODNAR Maciej
75. BUCHMANN Emanuel
76. FABBRO Matteo
77. GROßSCHARTNER Felix
78. OSS Daniel
Cofidis, Solutions Crédits
81. VIVIANI Elia
82. BERHANE Natnael
83. CONSONNI Simone
84. EDET Nicolas
85. LAFAY Victor
86. ROCHAS Rémy
87. SABATINI Fabio
88. VIVIANI Attilio
Deceuninck - Quick Step
91. EVENEPOEL Remco
92. ALMEIDA João
93. CAVAGNA Rémi
94. HONORÉ Mikkel Frølich
95. KEISSE Iljo
96. KNOX James
97. MASNADA Fausto
98. SERRY Pieter
EF Education - Nippo
101.CARTHY Hugh
102.BETTIOL Alberto
103.CAICEDO Jonathan Klever
104.CARR Simon
105.GUERREIRO Ruben
106.KEUKELEIRE Jens
107.VAN DEN BERG Julius
109.VAN GARDEREN Tejay
EOLO-Kometa
111.ALBANESE Vincenzo
113.CHRISTIAN Mark
114.DINA Márton
115.FORTUNATO Lorenzo
116.GAVAZZI Francesco
117.RAVASI Edward
118.RIVI Samuele
Groupama - FDJ
121.MOLARD Rudy
122.BADILATTI Matteo
123.DUCHESNE Antoine
124.GUGLIELMI Simon
125.REICHENBACH Sébastien
126.SEIGLE Romain
127.VALTER Attila
128.VAN DEN BERG Lars
Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
131.HIRT Jan
132.HERMANS Quinten
133.KREDER Wesley
134.MINALI Riccardo
135.PASQUALON Andrea
136.PETILLI Simone
137.TAARAMÄE Rein
138.VAN DER HOORN Taco
Israel Start-Up Nation
141.MARTIN Dan
142.BEVIN Patrick
143.BRÄNDLE Matthias
144.CIMOLAI Davide
145.DE MARCHI Alessandro
146.DOWSETT Alex
148.NIV Guy
Team Jumbo-Visma
151.BENNETT George
152.AFFINI Edoardo
153.BOUWMAN Koen
154.DEKKER David
155.FOSS Tobias
156.GROENEWEGEN Dylan
157.MARTENS Paul
158.VAN EMDEN Jos
Lotto Soudal
161.EWAN Caleb
162.DE BUYST Jasper
163.DE GENDT Thomas
164.GOOSSENS Kobe
165.KLUGE Roger
166.MARCZYŃSKI Tomasz
167.OLDANI Stefano
168.VANHOUCKE Harm
Movistar Team
171.SOLER Marc
172.CATALDO Dario
173.JORGENSON Matteo
174.OLIVEIRA Nelson
175.PEDRERO Antonio
176.RUBIO Einer Augusto
177.TORRES Albert
178.VILLELLA Davide
Team BikeExchange
181.YATES Simon
182.HEPBURN Michael
183.JUUL-JENSEN Christopher
184.KANGERT Tanel
185.MEYER Cameron
186.NIEVE Mikel
187.SCHULTZ Nick
188.SCOTSON Callum
Team DSM
191.HINDLEY Jai
192.ARNDT Nikias
193.BARDET Romain
194.DENZ Nico
195.HAMILTON Chris
196.KANTER Max
197.ROCHE Nicolas
198.STORER Michael
Team Qhubeka ASSOS
201.NIZZOLO Giacomo
202.CAMPENAERTS Victor
203.FRANKINY Kilian
204.LINDEMAN Bert-Jan
205.POZZOVIVO Domenico
206.SCHMID Mauro
207.WALSCHEID Max
208.WIŚNIOWSKI Łukasz
Trek - Segafredo
211.NIBALI Vincenzo
212.BRAMBILLA Gianluca
213.CICCONE Giulio
214.DE KORT Koen
215.GHEBREIGZABHIER Amanuel
216.MOLLEMA Bauke
217.MOSCA Jacopo
218.MOSCHETTI Matteo
UAE-Team Emirates
221.FORMOLO Davide
222.CONTI Valerio
223.COVI Alessandro
225.GAVIRIA Fernando
226.MOLANO Juan Sebastián
227.RICHEZE Maximiliano
228.ULISSI Diego
1. Victor Lafay (FRA) Cofidis 4:06:47 hod
2. Francesco Gavazzi (ITA) Eolo-Kometa +36 s
3. Nikias Arndt (GER) Team DSM +37
4. Nelson Oliveira (POR) Movistar Team +41
5. Giovanni Carboni (TIA) Bardiani CSF Faizané +44
6. Kobe Gossens (BEL) Lotto Soudal +58
7. Victor Campenaerts (BEL) Qhubeka Assos +1:00 min
8. Alexis Gougeard (FRA) AG2R Citroën +1:54
9. Fernando Gaviria (COL) UAE-Team Emirates +3:04
10. Joao Almeida (POR) Deceuninck-Quick-Step +4:48
...
48. Jan Hirt (CZE) Intermaché-Wanty-Gobert Matériaux +5:18
157. Peter Sagan (SVK) Bora-Hansgrohe +14:11
1. Attila Valter (HUN) Groupama-FDJ 31:10:53 hod
2. Remco Evenepoel (BEL) Deceuninck-Quick-Step +11 s
3. Egan Bernal (COL) Ineos-Grenadiers +16
4. Alexandr Vlasov (RUS) Astana-Premier Tech +24
5. Hugh Carthy (GBR) EF Education-Nippo +38
6. Damiano Caruso (ITA) Bahrain-Victorious +39
7. Giulio Ciccone (ITA) Trek-Segafredo +41
8. Daniel Martin (IRL) Israel Start-Up Nation +47
9. Simon Yates (GBR) Team Bikeexchange +49
10. Louis Vervaeke (BEL) Alpecin-Fenix +50
...
44. Jan Hirt (CZE) Intermaché-Wanty-Gobert Matériaux +20:40
115. Peter Sagan (SVK) Bora-Hansgrohe +55:49
1. Tim Merlier (BEL) Alpecin-Fenix 83
2. Giacomo Nizzolo (ITA) Team Qhubeka Assos 76 bodů
3. Elia Viviani (ITA) Cofidis 69
4. Davide Cimolai (ITA) Israel Start-Up Nation 66
5. Peter Sagan (SVK) Bora-Hansgrohe 57
6. Fernando Gaviria (COL) UAE-Team Emirates 56
7. Matteo Moshetti (ITA) Trek-Segafredo 42
8. Filippo Tagliani (ITA) Androni Giocattoli-Sidermec 39
9. Filippo Fiorelli (ITA) Bardiani SF Faizane 39
10. Dylan Grönewegen (NED) Team Jumbo-Visma 36
1. Gino Mäder (SUI) Bahrain-Victorious 26 bodů
2. Geoffrey Bouchard (FRA) AG2R Citroën Team 18
3. Kobe Gossens (BEL) Lotto Soudal 18
4. Francesco Gavazzi (ITA) EOLO-Kometa 17
5. Vincenzo Albanese (ITA) Eolo-Kometa Cycling Team 16
6. Rein Taaramäe (EST) Intermarché-Wanty-Gobert 13
7. Matej Mohorić (SLO) Bahrain-Victorious 10
8. Alessandro De Marchi (ITA) Israel Start-Up Nation 10
9. Simon Pellaud (SUI) Androni Giocattoli-Sidermec 9
10. Nikias Arndt (GER) Team DSM 9
1. Attila Valter (HUN) Groupama-FDJ 31:10:53 hod
2. Remco Evenepoel (BEL) Deceuninck-Quick-Step +11 s
3. Egan Bernal (COL) Ineos-Grenadiers +16
4. Alexandr Vlasov (RUS) Astana-Premier Tech +24
5. Daniel Felipe Martínez (COL) Ineos-Grenadiers +1:06 min
6. Tobias Foss (NOR) Team Jumbo-Visma +1:53
7. Jai Hindley (AUS) Team DSN +3:40
8. Gino Mäder (SUI) Bahrain-Victorious +4:44
10. Joao Almeida (POR) Deceunink-Quick-Step +4:49
10. Harold Tajeda (COL) Astana-Pro Tech +5:13
1. Ineos-Grenadiers 93:35:22 hod
2. Bahrain-Victorious +1:05 min
3. Team BikeExchange +2:15 min
4. Trek-Segafredo +3:59
5. Deceuninck-Quick-Step +5:08
6. Team DSM +9:32
7. EF Education-Nippo +9:32
8. Movistar Team +10:00
9. Team Jumbo-Visma +18:00
10. UAE Team Emirates +21:17