Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 9. den | (kon.) |
4. kolo (muži) | Vítěz: X. Schauffele (USA) (kon.) |
Jezdecká všestrannost (týmy a jednotlivci) | (kon.) |
Do 76 kg (ženy) | Vítěz: E. V. Goodleyová (GBR) (kon.) | | | Do 76 kg - finále (ženy) | Vítěz: N. P. Dajomesová Barreraová (ECU) (kon.) |
CZECHTEAM.TV | (*00:00) |
Smíšené týmy - eliminace, ČF, opravy a SF | (probíhá) |
50m volný styl - finále (muži) | Vítěz: C. Dressel (USA) (kon.) | | | 50m volný styl - finále (ženy) | Vítěz: E. McKeonová (AUS) (kon.) |
1500m volný styl - finále (muži) | Vítěz: R. Finke (USA) (kon.) | | | 4 x 100m polohový závod - finále (ženy) | Vítěz: Austrálie (kon.) |
4 x 100m polohový závod - finále (muži) | Vítěz: USA (kon.) |
Rychlopalná pistole 25 m - kvalifikace (muži) | (kon.) |
Dvouhra – semifinále (muži) | (kon.) | | | Dvouhra – o medaile (ženy) | Vítěz finále: Jü Fej Čchen (CHN) (kon.) |
Týmy (muži, ženy) - osmifinále | (kon.) | | | Týmy (muži, ženy) - osmifinále | (kon.) |
Týmy (muži, ženy) - osmifinále | (kon.) |
48 - 51 kg: Dopolední čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | 52 - 57 kg: Dopolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
63 - 69 kg: Dopolední semifinále (muži) | (kon.) | | | 69 - 75 kg: Dopolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
75 - 81 kg: Dopolední semifinále (muži) | (kon.) | | | Nad 91 kg: Dopolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
48 - 51 kg: Odpolední čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | 52 - 57 kg: Odpolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
63 - 69 kg: Odpolední semifinále (muži) | (kon.) | | | 69 - 75 kg: Odpolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
75 - 81 kg: Odpolední semifinále (muži) | (kon.) | | | Nad 91 kg: Odpolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Finále Freestyle (ženy) | (kon.) | | | Finále Freestyle (muži) | (kon.) |
Celodenní přehled | (kon.) |
3m prkno - finále (ženy) | T. Š' (CHN) (kon.) |
Prostná (muži) - Finále | Vítěz: A. Dolgopyat (ISR) (kon.) | | | Přeskok (ženy) - Finále | Vítěz: R. Andradeová (BRA) (kon.) |
Kůň na šíř (muži) - Finále | Vítěz: M. Whitlock (GBR) (kon.) | | | Bradla (ženy) - Finále | Vítěz: N. Derwaelová (BEL) (kon.) |
Fleret, družstva (muži) | Vítěz: Francie (kon.) |
Řecko-římský do 60 kg - OF a ČF | (kon.) | | | Řecko-římský do 130 kg - OF a ČF | (kon.) |
Volný styl do 76 kg - OF a ČF (ženy) | (kon.) | | | Řecko-římský do 60 kg - semifinále | (kon.) |
Řecko-římský do 130 kg - semifinále | (kon.) | | | Volný styl do 76 kg - semifinále (ženy) | (kon.) |
Německo – Argentina | 3:1 (kon.) | | | Austrálie – Nizozemsko | 3:2 (3:0 po s.n.) (kon.) |
Belgie – Španělsko | 3:1 (kon.) | | | Indie – Velká Británie | 3:1 (kon.) |
Maďarsko – Čína | 9:11 (kon.) | | | Nizozemsko – Kanada | 16:12 (kon.) |
ROC – Japonsko | 20:16 (kon.) | | | Austrálie – Jihoafrická republika | 14:1 (kon.) |
Bryan Barberena - Jason Witt | Vítěz: Witt (kon.) | | | Collin Anglin - Melsik Baghdasarjan | Vítěz: Baghdasarjan (kon.) |
Niklas Stolze - Jared Gooden | Vítěz: Gooden (kon.) | | | Cheyanne Buysová - Gloria de Paulaová | Vítěz: Buysová (kon.) |
Uriah Hall - Sean Strickland | Vítěz: Strickland (kon.) |
konec
50m volný styl - finále (ženy)
Vítěz: E. McKeonová (AUS)
Finále na 50 metrů volným způsobem žen právě skončilo.
|
||
Parádní start měla ve třetí dráze Sarah Sjöströmová. Všechny finalistky se následně seřadily v jedné linii a nejlepší závěr a z olympijského zlata se může radovat Emma McKeonová v olympijském rekordu!
|
Výsledky finále na 50 metrů žen volným stylem
1. Emma McKeonová (AUS) 23,81 (OR)
2. Sarah Sjöströmová (SWE) 24,07
3. Pernille Blumeová (DEN) 24,21
4. Ranomi Kromowidjojová (NED) 24,30
5. Katarzyna Wasicková (POL) 24,32
5. Wu Čching-feng (CHN) 24,32
7. Cate Campbellová (AUS) 24,36
8. Abbey Weitzeilová (USA) 24,41
Startovní listina
1 – Ranomi Kromowidjojová (NED)
2 – Katarzyna Wasicková (POL)
3 – Sarah Sjöströmová (SWE)
4 – Emma McKeonová (AUS)
5 – Pernille Blumeová (DEN)
6 – Abbey Weitzeilová (USA)
7 – Cate Campbellová (AUS)
8 – Wu Čching-feng (CHN)
1. Emma McKeonová (AUS) 23,81 (OR)
2. Sarah Sjöströmová (SWE) 24,07
3. Pernille Blumeová (DEN) 24,21
4. Ranomi Kromowidjojová (NED) 24,30
5. Katarzyna Wasicková (POL) 24,32
5. Wu Čching-feng (CHN) 24,32
7. Cate Campbellová (AUS) 24,36
8. Abbey Weitzeilová (USA) 24,41
Startovní listina
1 – Ranomi Kromowidjojová (NED)
2 – Katarzyna Wasicková (POL)
3 – Sarah Sjöströmová (SWE)
4 – Emma McKeonová (AUS)
5 – Pernille Blumeová (DEN)
6 – Abbey Weitzeilová (USA)
7 – Cate Campbellová (AUS)
8 – Wu Čching-feng (CHN)
Vít Schück
@VitSchuck