Daniel Ryl
Los 1. předkola Ligy mistrů
Fola Esch (LUX) - Lincoln Red Imps (GIB)
Slovan Bratislava (SVK) - Shamrock Rovers (IRL)
Malmö (SWE) - Riga (LVA)
Bodø/Glimt (NOR) - Legia Varšava (POL)
Connah's Quay Nomads (WAL) - Alaškert (ARM)
HJK Helsinky (FIN) - Budućnost Podgoria (MNE)
Kluž (ROU) - Borac Banja Luka (BIH)
Skhëndija (MKD) - Mura (SVN)
Teuta (ALB) - Šeriff Tiraspol (MDA)
Dinamo Tbilisi (GEO) - Něftči Baku (AZE)
Maccabi Haifa (ISR) - Kajrat Almaty (KAZ)
Ludogorec (BUL) - Soligorsk (BLR)
Ferencvárosi (HUN) - vítěz nultého předkola
Žalgiris Vilnius (LTU) - Linfield (NIR)
Flora Tallinn (EST) - Hibernians (MLT)
Dinamo Záhřeb (CRO) - Valur (ISL)
Nasazení skupin pro los 1. předkola
Skupina A
Nasazení: Malmö (SWE), Legia Varšava (POL), Slovan Bratislava (SVK), Lincoln Red Imps (GIB)
Nenasazení: Riga FC (LVA), Fola Esch (LUX), Shamrock Rovers (IRL), Bodø/Glimt (NOR)
Skupina B
Nasazení: CFR Kluž (ROU), Shkëndija (MKD), Alaškert (ARM), Budućnost Podgorica (MNE)
Nenasazení: HJK Helsinki (FIN), Connah's Quay Nomads (WAL), Mura (SVN), Borac Banja Luka (BIH)
Skupina C
Nasazení: Ludogorec 1945 (BUL), Šeriff Tiraspol (MDA), Dinamo Tbilisi (GEO), Kajrat Almaty (KAZ)
Nenasazení: Šachťor Soligorsk (BLR), Neftči Baku (AZE), Maccabi Haifa (ISR), Teuta (ALB)
Skupina D
Nasazení: Dinamo Záhřeb (CRO), Ferencváros (HUN), Žalgiris Vilnius (LTU), Flora Tallinn (EST)
Nenasazení: Linfield (NIR), Valur (ISL), Hibernians (MLT), vítěz nultého předkola
Fola Esch (LUX) - Lincoln Red Imps (GIB)
Slovan Bratislava (SVK) - Shamrock Rovers (IRL)
Malmö (SWE) - Riga (LVA)
Bodø/Glimt (NOR) - Legia Varšava (POL)
Connah's Quay Nomads (WAL) - Alaškert (ARM)
HJK Helsinky (FIN) - Budućnost Podgoria (MNE)
Kluž (ROU) - Borac Banja Luka (BIH)
Skhëndija (MKD) - Mura (SVN)
Teuta (ALB) - Šeriff Tiraspol (MDA)
Dinamo Tbilisi (GEO) - Něftči Baku (AZE)
Maccabi Haifa (ISR) - Kajrat Almaty (KAZ)
Ludogorec (BUL) - Soligorsk (BLR)
Ferencvárosi (HUN) - vítěz nultého předkola
Žalgiris Vilnius (LTU) - Linfield (NIR)
Flora Tallinn (EST) - Hibernians (MLT)
Dinamo Záhřeb (CRO) - Valur (ISL)
Nasazení skupin pro los 1. předkola
Skupina A
Nasazení: Malmö (SWE), Legia Varšava (POL), Slovan Bratislava (SVK), Lincoln Red Imps (GIB)
Nenasazení: Riga FC (LVA), Fola Esch (LUX), Shamrock Rovers (IRL), Bodø/Glimt (NOR)
Skupina B
Nasazení: CFR Kluž (ROU), Shkëndija (MKD), Alaškert (ARM), Budućnost Podgorica (MNE)
Nenasazení: HJK Helsinki (FIN), Connah's Quay Nomads (WAL), Mura (SVN), Borac Banja Luka (BIH)
Skupina C
Nasazení: Ludogorec 1945 (BUL), Šeriff Tiraspol (MDA), Dinamo Tbilisi (GEO), Kajrat Almaty (KAZ)
Nenasazení: Šachťor Soligorsk (BLR), Neftči Baku (AZE), Maccabi Haifa (ISR), Teuta (ALB)
Skupina D
Nasazení: Dinamo Záhřeb (CRO), Ferencváros (HUN), Žalgiris Vilnius (LTU), Flora Tallinn (EST)
Nenasazení: Linfield (NIR), Valur (ISL), Hibernians (MLT), vítěz nultého předkola
Zástupce slovenského fotbalu už ví, že ho čekají outsideři jako Riga, Fola Esch nebo irský Shamrock Rovers, ale velmi ambiciózní a silné Bodø/Glimt určitě nebude jeho přáním! Norský celek může být jedním z černých koňů předkol a nikoho by asi nepřekvapilo, kdyby se na podzim objevil v některém z pohárů.
Skupina A
Nasazení: Malmö (SWE), Legia Varšava (POL), Slovan Bratislava (SVK), Lincoln Red Imps (GIB)
Nenasazení: Riga FC (LVA), Fola Esch (LUX), Shamrock Rovers (IRL), Bodø/Glimt (NOR)
Skupina B
Nasazení: CFR Kluž (ROU), Shkëndija (MKD), Alaškert (ARM), Budućnost Podgorica (MNE)
Nenasazení: HJK Helsinki (FIN), Connah's Quay Nomads (WAL), Mura (SVN), Borac Banja Luka (BIH)
Skupina C
Nasazení: Ludogorec 1945 (BUL), Šeriff Tiraspol (MDA), Dinamo Tbilisi (GEO), Kajrat Almaty (KAZ)
Nenasazení: Šachťor Soligorsk (BLR), Neftči Baku (AZE), Maccabi Haifa (ISR), Teuta (ALB)
Skupina D
Nasazení: Dinamo Záhřeb (CRO), Ferencváros (HUN), Žalgiris Vilnius (LTU), Flora Tallinn (EST)
Nenasazení: Linfield (NIR), Valur (ISL), Hibernians (MLT), vítěz nultého předkola
Fola Esch (LUX) – Lincoln Red Imps (GIB)
Slovan Bratislava (SVK) – Shamrock Rovers (IRL)
Malmö (SWE) – Riga (LVA)
Bodø/Glimt (NOR) – Legia Varšava (POL)
Connah's Quay Nomads (WAL) – Alaškert (ARM)
HJK Helsinky (FIN) – Budućnost Podgoria (MNE)
Kluž (ROU) – Borac Banja Luka (BIH)
Skhëndija (MKD) – Mura (SVN)
Teuta (ALB) – Šeriff Tiraspol (MDA)
Dinamo Tbilisi (GEO) – Něftči Baku (AZE)
Maccabi Haifa (ISR) – Kajrat Almaty (KAZ)
Ludogorec (BUL) – Soligorsk (BLR)
Ferencvárosi (HUN) – vítěz nultého předkola
Žalgiris Vilnius (LTU) – Linfield (NIR)
Flora Tallinn (EST) – Hibernians (MLT)
Dinamo Záhřeb (CRO) – Valur (ISL)
V případné vyřazení ve 2. předkole Ligy mistrů totiž spadnou do 3. předkola Evropské ligy, ze kterého v případě další porážky sestoupí do play-off Konferenční ligy.
Postupující celky nepostoupí jen do druhého kola, ale navíc si zajistí minimálně účast v play-off Konferenční ligy. Vyřazené týmy rovnou spadnou do 2. předkola stejné soutěže.