Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 2. den | (kon.) |
Drezura (týmy a jednotlivci) | (kon.) |
Do 61 kg (muži) | (kon.) | | | Do 67 kg (muži) | (kon.) |
Do 61 kg - finále (muži) | Vítěz: Li Fa-pin (CHI) (kon.) | | | Do 67 kg - finále (muži) | Vítěz: L. Čchen (CHN) (kon.) |
Do 52 kg - eliminace a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Do 66 kg - eliminace a čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Do 52 kg - opravy, semifinále a finále (ženy) | Vítěz: U. Abeová (JPN) (kon.) | | | Do 66 kg - opravy, semifinále a finále (muži) | Vítěz: H. Abe (JPN) (kon.) |
C1 - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | K1 - rozjížďky (ženy) | (kon.) |
Skif - semifinále E/F (muži) | (kon.) | | | Skif - semifinále E/F (ženy) | (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - opravy (muži) | (kon.) | | | Dvojka bez kormidelníka - opravy (ženy) | (kon.) |
Dvojskif lehké váhy - opravy (muži) | (kon.) | | | Dvojskif lehké váhy - opravy (ženy) | (kon.) |
Párová čtyřka - opravy (muži) | (kon.) | | | Párová čtyřka - opravy (ženy) | (kon.) |
Skif - čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Skif - čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Dvojskif - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Dvojskif - semifinále (muži) | (kon.) |
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (ženy) | (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka - opravy (muži) | (kon.) |
400m polohový závod - finále (muži) | Vítěz: Ch. Kalisz (USA) (kon.) | | | 100m motýlek - semifinále (ženy) | (kon.) |
400m volný styl - finále (muži) | Vítěz: A. Hafnaoui (TUN) (kon.) | | | 400m polohový závod - finále (ženy) | Vítěz: J. Ohašiová (JPN) (kon.) |
100m prsa - semifinále (muži) | (kon.) | | | 4 x 100 m volným stylem - finále (ženy) | Vítěz: Austrálie (kon.) |
100m znak - rozplavby (ženy) | (kon.) | | | 200m volný styl - rozplavby (muži) | (kon.) |
100m prsa - rozplavby (ženy) | (kon.) | | | 100m znak - rozplavby (muži) | Vítěz: K. Kolesnikov (RUS) (kon.) |
400m volný styl - rozplavby (ženy) | Vítěz: K. Ledeckyová (USA) (kon.) | | | 4 x 100 m volným stylem - rozplavby (muži) | Vítěz: Itálie (kon.) |
Skeet - den první (ženy) | (kon.) | | | Vzduchová pistole - kvalifikace (ženy) | (kon.) |
Skeet - den první (muži) | (kon.) | | | Vzduchová pistole - finále (ženy) | Vítěz: V. Bacaraškinová (ROC) (kon.) |
Vzduchová puška - kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Vzduchová puška - finále (muži) | Vítěz: W. Shaner (USA) (kon.) |
Individuální závod (ženy) | Vítěz: A. Kiesenhoferová (AUT) (kon.) |
Týmová soutěž - kvalifikace (ženy) | (kon.) | | | Týmová soutěž - ČF, SF a F (ženy) | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) |
Smíšená čtyřhra - čtvrtfinále | (kon.) | | | Dvouhra (muži, ženy) - 2. kolo | (kon.) |
Smíšená čtyřhra - semifinále | (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
Celodenní přehled | (kon.) |
3m prkno synchro - finále (ženy) | (kon.) |
Kvalifikace žen | (kon.) |
Fleret, jednotlivci (ženy) | Vítěz: L. Kieferová (USA) (kon.) | | | Kord, jednotlivci (muži) | Vítěz: R. Cannone (FRA) (kon.) |
Do 57 kg - předkolo, OF, ČF a SF (ženy) | (kon.) | | | Do 68 kg - předkolo, OF, ČF a SF (muži) | (kon.) |
Do 57 kg - opravy, o bronz, finále (ženy) | Vítěz: A. Zoloticová (USA) (kon.) | | | Do 68 kg - opravy, o bronz, finále (muži) | Vítěz: U. Rašitov (UZB) (kon.) |
Závod mužů | Vítěz: K. Blummenfelt (NOR) (kon.) |
Indie - Austrálie | 1:7 (kon.) | | | Japonsko - Argentina | 1:2 (kon.) |
Španělsko - Nový Zéland | 3:4 (kon.) | | | Jižní Afrika - Nizozemsko | 3:5 (kon.) |
Velká Británie - Německo | 1:2 (kon.) | | | Austrálie - Španělsko | 3:1 (kon.) |
Japonsko - Čína | 3:4 (kon.) | | | Nový Zéland - Argentina | 3:0 (kon.) |
Jihoafrická republika – Itálie | 2:21 (kon.) | | | Maďarsko – Řecko | 9:10 (kon.) |
USA – Japonsko | 15:13 (kon.) | | | Austrálie – Černá Hora | 10:15 (kon.) |
Srbsko – Španělsko | 12:13 (kon.) | | | Chorvatsko – Kazachstán | 23:7 (kon.) |
Matúš Juráček - Tato Primera | Vítěz: Juráček (kon.) | | | Lucie Pudilová - Talita Bernardoová | Vítěz: Bernardoová (kon.) |
Marcin Naruszczka - Samuel Krištofič | Vítěz: Krištofič (kon.) |
Randy Costa - Adrian Yanez | Vítěz: Yanez (kon.) | | | Miranda Mavericková - Maycee Barberová | Vítěz - Barberová (kon.) |
Darren Elkins - Darrick Minner | Vítěz - Elkins (kon.) | | | Kyler Phillips - Raulian Paiva | Vítěz - Paiva (kon.) |
Cory Sandhagen - T. J. Dillashaw | Vítěz: Dillashaw (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) |
1. a 2. kolo (muži) | (kon.) | | | 1. a 2. kolo (ženy) | (kon.) |
Street - kvalifikace a finále (muži) | Vítěz: J. Horigome (JPN) (kon.) |
konec
Velká Británie - Německo
1:2
(1:0, 0:1, 0:1, 0:0)
Gerard Filip
X. Liu (CHN), I. Presenqui (ARG)
Zahajovací sestavy:
Velká Británie: Hinchová - Unswortová, Tomanová, Ansleyová, Webb-Pearneová (C) - Townsendová, Robertsonová, McCallinová - Jonesová, Rayerová, Owsleyová
Náhradníci: Martinová, Petterová, Wilkinsonová, Cracklesová, Balsdonová
Německo: Sonntagová - Hornová, Oruzová, Zimmermannová, Huseová - Wortmannová, Lorenzová (C), Micheelová - Schroderová, Altenburgová, Pieperová
Náhradníci: Stapenhorstová, Haukeová, Maertensová, Fleschutzová, Granitzkiová
Velká Británie: Hinchová - Unswortová, Tomanová, Ansleyová, Webb-Pearneová (C) - Townsendová, Robertsonová, McCallinová - Jonesová, Rayerová, Owsleyová
Náhradníci: Martinová, Petterová, Wilkinsonová, Cracklesová, Balsdonová
Německo: Sonntagová - Hornová, Oruzová, Zimmermannová, Huseová - Wortmannová, Lorenzová (C), Micheelová - Schroderová, Altenburgová, Pieperová
Náhradníci: Stapenhorstová, Haukeová, Maertensová, Fleschutzová, Granitzkiová
13.5.21 – Velká Británie – Německo 2:0
12.5.21 – Velká Británie – Německo 2:3
7.6.19 – Velká Británie – Německo 3:4
24.4.19 – Německo – Velká Británie 2:0
13.4.16 – Německo – Velká Británie 0:2
Náhradníci: Martinová, Petterová, Wilkinsonová, Cracklesová, Balsdonová
Německo: Sonntagová – Hornová, Oruzová, Zimmermannová, Huseová – Wortmannová, Lorenzová (C), Micheelová – Schroderová, Altenburgová, Pieperová
Náhradníci: Stapenhorstová, Haukeová, Maertensová, Fleschutzová, Granitzkiová
Rozhodčí: X. Liu (CHN), I. Presenqui (ARG)
No tak to je tvrdá rána pro Němky. Po sporném verdiktu rozhodčích nadešel již šestý trestný roh Britek, který byl konečně úspěšný. Jako první zakončovala Owsleyová, ale její pokus byl zblokován, ovšem do prázdné sítě poté dorážela LOUSIE SARAH JONESOVÁ.
Dle slov rozhodčích nastal faul místo teče či jakékoliv jiné situace. Nastala tak střela od puntíku, tedy trestná střela. Za tu se postavila VIKTORIA HUSEOVÁ a pomalou střelou zvolila protipohyb brankářky Hinchové.
Němky otáčí skóre! Pia Maertensová nádherně prošla až k brance, odkud poslala přihrávku na druhou stranu, kterou ještě lépe tečovala do odkryté sítě CHARLOTTE STAPENHORSTOVÁ.