Michalovce – Dunajská Streda 4:1 (kon.) | Žilina – Sereď 3:0 (kon.) | Trnava – Pohronie 2:0 (kon.)
FC Spartak Trnava
2:0 (1:0)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
Neděle 25.07.2021, 20:00 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga • 1. kolo

Domácí fotbalisté byli během zápasu jednoznačně aktivnější. Hosté měli nejvýraznější šanci díky penaltě, kterou ale neproměnili. Roman Procházka a Dejan Trajkovski rozhodli svými góly o výhře Trnavy v úvodním kole nového ročníku nejvyšší slovenské soutěže. (21:53:34)

90+3

90+1
    Spartak rozehrával rohový kop, kolesár si připravuje míč na rozehrávku.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Pohronie už ví, že na výraznější zdramatizování zápasu nemá čas ani sílu. Duel se v poklidném tempu dohrává.

86
    Žlutou kartu dostává Peter Kolesár (FC Spartak Trnava).

85
    Domácí fotbalisté kontrolují hru, do konce zápasu zbývá pět minut a nějaké nastavení. Pohronie zatím na nějakou svou výraznější šanci čeká.

84
    Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Dominik Špiriak, přichází Marek Výbošťok.

82
    Patrik Blahút to udělal v rámci možností nejlépe, jak mohl, vybojoval pro své spoluhráče rohový kop.

81
    Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Ján Vlasko, přichází Peter Kolesár.

81
    Trnavští fotbalisté přidávají druhou branku a podle všeho si tento zápas nenechají uniknout, respektive se nepřipraví o první výhru ligové sezony.

80
    Trnava právě vstřelila branku!
    Aktivní domácí hra přináší své ovoce. Hned několik střel vyslala Trnava na branku soupeře a nakonec se ujala ta, kterou vyslal DEJAN TRAJKOVSKI.

78
    Vlasko atakoval Mazana, sudí situaci posoudili jako faul, a tak bude rozehrávat na půlce Trnavy.

75
    Da Silva absolvoval velmi tvrdý souboj se soupeřem. Následně nešetrně upadl na zem. Míří k němu lékaři.

74
    Kelvin Boateng se podle sudích dopustil útočného faulu. Badolo se vzápětí pokoušel nafilmovat pád.

73
    Lačný si nabíhal do dobré pozice, čekal na spoluhráčovu přihrávku, ale na poslední chvíli zasáhla obrana soupeře. Ze šance tedy sešlo.

71
    Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Timotej Záhumenský, přichází Mallé Ladji.

70
    Delší čas se nyní nehrálo, protože byl Timotej Záhumenský v péči lékařů. Zdá se, že nebude moci v zápase pokračovat.