Rusko – Finsko 5:2 (kon.) | Německo – Švédsko 3:5 (kon.) | Česko – Švýcarsko 3:0 (kon.)
Slovensko – USA 5:2 (kon.)
konec
Česko
3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
Švýcarsko
Pondělí 02.08.2021, 19:00 • FOSFA Arená, Břeclav • Hlinka Gretzky Cup • Skupina A
Partner:
  37:03 Adam BAREŠ - 3:0
   
  37:03
  Česko právě vstřelilo branku!
  Máme tu třetí branku pro domácí tým! Soukup posunul puk z levého kruhu na ADAMA BAREŠE, a ten bezprostřední ránou pod lapačkou rozvlnil síť za švýcarským strážcem. Asistence: Marek Soukup a František Formánek.
  17:29 Dominik PETR - 2:0
   
  17:29
  Česko právě vstřelilo branku!
  Z velkého tlaku vytěžili Češi druhou trefu! Eduard Šalé moc dobře věděl, co dělá, když z pravé strany našel hokejku DOMINIKA PETRA. Tomu už ji stačilo jenom přesně nastavit a mohl se jet radovat – 2:0! Asistence: Eduard Šalé, František Němec.
  11:02 Jiří KULICH - 1:0
   
  11:02
  Česko právě vstřelilo branku!
  Česká reprezentace přesilovou hru po půlminutě využívá a ujímá se vedení! Matěj Prčík nahrál napříč pásmem JIŘÍMU KULICHOVI a český kapitán se bombou z první trefil nechytatelně do vinglu – 1:0! Asistence: Matěj Prčík, Matyáš Šapovaliv.

  Adéla Kvapilová

  Matyáš Kainz

  Branky a nahrávky: 12. Kulich (Prčík, Šapovaliv), 18. Petr (Šalé, Němec), 38. Bareš (Soukup, Formánek)


  Česko: Špunar (Schnattinger) – Čech, Prčík, Alscher, Němec, Cibulka, Puchala, Hrdlička – Kulich, Šapovaliv, Rymon – Hujer, Sapoušek, Slavíček – Šalé, Petr, Jecho – Bareš, Formánek, Soukup – Šmajda.
  Švýcarsko: Simeoni (Zaetta) – Bieri, Terraneo, Bichsel, Füllemann, Christe, Quinn, Dionicio – von Bergen, Gruber, Greuter – Schild, Taibel, Naber – Rod, Müller, Lurati – Reinhard, Weber, Fiebiger.

  Rozhodčí: Hejduk, Šindel – Klouček, Špůr