Podbrezová – Zlaté Moravce 3:1 (kon.) | Slavia B – Chrudim 3:3 (kon.) | Lok. Moskva – Žilina 3:2 (kon.)
FK Lokomotiv Moskva
3:2 (1:1)
MŠK Žilina
sk Středa 23.06.2021, 17:30 • Kranjska Gora, Slovinsko • Přípravný zápas

90+2
    Neuveriteľné. Jambor mohol pridať svoj druhý gól dnes, no zlyhal v 100%nej šanci. Treba však povedať, že gólman Lokomotivu vytiahol výborný zákrok.

90+1
    Lokomotiv Moskva dal gól!
    Veľká smola pre Žilinu. Lokomotiv opäť zaútočil cez stred ihriska, nasledovala kolmá prihrávka a ANTON MIRANCHUK sa zoči-voči gólmanovi dokázal presadiť.

84
    Žilina mohla opäť vyhrávať! Kurminowski dostal fantastickú prihrávku do behu, išiel sám na gólmana, no nedokázal ho prekonať!

82
    Strelcom gólu je ANTON MIRANCHUK.

80
    Žilina dala gól!
    Žiline sa podarilo streliť gól na 2:1! Jeho autorom je TIMOTEJ JAMBOR.

25
    V 25. minúte Lokomotiv vyrovnáva skóre. FRANCOIS KAMANO prestrelil z ľavej strany Petráša, lopta skončila v sieti.

15
    V 15. minúte ide Žilina do vedenia! Žilinčania vystihli chybnú rozohrávku Lokomotivu, Paur bežal s loptou po pravej strane, naservíroval ju pred bránu do čistej šance JÁNOVI BERNÁTOVI, ktorý zakončil po zemi k pravej žrdi.