Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 8. den | (kon.) |
2. kolo (muži) | (kon.) | | | 3. kolo (muži) | (kon.) |
Jezdecká všestrannost (týmy a jednotlivci) | (kon.) |
Do 81 kg (muži) | Vítěz: E. Qerimaj (ALB) (kon.) | | | Do 96 kg (muži) | (kon.) |
Do 81 kg - finále (muži) | Vítěz: S. Lyu (CHN) (kon.) | | | Do 96 kg - finále (muži) | Vítěz: Elbakh (kon.) |
CZECHTEAM.TV | (00:00) |
Smíšené týmy - eliminace, ČF, opravy a SF | (probíhá) | | | Smíšené týmy - finále | Vítěz: Francie (kon.) |
100m motýlek - finále (muži) | Vítěz: C. Dressel (USA) (kon.) | | | 200m znak - finále (ženy) | Vítěz: K. McKeownová (USA) (kon.) |
800m volný styl - finále (ženy) | Vítěz: K. Ledecká (USA) (kon.) | | | 50m volný styl - semifinále (muži) | (kon.) |
50m volný styl - semifinále (ženy) | (kon.) | | | 4 x 100 m polohový závod (mix) | Vítěz: Velká Británie (kon.) |
Trap - kvalifikace (smíšené týmy) | (kon.) | | | Malorážka 50 m, 3 pozice - kvalifikace (ženy) | Vítěz: J. Zykovová (ROC) (kon.) |
Trap - finále (smíšené týmy) | Vítěz: Španělsko (kon.) | | | Malorážka 50 m, 3 pozice - finále (ženy) | Vítěz: N. Christenová (SUI) (kon.) |
Jednotlivci - osmifinále (muži) | (kon.) | | | Jednotlivci - ČF, SF a F (muži) | Vítěz: M. Gazoz (TUR) (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) |
48 - 52 kg: Dopolední předkola (muži) | (kon.) | | | 57 - 63 kg: Dopolední předkola (muži) | (kon.) |
69 - 75 kg: Dopolední čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | 54 - 57 kg: Dopolední semifinále (ženy) | (kon.) |
48 - 52 kg: Odpolední předkola (muži) | (kon.) | | | 57 - 63 kg: Odpolední předkola (muži) | (kon.) |
69 - 75 kg: Odpolední čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | 54 - 57 kg: Odpolední semifinále (ženy) | (kon.) |
Freestyle (ženy) | Vítěz: H. Robertsová (USA) (kon.) | | | Freestyle (muži) | Vítěz: L. Martin (AUS) (kon.) |
Celodenní přehled | (kon.) |
3m prkno - semifinále (ženy) | (kon.) |
Šavle, družstva (ženy) | Vítěz: ROC (kon.) |
Soutěž mužů | Vítěz: I. Litvinovič (BLR) (kon.) |
Smíšená štafeta | Vítěz: Velká Británie (kon.) |
O umístění a semifinále | (kon.) | | | O umístění a finále | Vítěz: Nový Zéland (kon.) |
Čína - Nový Zéland | 3:2 (kon.) | | | Japonsko - Španělsko | 1:4 (kon.) |
Argentina - Austrálie | 0:2 (kon.) | | | Indie - Jižní Afrika | 4:3 (kon.) |
Německo - Nizozemsko | 1:3 (kon.) | | | Irsko - Velká Británie | 0:2 (kon.) |
Černá Hora – Kazachstán | 19:12 (kon.) | | | Austrálie – Španělsko | 5:16 (kon.) |
USA – Maďarsko | 8:11 (kon.) | | | Chorvatsko – Srbsko | 14:12 (kon.) |
Itálie – Japonsko | 16:8 (kon.) | | | Jihoafrická republika – Řecko | 5:28 (kon.) |
konec
Malorážka 50 m, 3 pozice - finále (ženy)
Vítěz: N. Christenová (SUI)
Jan Vojkůvka
1. Nina Christenová (SUI) 463,9 OR
2. Julia Zykovová (ROC) 461,9
3. Julia Karimovová (ROC) 450,3
4. Jeanette Hegg Duestadová (NOR) 439,9
5. Sagen Maddalenaová (USA) 427,8
6. Jolyn Beerová (GER) 417,8
7. Ziva Dvorsaková (SLO) 406,2
8. Andrea Arsovičová (SRB) 402,4 (09:56:40)
Česká reprezentantka Nikola Šarounová skončila na konečném 24. místě.
2. Julia Zykovová (ROC) 442,2
3. Julia Karimovová (ROC) 440,5
---
4. Jeanette Hegg Duestadová (NOR) 439,9
5. Sagen Maddalenaová (USA) 427,8
6. Jolyn Beerová (GER) 417,8
7. Ziva Dvorsaková (SLO) 406,2
8. Andrea Arsovičová (SRB) 402,4