400 m překážek - rozběhy (ženy) | (kon.) | | | Hod diskem - kvalifikace (ženy) | (kon.) |
Skok o tyči - kvalifikace (muži) | (kon.) | | | 800 m - rozběhy (muži) | (kon.) |
100 m překážek - rozběhy (ženy) | (kon.) | | | 100 m - předkolo (muži) | (kon.) |
Skok do dálky - kvalifikace (muži) | (kon.) | | | 100 m - semifinále (ženy) | (kon.) |
100 m - rozběhy (muži) | (kon.) | | | Hod diskem - finále (muži) | Vítěz: D. Stahl (SWE) (kon.) |
800 m - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Smíšené štafety 4 x 400 m - finále | Vítěz: Polsko (kon.) |
100 m - finále (ženy) | Vítěz: E. Thompsonová-Herahová (JAM) (kon.) |
konec
100 m překážek - rozběhy (ženy)
Josef Cestr
Koneční pořadí postupujících:
1. Jasmine Camachová-Quinnová (PUR) 12,41 – Q
2. Megan Tapperová (JAM) 12,53 – Q (PB)
3. Britany Andersonová (JAM) 12,67 – Q
4. Andrea Carolina Vargasová (CRC) 12,71 – Q (SB)
5. Nadine Visserová (NED) 12,72.712 – Q (SB)
6. Tobi Amusanová (NGR) 12,72.716 – Q
7. Yanique Thompsonová (JAM) 12,74.733 – Q
8. Kenda Harrisonová (USA) 12,74.739 – Q
9. Pia Skrzyszowská (POL) 12,75 – Q (PB)
10. Anne Zagréová (BEL) 12,83.824 – Q (SB)
11. Gabriele Cunninghamová (USA) 12,83.828 – Q
12. Devynne Charltonová (BAH) 12,84 – Q
13. Tiffany Porterová (GBR) 12,85 – Q
14. Liz Clayová (AUS) 12,87 – Q
15. Christina Clemonsová (USA) 12,91 – Q
16. Luminosa Bogliolová (ITA) 12,93 – Q
17. Asuka Teradaová (JPN) 12,95.941 – q
18. Elvíra Hermanová (BLR) 12,95.944 – Q
19. Luca Kozáková (HUN) 12,97 – Q
20. Klaudia Siciarzová (POL) 12,98 – q
21. Mulern Jeanová (HAI) 12,99 – q (SB)
22. Cindy Semberová (GBR) 13,00.991 – Q
23. Ebony Morrsionová (LBR) 13,00.999 – q
24. Pedrya Seymourová (BAH) 13,04 – Q
Startovní listina:
1. rozběh:
Ajako Kimuraová (JPN)
Ťia-min Čchen (CHN)
Reetta Hurskeová (FIN)
Cindy Semberová (GBR)
Andrea Carolina Vargasová (CRC)
Ricarda Lobeová (GER)
Gabriele Cunninghamová (USA)
Nadine Visserová (NED)
2. rozběh:
Luminosa Bogliolová (ITA)
Liz Clayová (AUS)
Elvíra Hermanová (BLR)
Laura Valetteová (FRA)
Kenda Harrisonová (USA)
Mulern Jeanová (HAI)
Sarah Lavinová (IRL)
Ebony Morrsionová (LBR)
3. rozběh:
Masumi Aokiová (JPN)
Marthe Koalaová (BUR)
Tobi Amusanová (NGR)
Elisavet Pesiridouová (GRE)
Pia Skrzyszowská (POL)
Annimari Korteová (FIN)
Yanique Thompsonová (JAM)
Devynne Charltonová (BAH)
4. rozběh:
Teresa Errandoneová (ESP)
Christina Clemonsová (USA)
Luca Kozáková (HUN)
Elisa Maria Di Lazzarová (ITA)
Cyréna Sambaová-Mayelová (FRA)
Pedrya Seymourová (BAH)
Ketiley Batistaová (BRA)
Britany Andersonová (JAM)
5. rozběh:
Ana Camila Pirelliová Cubasová (PAR)
Jasmine Camachová-Quinnová (PUR)
Klaudia Siciarzová (POL)
Asuka Teradaová (JPN)
Megan Tapperová (JAM)
Tiffany Porterová (GBR)
Ditaji Kambundjiová (SUI)
Anne Zagréová (BEL)
Zoë Sedneyová (NED)
Rekordy:
OR: 12,35
WR: 12,20
1. Jasmine Camachová-Quinnová (PUR) 12,41 – Q
2. Megan Tapperová (JAM) 12,53 – Q (PB)
3. Britany Andersonová (JAM) 12,67 – Q
4. Andrea Carolina Vargasová (CRC) 12,71 – Q (SB)
5. Nadine Visserová (NED) 12,72.712 – Q (SB)
6. Tobi Amusanová (NGR) 12,72.716 – Q
7. Yanique Thompsonová (JAM) 12,74.733 – Q
8. Kenda Harrisonová (USA) 12,74.739 – Q
9. Pia Skrzyszowská (POL) 12,75 – Q (PB)
10. Anne Zagréová (BEL) 12,83.824 – Q (SB)
11. Gabriele Cunninghamová (USA) 12,83.828 – Q
12. Devynne Charltonová (BAH) 12,84 – Q
13. Tiffany Porterová (GBR) 12,85 – Q
14. Liz Clayová (AUS) 12,87 – Q
15. Christina Clemonsová (USA) 12,91 – Q
16. Luminosa Bogliolová (ITA) 12,93 – Q
17. Asuka Teradaová (JPN) 12,95.941 – q
18. Elvíra Hermanová (BLR) 12,95.944 – Q
19. Luca Kozáková (HUN) 12,97 – Q
20. Klaudia Siciarzová (POL) 12,98 – q
21. Mulern Jeanová (HAI) 12,99 – q (SB)
22. Cindy Semberová (GBR) 13,00.991 – Q
23. Ebony Morrsionová (LBR) 13,00.999 – q
24. Pedrya Seymourová (BAH) 13,04 – Q
Startovní listina:
1. rozběh:
Ajako Kimuraová (JPN)
Ťia-min Čchen (CHN)
Reetta Hurskeová (FIN)
Cindy Semberová (GBR)
Andrea Carolina Vargasová (CRC)
Ricarda Lobeová (GER)
Gabriele Cunninghamová (USA)
Nadine Visserová (NED)
2. rozběh:
Luminosa Bogliolová (ITA)
Liz Clayová (AUS)
Elvíra Hermanová (BLR)
Laura Valetteová (FRA)
Kenda Harrisonová (USA)
Mulern Jeanová (HAI)
Sarah Lavinová (IRL)
Ebony Morrsionová (LBR)
3. rozběh:
Masumi Aokiová (JPN)
Marthe Koalaová (BUR)
Tobi Amusanová (NGR)
Elisavet Pesiridouová (GRE)
Pia Skrzyszowská (POL)
Annimari Korteová (FIN)
Yanique Thompsonová (JAM)
Devynne Charltonová (BAH)
4. rozběh:
Teresa Errandoneová (ESP)
Christina Clemonsová (USA)
Luca Kozáková (HUN)
Elisa Maria Di Lazzarová (ITA)
Cyréna Sambaová-Mayelová (FRA)
Pedrya Seymourová (BAH)
Ketiley Batistaová (BRA)
Britany Andersonová (JAM)
5. rozběh:
Ana Camila Pirelliová Cubasová (PAR)
Jasmine Camachová-Quinnová (PUR)
Klaudia Siciarzová (POL)
Asuka Teradaová (JPN)
Megan Tapperová (JAM)
Tiffany Porterová (GBR)
Ditaji Kambundjiová (SUI)
Anne Zagréová (BEL)
Zoë Sedneyová (NED)
Rekordy:
OR: 12,35
WR: 12,20
1. Jasmine Camachová-Quinnová (PUR) 12,41 – Q
2. Megan Tapperová (JAM) 12,53 – Q (PB)
3. Britany Andersonová (JAM) 12,67 – Q
4. Andrea Carolina Vargasová (CRC) 12,71 – Q (SB)
5. Nadine Visserová (NED) 12,72.712 – Q (SB)
6. Tobi Amusanová (NGR) 12,72.716 – Q
7. Yanique Thompsonová (JAM) 12,74.733 – Q
8. Kenda Harrisonová (USA) 12,74.739 – Q
9. Pia Skrzyszowská (POL) 12,75 – Q (PB)
10. Anne Zagréová (BEL) 12,83.824 – Q (SB)
11. Gabriele Cunninghamová (USA) 12,83.828 – Q
12. Devynne Charltonová (BAH) 12,84 – Q
13. Tiffany Porterová (GBR) 12,85 – Q
14. Liz Clayová (AUS) 12,87 – Q
15. Christina Clemonsová (USA) 12,91 – Q
16. Luminosa Bogliolová (ITA) 12,93 – Q
17. Asuka Teradaová (JPN) 12,95.941 – q
18. Elvíra Hermanová (BLR) 12,95.944 – Q
19. Luca Kozáková (HUN) 12,97 – Q
20. Klaudia Siciarzová (POL) 12,98 – q
21. Mulern Jeanová (HAI) 12,99 – q (SB)
22. Cindy Semberová (GBR) 13,00.991 – Q
23. Ebony Morrsionová (LBR) 13,00.999 – q
24. Pedrya Seymourová (BAH) 13,04 – Q
1. Jasmine Camachová-Quinnová (PUR) 12,41
2. Megan Tapperová (JAM) 12,53 (PB)
3. Anne Zagréová (BEL) 12,83 (SB)
4. Tiffany Porterová (GBR) 12,85
5. Asuka Teradaová (JPN) 12,95
6. Klaudia Siciarzová (POL) 12,98
7. Zoë Sedneyová (NED) 13,03
8. Ditaji Kambundjiová (SUI) 13,17
9. Ana Camila Pirelliová Cubasová (PAR) 13,98 (SB)
1. Britany Andersonová (JAM) 12,67
2. Christina Clemonsová (USA) 12,91
3. Luca Kozáková (HUN) 12,97
4. Pedrya Seymourová (BAH) 13,04
5. Elisa Maria Di Lazzarová (ITA) 13,08
6. Teresa Errandoneová (ESP) 13,15
7. Ketiley Batistaová (BRA) 13,40
Cyréna Sambaová-Mayelová (FRA) DNS
1. Tobi Amusanová (NGR) 12,72
2. Yanique Thompsonová (JAM) 12,74
3. Pia Skrzyszowská (POL) 12,75 (PB)
4. Devynne Charltonová (BAH) 12,84
5. Annimari Korteová (FIN) 13,06
6. Marthe Koalaová (BUR) 13,11
7. Masumi Aokiová (JPN) 13,59
Elisavet Pesiridouová (GRE) DNF
1. Kenda Harrisonová (USA) 12,74
2. Liz Clayová (AUS) 12,87
3. Luminosa Bogliolová (ITA) 12,93
4. Ebony Morrsionová (BLR) 12,95
5. Mulern Haiová Jeanová (HAI) 12,99 (SB)
6. Ebony Morrsionová (LBR) 13,00
7. Sarah Lavinová (IRL) 13,16
8. Laura Valetteová (FRA) 14,52