Most – Hr. Králové | 3:1 (kon.) | | | Pardubice – Ústí n/L | 2:1 (2:1 po s.s.) | | | Letohrad – Kladno | 4:3 (po s.s.) |
Karviná – Kert Park Praha | 3:4 (po pr.) | | | Dobřany – Kovo Praha | 6:2 (kon.) | | | Hostivař – Plzeň | 3:4 (kon.) |
po s.s. (2:1)
HBC Pardubice
2:1
(1:1, 0:0, 0:0 - 0:0)
Elba DDM Ústí nad Labem
41:25
|
Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Lukáš Vlasák – 2 min. + 10 minut osobní trest, naražení zezadu).
|
|
40:19
|
Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Josef Česák – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
35:47
|
Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Jan Sedláček – 2 min., Úmyslné vyhození míčku ze hřiště).
|
|
31:46
|
Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Lukáš Soukup – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
16:21
|
Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Lukáš Vlasák – 2 min., držení protihráče).
|
|
14:38
|
Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Ondřej Novotný – Trestné střílení, hákování).
|
|
12:12
|
Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Ivan Kučera – 2 min., vysoká hůl).
|
|
10:12
|
Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Michal Šimek – 2 min., podražení).
|
|
05:03
|
Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Josef Česák – 2 min., Úmyslné vyhození míčku ze hřiště).
|
Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.
Branky a nahrávky:
15. Filip (Kubeš, Bílý), rozh. náj. Filip – 6. Haas
Rozhodčí: Vrba, Havelka
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Tomáš Zajíček (PCE)
0:0 Martin Stupka (UNL)
2. série:
1:0 Lukáš Kohoutek (PCE)
1:1 Lukáš Soukup (UNL)
3. série:
1:1 Jan Bílý (PCE)
1:1 Radomír Vaněk (UNL)
4. série:
1:1 David Magasanik (UNL)
2:1 Petr Filip (PCE)
HBC Pardubice:
Stárek (Třináctý) – Filip, Krejčí, Novotný (A), Turyna, Zajíček (A) – Bílý (C), Česák, Janeček, Kohoutek, Kubeš, Langr, Moravec, Šimek, Staněk, Strouhal, Vlasák
Náhradníci:
Trenér:
Elba DDM Ústí nad Labem: Rechtorik (Banda) – Grus, Kučera, Poláček (A), Sedláček, Smolík, Strnad, M. Zdvořáček – Bačák, Červinka (A), Gottfried, Haas, Magasanik, Soukup (C), Stupka, Tomáš, Vaněk, P. Zdvořáček
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Elba DDM Ústí nad Labem: Rechtorik (Banda) – Grus, Kučera, Poláček (A), Sedláček, Smolík, Strnad, M. Zdvořáček – Bačák, Červinka (A), Gottfried, Haas, Magasanik, Soukup (C), Stupka, Tomáš, Vaněk, P. Zdvořáček
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vrba, Havelka
Diváci:
David Suchý