16:20 (6:6)
Handball PSG Zlín
Úterý 18.05.2021, 17:30Play-out MOL ligy • 4. kolo

HK Hodonín – Handball PSG Zlín 16:20 (6:6)
    Nejvíce branek: Kalinová 5/2, Drexlerová 4/2, Malecká 2 – Kolářová 5/3, Sekulová 5, Herbočková 2. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 6/5 – 9/4. Vyloučení: 3:4. (18:54:22)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí očekávaným vítězstvím Zlína, který svého soupeře porazil poměrem 20:16. Druhý poločas byl z hlediska vstřelených branek mnohem záživnější, konečně se oba celky dokázaly prosazovat. Přesto se Zlín dostal do pohodlného vedení, které navíc udržel až do poslední vteřinky.

Konec zápasu. (16:20)
    60
    To snad není možné. Sára Drexlerová dokázala zužitkovat další nabídnutou sedmičku. (16:20)

60
    A další neúspěšnou sedmičku si připisuje Kristýna Sedláčková. (15:20)
    59
    Sedmimetrový hod znovu přišel také na druhé straně, dvacátá branka hostů v podání Kristýny Sedláčkové. (15:20)

58
    Do konce zápasu nezbývá moc času, na druhou stranu se žene Zlín. (15:19)
    57
    Sedmička také na opačné straně. Sára Drexlerová se znovu zaskvěla přesnou ranou. (15:19)

56
    Hodonín se nyní rychle dostal na druhou stranu, kde momentálně sledujeme kombinaci. (14:19)
    55
    O necelou minutku později jsme sledovali další přesný zářez, první takový vyprodukovala Kristýna Sedláčková. (14:19)
    54
    Hodonín znovu fauloval a nabídnutou sedmičku dokázala hravě proměnit Michaela Kolářová. (14:18)
    53
    Na opačné straně na rozdíl tří branek dokázala snížit Barbora Vavroušková. (14:17)

53
    Na opačné straně se po faulu rozhodla zahrávat sedmimetrový hod Karolína Ševčíková, která ovšem neuspěla. (13:17)
    52
    Sára Drexlerová je v posledních minutkách velice aktivní, také její další pokus skončil v hostující brance. (13:17)

51
    Oddechový čas pro domácí. (12:17)
    51
    V posledních minutách sledujeme celou řadu přesných zásahů, ten další obstarala Michaela Sekulová. (12:17)
    50
    Na opačné straně to na sebe vzala Simona Višňovská, která rovněž zamířila naprosto přesně. (12:16)
    49
    A po dalším faulu jsme sledovali další sedmičku. Veronika Štipčáková s ní dokázala naložit naprosto ukázkově. (11:16)
    48
    Sára Drexlerová krátce po rozehrávce dokázala poslat míč přesně vedle nohy brankářky. (11:15)