Kanada – USA 5:16 (kon.) | Španělsko – Čína 11:7 (kon.)
Nizozemsko – Maďarsko 11:14 (kon.) | Austrálie – ROV 8:9 (kon.)
Nizozemsko – Maďarsko

11:14

(3:4, 4:4, 2:2, 2:4)

Úterý 03.08.2021, 11:20 • Centrum vodního póla Tacumi, Tokio • Olympijské hry - Vodní pólo (ženy) • Čtvrtfinále
Sledujte:

32
    Maďarsko vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto. Soupeř již hrál vabank a do opuštěné brány zavěsila zprava DORA LEIMETEROVÁ – 11:14.

32
    DOROTTYA SZILÁGYIOVÁ střílí krásný gól a 39 vteřin před sirénou mají Maďarky velmi blízko do semifinále – 11:13.

30
    Nizozemsko vstřelilo branku!
    Protiútok přes celý bazén odtáhla van de Kraatsová a z její přihrávky těží DAGMAR GENEEOVÁ – 11:12.
    Szilágyiová - 10:12

29
    DOROTTYA SZILÁGYIOVÁ pálí nechytatelně na zadní tyč a střílí uklidňující gól – 10:12.

28
    KRISZTINA GARDOVÁ měla po prostrčení před bránu dostatek času zamířit a prudkou střelou pod břevno skóruje – 10:11.
    van de Kraatsová - 10:10

26
    Dvacetiletá SIMONE VAN DE KRAATSOVÁ vyslala nechytatelnou pumelici a likviduje zbytek tříbrankového náskoku Maďarek – 10:10.

24
    V přesilovce si počkala až na poslední vteřinu SABRINE VAN DER SLOOTOVÁ a trefou z úhlu dostává skóre na kontakt – 9:10.

23
    Konečně "oranjes" protrhly střeleckou smůlu v této čtvrtině. Zařídila to až další proměněnou penaltou MAUD MEGENSOVÁ – 8:10.

22
    ANNA ILLÉSOVÁ je při střelbě stoprocentní a nezaváhala ani teď – 7:10.

21
    Rodačka z Piešťan NATAŠA RYBANSKÁ si nechala brankářku šikovně klesnout a nad její hlavou zavěsila – 7:9.

16
    Po taktikou svázaném začátku čtvrtiny se teď roztrhl pytel s góly. Tři vteřiny před sirénou ještě stihla zakončit DORA LEIMETEROVÁ – 7:8.

16
    MAUD MEGENSOVÁ proměňuje 12 vteřin před poločasem penaltu – 7:7.

16
    Na druhé straně odpovídá obdobně DORA LEIMETEROVÁ – 6:7.

16
    Krásně sehranou kombinaci zakončuje ranou do odkryté poloviny brány NOMI STOMPHORSTOVÁ – 6:6.

15
    Hrálo se pět na pět, když ANNA ILLÉSOVÁ prostřelila v těsném sevření dvě obránkyně i brankářku – 5:6.

14
    NOMI STOMPHORSTOVÁ dostala míč za pomyslnou čáru – 5:5. Platnost gólu posvětilo i video.

14
    V těsném souboji před brankou se prosazuje GRETA GURISATTIOVÁ a v početní výhodě znovu získává vedení – 4:5.

13
    Penaltu proměňuje třetím gólem v zápase SIMONE VAN DE KRAATSOVÁ – 4:4.

8
    Poprvé posílá středoevropský celek do vedení GRETA GURISATTIOVÁ krásnou ranou do horního růžku.

8
    DORA LEIMETEROVÁ prostřelila brankářku Nizozemek odrazem o hladinu – 3:3.

7
    SIMONE VAN DE KRAATSOVÁ zůstala volná na pravé straně a obstřeluje Magyariovou nad ramenem na bližší tyč – 3:2.

7
    Přesilovku využívá ANNA ILLÉSOVÁ prudkou střelou ze středu sestavy k tyčce – 2:2.

5
    SIMONE VAN DE KRAATSOVÁ vrací proměněnou penaltou vedení bílým čepičkám – 2:1.

5
    GRETA GURISATTIOVÁ odpovídá krásným bekhendem – 1:1.

5
    Až v páté minutě otevírá skóre zblízka po krásné kombinaci KITTY JOUSTROVÁ – 1:0.