Sparta – Ice Hockey Boys 4:6 (kon.) | Chomutov – Litvínov 1:9 (kon.) | 4SA Hockey Team – K. Vary 0:2 (kon.)
Ice Hockey Boys – Chomutov 19:1 (kon.) | K. Vary – Litvínov 7:5 (kon.) | 4SA Hockey Team – Sparta 9:2 (kon.)
4SA Hockey Team
9:2 (2:0, 3:1, 4:1)
HC Sparta Praha
Středa 16.06.2021, 17:454SA Energie Hockey Cup

Ode mne je to pro dnešek vše, u dalších online přenosů se s vámi na počtenou loučí Vlastimil Mourek. (19:53:00)

Je tu konec! Ve třetí třetině potvrdil tým 4SA roli lepšího týmu na ledě. Brankář Kogler sice většinu střel pokryl, na některé kotouče ale neměl šanci dosáhnout. Hned ze začátku třetiny se po velkém tlaku jako první prosadil Tomáš Král. Poté se během čtyř minut zapsali na listinu střelců ještě tři hráči. Nejprve Adam Barcík, poté Tomáš Urge a následně svůj hattrick zkompletoval Tristan Kolobelj. Tým 4SA dovolil Spartě ještě jednu trefu a to když v 56. minutě upravil na 9:2 Bogdan Stepančuk.

Nejlepší hráč utkání: Tomáš Král (4SA).

59:23
    Tým 4SA je před koncem ještě utábořila v útoku a kombinuje.

58:41
    Zakázané uvolnění Sparty.

57:53
    Šilhán měl na své hokejce gól, jeho střelu z první však lapil Kogler.

57:00
    Sparta so při pokusu o přechod do útočného pásma dopustila ofsajdu.

55:07
    Sparta právě vstřelila branku!
    BOGDAN STEPANČUK využil zaváhání v obraně 4SA a ze středního pásma vyrazil do samostatného úniku a s Kasalem si po pár kličkách poradil. Asistence: Jakub Hašek.

54:39
    Hra je nestálá a přelévá se z jednoho konce kluziště na druhý.

53:30
    Tým 4SA se usadil v útočné třetině a snaží se o desátou branku.

52:23
    O vítězi už je nejspíše rozhodnuta a nikdo nejeví snahu o pořádnou kombinaci.

51:09
    Nyní se hraje kolem středového kruhu, nikomu se nedaří proniknout do útočného pásma.

49:47
    4SA Hockey Team právě vstřelil branku!
    TRISTAN KOLOBELJ ukradl Spartě kotouč ve středním pásmu prokličkoval až ke kruhům odkud trefou do horního rohu branky kompletuje hattrick! bez asistence.

48:43
    Tým 4SA pokračuje v tlaku a chce pokračovat v přidávání gólů.

47:37
    Tomáš Král a TOMÁŠ URGE předvedli skvělou spolupráci když po výměně puků přichystal Král do mezikruží kotouč pro druhého jmenovaného. Asistence: Tomáš Král.

45:52
    Je tu další branka! O tu se svou přesnou trefou po přihrávce Tomáše Urgeho postaral ADAM BARCÍK. Asistence: Tomáš Urge.

45:24
    HC Sparta Praha v plném počtu.

44:45
    Kogler vytáhl parádní zákrok, když se stihl proti Malého střele z první bleskurychle přesunout.

44:20
    Vlastní nepřesností se 4SA vyhání z pásma.

43:24
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Marton – 2 min., sekání).

42:30
    Sparta přidala na tempu a donutila soupeře k zakázanému uvolnění.

41:18
    A tlak zužitkován! K odraženému kotouči se v prostoru mezi kruhy dostal TOMÁŠ KRÁL, který střelou do odkryté svatyně potvrzuje dominanci svého týmu. Asistence: Samuel Fiala a Matyáš Sláma.

41:08
    Tlak pokračuje a ještě se stupňuje, z mezikruží byl v dobré střelecké pozici Staněk.

40:37
    A sparťanský brankář čelí dalším střelám, pro 4SA to je skvělý vstup do třetiny

40:10
    Tým 4SA vyhrál buly a hned Koglera prověřil.

40:01

Druhá dvacetiminutovka nám nastínila, kdo by mohl z tohoto duelu odejít jako vítěz. Tým 4SA byl po celou dobu mírně lepším týmem a potvrdil to dvěma dalšími brankami, když se ve 23. a 25. minutě dvakrát prosadil Tristan Kolobelj. Spartě ještě vysvitla naděje, když na 1:4 snížil v polovině třetiny Saša Skuratov. Jenomže o tři minuty později vrátil 4SA čtyřbrankové vedení Martin Milata a další branky už navzdory velkým šancím nepadly. Další třetina začne přibližně v 19:15.

40:00

39:43
    4SA zasypává Koglera střelami.

39:06
    Barcíkovu střelu zpoza kruhů vyrazil Kogler lapačkou.

38:17
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Hašek – 2 min., sekání).

38:09
    Staněk po Šimkově přihrávce z mezikruží orazítkoval tyč!

37:19
    Sparťanům se nedaří v kombinaci najít finální přihrávku ke střele, jeho soupeř dobře brání.

36:41
    Tým 4SA vyhazuje a uklidňuje hru.

35:36
    Vyloučení v týmu 4SA Hockey Team (Šimek – 2 min., faul kolenem).

35:21
    Tým 4SA se utábořil v útoku a kombinuje.

34:22
    Vyloučení v týmu 4SA Hockey Team (Šilhán – 2 min., držení).

33:57
    Další zakázané uvolnění ze strany Sparty.

32:56
    Hra se trochu uklidnila a přelévá se ze strany na stranu.

31:35
    MARTIN MILATA se v mezikruží dostal ke kotouči a po tom, co s ním sjel doprava, vymetl levý horní roh Koglerovy brány. Bez asistence.

31:22
    4SA pokračuje v kombinaci, jenomže se jim nedaří vystřelit.

30:23
    Navíc se Sparta dopustila zakázaného uvolnění.

30:10
    Tým 4SA přesouvá hru směrem dopředu.

28:43
    Šimon Potoma přihrál žabkou přes hokejky obránců křížem přesně na SAŠU SKURATOVA, který neměl problém zavěsit do odkryté svatyně. Asistence: Šimon Potoma.

28:20
    Skuratov využil soupeřovy chyby v obraně a zkusil to na Koglera sám, ten však zůstal pozorný a puk lapil.

27:32
    Poláček to zkusil z prava bekhendem, v cestě ke gólu mu stál Kasalův beton.

26:53
    Tým 4SA v plném počtu.

25:57
    Tým 4SA úspěšně vyhazuje a rychle střídá.

24:53
    Vyloučení v týmu 4SA Hockey Team (Staněk – 2 min., sekání).

24:17
    TRISTAN KOLOBELJ přidává další trefu, když prokličkoval obranou a z mezikruží se přesně trefil k pravé tyči. Asistence: Daniel Varady.

22:30
    Díky další pěkné kombinaci bleskově využívá tým 4SA přesilovky. Brankáře Koglera svou střelou z kruhů překonal TRISTAN KOLOBELJ. Asistence: Martin Milata a Adam Barcík.

22:15

21:41
    4SA se při snaze o přechod do útočného pásma dopustili ofsajdu.

21:19
    Po chybně odpískaném icingu se bude vhazovat ve středovém kruhu.

20:40
    To jim ale nevyšla a hra se tak přesunula na druhou stranu.

20:23
    Sparta se dostala do útoku a snaží se začít s kombinací.

20:01

Úvod první třetiny byl vyrovnaný. Od sedmé minuty však po gólu Jakuba Dvořáka převzal iniciativu tým 4SA. Hrálo se ve velkém tempu a oba celky měly plno nebezpečných šancí. Sparta má ale proti sobě jednu těžkou překážku v podobě brankáře Kasala, na kterého zatím nenašla žádný recept. Naopak ve 14. minutě přidal po šťastném odrazu ještě jeden gól pro tým 4SA Samuel Fiala. Další třetina začne přibližně v 18:30.

20:00

19:38
    Sparťané střílí ze všech možných pozic, Kasal je ale stále neprůstřelný.

18:52
    Sparta po delší době začala na soupeře tlačit a utábořila se v útoku.

18:00
    Na druhé straně se Barcík trefil přesně do Koglerovy lapačky.

17:44
    Brož to zkusil z ostrého úhlu, Kasal na něj byl připravený.

16:36
    A Dvořák od modré následně trefil tyč!

16:21
    Dvořák našel úplně volného Fialu, tomu střela ale nesedla a kotouč tak letí vedle.

15:30
    Branka týmu 4SA znovu posunuta a tak se opět přerušuje.

14:55
    Varadyho střelu od modré zkusil tečoval Milata, soupeřova gólmana tím ale nijak nepřekvapili a tak puk v klidu chytil do své náruče.

13:22
    Přihrávku SAMUELA FIALY Sparta zblokovala, ovšem od mantinelu se kotouč odrazil zpátky k útočníkovi 4SA přímo k tyči, odkud se i trefil za Koglerova záda. Asistence: Pavel Šimek.

12:52
    Šimek z pravé strany rozvlnil boční síť Koglerovy svatyně.

12:02
    Brakář na druhé straně se ale také činí když podobným podobným lapil kotouč po Králově střele.

11:25
    Další výborný Kasalův zákrok, tentokrát se vytáhl proti střele z první Šimona Potomy.

10:51
    Hraje se zatím ve velkém tempu.

09:20
    Židlický probruslil za branku odkud přihrával na své spoluhráče, ale nebyl přesný a tak na kotouč nikdo nedosáhl.

08:22
    Sparťané přerušují soupeřovu kombinaci a ten ve zmatku zahrál v ofsajdovém postavení.

06:35
    Tým 4SA předvedl skvělou souhru, když v kombinaci na jeden dotek přihrál Pavel Šimek na druhé tyči volnému JAKUBU DVOŘÁKOVI, který kotouč uklidil do odkryté svatyně. Asistence: Pavel Šimek a Martin Milata.

05:57
    Tým 4SA hraje v plném počtu.

05:22
    Je tu další úspěšný výhoz, Spartě se nedaří udržet v útočné třetině.

04:50
    Tým 4SA vyhazuje a hráči tak střídají.

03:57
    Vyloučení v týmu 4SA Hockey Team (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Šláma.

03:54
    Jakub Daniel si objel soupeřovu obranu a dostal se až ke Kasalovi, ten jeho kličku vychytal parádním zákrokem.

02:53
    Sparťané se zakotvili v útočném pásmu a hledají recept k první trefě.

01:40
    Stepančuk se snažil při svém nájezdu na branku být až moc důrazný a po střetu se soupeřem zapadl až do branky, která vypadla ze svého obvyklého místa a tak se přerušuje.

00:54
    Židlický se propracoval až ke Kasalovi, jenomže před zakončím mu holi zablokovala soupeřova obrana.

00:14
    4SA se dotává do útoku a začíná kombinovat.

00:01

4SA Hockey Team: Kasal – Dvořák, Král, Barcík, Urge, Varady, Malý, Šimek, Sláma, Milata, Staněk, Fiala, Kolobelj, Šilhan

HC Sparta Praha: Kogler – Poláček, Stepančuk, Židlický, Žemlička, Skutarov, Potoma, Brož, Štípek, Vrabec, Hašek, Mack, Klička, Jakab, Marton.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:45.

Vlastimil Mourek

Branky a nahrávky: 7. Dvořák (Šimek, Milata), 14. Fiala (Šimek), 23. Kolobelj (Milata, Barcík), 25. Kolobelj (Varady), 32. Milata, 42. Král (Fiala, Sláma), 46. Barcík (Urge), 48. Urge (Král), 50. Kolobelj – 29. Skuratov (Potoma), 56. Stepančuk (Hašek)