Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 11. den | (kon.) |
K1 200 m - semifinále a finále (ženy) | Vítěz: L. Carringtonová (NZL) (kon.) | | | C2 1000 m - semifinále a finále (muži) | Vítěz: Kuba (kon.) |
K1 1000 m - semifinále a finále (muži) | Vítěz: B. Kopasz (HUN) (kon.) | | | K2 500 m - semifinále a finále (ženy) | Vítěz: Nový Zéland (kon.) |
Parkurové skákání - jednotlivci | (kon.) |
Lezení na rychlost - kvalifikace (muži) | Vítěz: B. Mawem (FRA) (kon.) | | | Bouldering - kvalifikace (muži) | Vítěz: M. Mawem (FRA) (kon.) |
Lezení na obtížnost - kvalifikace (muži) | Vítěz: J. Schubert (AUT) (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
Do 109 kg (muži) | Vítěz: Y. Bacha (TUN) (kon.) | | | Do 109 kg - finále (muži) | Vítěz: A. Djurajev (UZB) (kon.) |
Týmy (muži, ženy) - čtvrtfinále | (kon.) | | | Týmy (muži, ženy) - čtvrtfinále | (kon.) |
Týmy (muži, ženy) - čtvrtfinále | (kon.) | | | Týmy (ženy) - semifinále | Hong Kong 0:3 Japonsko (kon.) |
48 - 52 kg: Dopolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | 52 - 57 kg: Dopolední semifinále (muži) | (kon.) |
57 - 63 kg: Dopolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | 81 - 91 kg: Dopolední semifinále (muži) | (kon.) |
57 - 60 kg: Dopolední čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | 54 - 57 kg: Finále (ženy) | Vítězka: S. Irijeová (JPN) (kon.) |
57 - 60 kg: Odpolední čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | 48 - 52 kg: Odpolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
52 - 57 kg: Odpolední semifinále (muži) | (kon.) | | | 57 - 63 kg: Odpolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
81 - 91 kg: Odpolední semifinále (muži) | (kon.) | | | 63 - 69 kg: Finále (muži) | Vítěz: R. Iglesias (CUB) (kon.) |
Celodenní přehled | (kon.) |
3m prkno - semifinále (muži) | (kon.) | | | 3m prkno - finále (muži) | Vítěz: S. S'-i (CHN) (kon.) |
Bradla (muži) - Finále | Vítěz: Ťing-jüan Cou (CHN) (kon.) | | | Kladina (ženy) - Finále | Vítěz: Čchen-čchen Kuan (CHN) (kon.) |
Hrazda (muži) - Finále | Dajki Hašimoto (JAP) (kon.) |
Dvojice - kvalifikace technická | (kon.) |
Řecko-římský do 77 kg - opravy | (kon.) | | | Řecko-římský do 97 kg - opravy | (kon.) |
Volný styl do 68 kg - opravy (ženy) | (kon.) | | | Řecko-římský do 87 kg - OF a ČF | (kon.) |
Volný styl do 62 kg - OF a ČF (ženy) | (kon.) | | | Řecko-římský do 67 kg - OF a ČF | (kon.) |
Řecko-římský do 67 kg - semifinále | (kon.) | | | Řecko-římský do 87 kg - semifinále | (kon.) |
Volný styl do 62 kg - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Řecko-římský do 77 kg - finále | Vítěz: T. Lorincz (HUN) (kon.) |
Řecko-římský do 97 kg - finále | Vítěz: M. Jelovjev (ROC) (kon.) | | | Volný styl do 68 kg - finále (ženy) | Vítěz. T. M. Stock Mensahová (USA) (kon.) |
Indie – Belgie | 2:5 (kon.) | | | Austrálie – Německo | 3:1 (kon.) |
Kanada – USA | 5:16 (kon.) | | | Španělsko – Čína | 11:7 (kon.) |
Nizozemsko – Maďarsko | 11:14 (kon.) | | | Austrálie – ROV | 8:9 (kon.) |
Marek Baloun
Multihull (smíšený) - konečné pořadí
1. Itálie 35b
2. Velká Británie 45b
3. Německo 63b
4. Dánsko 70b
5. Austrálie 72b
6. Španělsko 76b
7. Argentina 77b
8. Francie 84b
9. USA 99b
10. Brazílie 117b
Multihull (smíšený) - medailová jízda
1. Argentina 18:36
2. Dánsko +0:19
3. USA +0:30
4. Francie +0:41
5. Velká Británie +0:56
6. Itálie +1:07
7. Španělsko +1:15
8. Německo +1:21
9. Austrálie +1:28
10. Brazílie +1:31
Finn (muži) - konečné pořadí
1. Giles Scott (GBR) 36b
2. Zsombor Berecz (HUN) 39b
3. Joan Mendéz Cardona (ESP) 51b
4. Nicholas Heiner (NED) 56b
5. Josh Junior (NZL) 63b
6. Jake Lilley (AUS) 69b
7. Facundo Olezza (ARG) 70b
8. Alican Kaynar (TUR) 81b
9. Max Salminen (SWE) 92b
10. Tom Ramshaw (CAN) 94b
Finn (muži) - medailová jízda
1. Zsombor Berecz (HUN) 26:49
2. Nicholas Heiner (NED) +0:08
3. Jake Lilley (AUS) +0:17
4. Giles Scott (GBR) +0:20
5. Alican Kaynar (TUR) +0:21
6. Joan Mendéz Cardona (ESP) +0:24
7. Tom Ramshaw (CAN) +0:24
8. Josh Junior (NZL) +0:25
9. Facundo Olezza (ARG) +0:27
10. Max Salminen (SWE) +0:28
470 (muži) - 10. jízda
1. Švédsko 47:58
2. Itálie +0:14
3. Nový Zéland +0:35
4. Turecko +0:40
5. Čína +0:45
6. Řecko +0:47
7. Španělsko +0:51
8. Austrálie +0:57
9. Velká Británie +1:29
10. Spojené státy americké +1:35
470 (ženy) - 10. jízda
1. Brazílie 47:55
2. Nizozemsko +0:27
3. Velká Británie +0:35
4. Francie +0:45
5. Švýcarsko +0:51
6. Německo +0:54
7. Slovinsko +0:59
8. Japonsko +1:12
9. Řecko +1:16
10. Španělsko +1:24
Skiff (muži) - konečné pořadí
1. Velká Británie 58b
2. Nový Zéland 58b
3. Německo 70b
4. Španělsko 70b
5. Dánsko 82b
6. Nizozemsko 87b
7. Portugalsko 94b
8. Chorvatsko 106b
9. Polsko 108b
10. Rakousko 114b
Skiff (muži) - medailová jízda
1. Velká Británie 24:31
2. Německo +0:02
3. Nový Zéland +0:15
4. Polsko +0:27
5. Rakousko +0:35
6. Nizozemsko +0:42
7. Španělsko +0:55
8. Dánsko +0:59
9. Chorvatsko +1:24
10. Portugalsko DQ
Skiff (ženy) - konečné pořadí
1. Brazílie 76b
2. Německo 83b
3. Nizozemsko 88b
4. Španělsko 89b
5. Argentina 90b
6. Velká Británie 95b
7. Norsko 100b
8. Dánsko 106b
9. Francie 111b
10. Singapur 117b
Skiff (ženy) - medailová jízda
1. Argentina 21:57
2. Norsko +0:23
3. Brazílie +0:59
4. Dánsko +1:13
5. Německo +1:30
6. Španělsko +1:34
7. Velká Británie +1:51
8. Francie +2:08
9. Nizozemsko +2:09
10. Singapur +2:13
Podmínky v čase 05:00:
Teplota: 31°C
Vlhkost: 84%
Vítr: 180°/7 uzlů
1. Itálie 35b
2. Velká Británie 45b
3. Německo 63b
4. Dánsko 70b
5. Austrálie 72b
6. Španělsko 76b
7. Argentina 77b
8. Francie 84b
9. USA 99b
10. Brazílie 117b
Multihull (smíšený) - medailová jízda
1. Argentina 18:36
2. Dánsko +0:19
3. USA +0:30
4. Francie +0:41
5. Velká Británie +0:56
6. Itálie +1:07
7. Španělsko +1:15
8. Německo +1:21
9. Austrálie +1:28
10. Brazílie +1:31
Finn (muži) - konečné pořadí
1. Giles Scott (GBR) 36b
2. Zsombor Berecz (HUN) 39b
3. Joan Mendéz Cardona (ESP) 51b
4. Nicholas Heiner (NED) 56b
5. Josh Junior (NZL) 63b
6. Jake Lilley (AUS) 69b
7. Facundo Olezza (ARG) 70b
8. Alican Kaynar (TUR) 81b
9. Max Salminen (SWE) 92b
10. Tom Ramshaw (CAN) 94b
Finn (muži) - medailová jízda
1. Zsombor Berecz (HUN) 26:49
2. Nicholas Heiner (NED) +0:08
3. Jake Lilley (AUS) +0:17
4. Giles Scott (GBR) +0:20
5. Alican Kaynar (TUR) +0:21
6. Joan Mendéz Cardona (ESP) +0:24
7. Tom Ramshaw (CAN) +0:24
8. Josh Junior (NZL) +0:25
9. Facundo Olezza (ARG) +0:27
10. Max Salminen (SWE) +0:28
470 (muži) - 10. jízda
1. Švédsko 47:58
2. Itálie +0:14
3. Nový Zéland +0:35
4. Turecko +0:40
5. Čína +0:45
6. Řecko +0:47
7. Španělsko +0:51
8. Austrálie +0:57
9. Velká Británie +1:29
10. Spojené státy americké +1:35
470 (ženy) - 10. jízda
1. Brazílie 47:55
2. Nizozemsko +0:27
3. Velká Británie +0:35
4. Francie +0:45
5. Švýcarsko +0:51
6. Německo +0:54
7. Slovinsko +0:59
8. Japonsko +1:12
9. Řecko +1:16
10. Španělsko +1:24
Skiff (muži) - konečné pořadí
1. Velká Británie 58b
2. Nový Zéland 58b
3. Německo 70b
4. Španělsko 70b
5. Dánsko 82b
6. Nizozemsko 87b
7. Portugalsko 94b
8. Chorvatsko 106b
9. Polsko 108b
10. Rakousko 114b
Skiff (muži) - medailová jízda
1. Velká Británie 24:31
2. Německo +0:02
3. Nový Zéland +0:15
4. Polsko +0:27
5. Rakousko +0:35
6. Nizozemsko +0:42
7. Španělsko +0:55
8. Dánsko +0:59
9. Chorvatsko +1:24
10. Portugalsko DQ
Skiff (ženy) - konečné pořadí
1. Brazílie 76b
2. Německo 83b
3. Nizozemsko 88b
4. Španělsko 89b
5. Argentina 90b
6. Velká Británie 95b
7. Norsko 100b
8. Dánsko 106b
9. Francie 111b
10. Singapur 117b
Skiff (ženy) - medailová jízda
1. Argentina 21:57
2. Norsko +0:23
3. Brazílie +0:59
4. Dánsko +1:13
5. Německo +1:30
6. Španělsko +1:34
7. Velká Británie +1:51
8. Francie +2:08
9. Nizozemsko +2:09
10. Singapur +2:13
Podmínky v čase 05:00:
Teplota: 31°C
Vlhkost: 84%
Vítr: 180°/7 uzlů
1. Itálie 35b
2. Velká Británie 45b
3. Německo 63b
4. Dánsko 70b
5. Austrálie 72b
6. Španělsko 76b
7. Argentina 77b
8. Francie 84b
9. USA 99b
10. Brazílie 117b
1. Argentina 18:36
2. Dánsko +0:19
3. USA +0:30
4. Francie +0:41
5. Velká Británie +0:56
6. Itálie +1:07
7. Španělsko +1:15
8. Německo +1:21
9. Austrálie +1:28
10. Brazílie +1:31
1. Giles Scott (GBR) 36b
2. Zsombor Berecz (HUN) 39b
3. Joan Mendéz Cardona (ESP) 51b
4. Nicholas Heiner (NED) 56b
5. Josh Junior (NZL) 63b
6. Jake Lilley (AUS) 69b
7. Facundo Olezza (ARG) 70b
8. Alican Kaynar (TUR) 81b
9. Max Salminen (SWE) 92b
10. Tom Ramshaw (CAN) 94b
1. Zsombor Berecz (HUN) 26:49
2. Nicholas Heiner (NED) +0:08
3. Jake Lilley (AUS) +0:17
4. Giles Scott (GBR) +0:20
5. Alican Kaynar (TUR) +0:21
6. Joan Mendéz Cardona (ESP) +0:24
7. Tom Ramshaw (CAN) +0:24
8. Josh Junior (NZL) +0:25
9. Facundo Olezza (ARG) +0:27
10. Max Salminen (SWE) +0:28
1. Brazílie 76b
2. Německo 83b
3. Nizozemsko 88b
4. Španělsko 89b
5. Argentina 90b
6. Velká Británie 95b
7. Norsko 100b
8. Dánsko 106b
9. Francie 111b
10. Singapur 117b
1. Argentina 21:57
2. Norsko +0:23
3. Brazílie +0:59
4. Dánsko +1:13
5. Německo +1:30
6. Španělsko +1:34
7. Velká Británie +1:51
8. Francie +2:08
9. Nizozemsko +2:09
10. Singapur +2:13