Everton – Wolverhampton 1:0 (kon.) | Newcastle – Sheffield Utd. 1:0 (kon.) | Tottenham – Aston Villa 1:2 (kon.)
Crystal Palace – Arsenal 1:3 (kon.) | Burnley – Liverpool 0:3 (kon.) | West Brom – West Ham 1:3 (kon.)
Tottenham Hotspur
1:2 (1:2)
Aston Villa FC
Středa 19.05.2021, 19:00 • Tottenham Hotspur Stadium • Anglická Premier League • 37. kolo
    90+5. Chukwuemeka orazítkoval tyč domácí branky

90+5
    Carney Chukwuemeka, hostující mladíček, jenž dnes debutuje v Premier League, se nyní vyznamenal a střelou po zemi orazítkoval tyč soupeřovy branky!

90+3
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Bertrand Traoré, přichází Jaden Philogene-Bidace.

90+1
    Žlutou kartu dostává John McGinn (Aston Villa FC).

89
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Marvelous Nakamba, přichází Carney Chukwuemeka.

83
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Japhet Tanganga, přichází Matt Doherty.

74
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Harry Winks, přichází Tanguy Ndombèlé.

73
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Jack Grealish, přichází Douglas Luiz.

72
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Steven Bergwijn, přichází Gareth Bale.
    48. Bergwijn střílel nebezpečně, ale proti byl Martínez

48
    Moc nechybělo a bylo vyrovnáno. Steven Bergwijn zblízka vystřelil a do akce musel hostující brankář Emiliano Martínez, jenž pohotově zakročil a svůj tým notně podržel!

45+3
    Domácí by nejraději už byli v kabině, aby si něco ke své hře řekli a začali ve druhé půli znovu. Ale ještě stále musí čelit další akci hostů, po které zakončil Watkins a do akce musel jít Hugo Lloris, jenž jeho pokus zastavil.
    45+2. Velká šance El Ghaziho

45+2
    Anwar El Ghazi byl ve velké šanci hostů a klidně to mohlo být 3:1 pro Aston Villu. Z levé strany pokutového území střílel hostující útočník, ale míč poslal jen těsně vedle.

43
    Žlutou kartu dostává Pierre-Emile Höjbjerg. Domácí hráč podrazil nečistě soupeře a sudí neváhá a karetně ho tedy trestá.
    39. Ollie WATKINS - 1:2

39
    Aston Villa právě vstřelila branku!
    V závěru poločasu strhávají vedení na svou stranu hosté. Znovu u inkasované branky byl Sergio Reguilón, jenž neubránil Traorého. Ten poté poslal míč na OLLIEHO WATKINSE, který zakončil a jeho skákavá střela nakonec zaplula za Llorisova záda – 1:2. Asistence: Bertrand Traoré.
    20. Sergio REGUILÓN - 1:1

20
    Po dvaceti minutách hry svítí na ukazateli skóre výsledek 1:1. Hostující hráč centroval míč do pokutového území, kde ho chtěl z voleje uklidit do bezpečí SERGIO REGUILÓN, který ale nakonec usměrnil balon za záda brankáře Huga Llorise – vlastní gól. Brankář Tottenhamu sice rukou chtěl míč poslat vedle, ale nepovedlo se.
    8. Steven BERGWIJN - 1:0

8
    Tottenham právě vstřelil branku!
    V osmé minutě se v Londýně mění skóre. Po chybné rozehrávce hostujícího hráče se k míči dostal STEVEN BERGWIJN, jenž si pak naběhl dovnitř velkého vápna a pravačkou vyslal pořádně tvrdou ránu, kterou prostřelil hostujícího brankáře – 1:0.