Trojskok - kvalifikace (muži) | (kon.) | | | 1500 m - rozběhy (muži) | (kon.) |
Hod oštěpem - kvalifikace (ženy) | (kon.) | | | 400 m - rozběhy (ženy) | (kon.) |
Skok do dálky - finále (ženy) | Vítěz: M. Mihambová (GER) (kon.) | | | 200 m - rozběhy (muži) | (kon.) |
400 m překážek - finále (muži) | Vítěz: K. Warholm (NOR) (kon.) | | | 110 m překážek - rozběhy (muži) | (kon.) |
Vrh koulí - kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Skok o tyči - finále (muži) | Vítěz: A. Duplantis (SWE) (kon.) |
5000 m - rozběhy (muži) | (kon.) | | | Hod kladivem - finále (ženy) | (kon.) |
200 m - semifinále (muži) | (kon.) | | | 800 m - finále (ženy) | Vítěz: A. Muová (USA) (kon.) |
200 m - finále (ženy) | Vítěz: E. Thompsonová-Herahová (JAM) (kon.) |
Milan Huppert
Startovní listina:
1. rozběh
1 Shaunae Miller-Uibová (BAH)
2 Anita Horvátová (SLO)
3 Patience Okon Georgeová (NGR)
4 Kyra Constantineová (CAN)
5 Roxana Gomezová (CUM)
6 Sada Williamsová (BAR)
7 Aliyah Ambramsová (GUY)
2. rozběh
1 Amantle Montshová (BOT)
2 Jodie Williamsová (GBR)
3 Quanera Hayesová (USA)
4 Lisanne de Witteová (NED)
5 Bendere Oboyaová (AUS)
6 Catia Azevedová (POR)
7 Meleni Rodneyová (GRN)
8 Aliya Boshnaková (JOR)
3. rozběh
1 Roneisha McGregorová (JAM)
2 Ama Pipiová (GBR)
3 Allyson Felixová (USA)
4 Samantha Dirksová (BIZ)
5 Lada Vondrová (CZE)
6 Tiffani Marinhová (BRA)
7 Leni Shidaová (UGA)
8 Tetyana Melnyková (UKR)
4. rozběh
1 Cynthia Bolingová (BEL)
2 Corinna Schwabová (GER)
3 Galefele Moroková (BOT)
4 Candice McLeodová (JAM)
5 Amandine Brossierová (FRA)
6 Sussane Walliová (AUT)
7 Nicole Yearginová (GBR)
8 Irini Vasiliou (GRE)
5. rozběh
1 Agne Serksnieneová (LTU)
2 Stephenie Ann McPhersonová (JAM)
3 Natalia Kaczmareková (POL)
4 Paola Moranová (MEX)
5 Phil Healyová (IRL)
6 Natassha McDonaldová (CAN)
7 Hellen Syombua Kalliová (KEN)
6. rozběh
1 Marileidy Paulinová (DOM)
2 Shalysa Wrayová (CAY)
3 Lieke Klaverová (NED)
4 Christine Botlogetsweová (BOT)
5 Wadeline Jonathasová (USA)
6 Aauri Lorena Bokesaová (ESP)
7 Barbora Malíková (CZE)
8 Eleni Artymataová (CYP)
1. rozběh
1 Shaunae Miller-Uibová (BAH)
2 Anita Horvátová (SLO)
3 Patience Okon Georgeová (NGR)
4 Kyra Constantineová (CAN)
5 Roxana Gomezová (CUM)
6 Sada Williamsová (BAR)
7 Aliyah Ambramsová (GUY)
2. rozběh
1 Amantle Montshová (BOT)
2 Jodie Williamsová (GBR)
3 Quanera Hayesová (USA)
4 Lisanne de Witteová (NED)
5 Bendere Oboyaová (AUS)
6 Catia Azevedová (POR)
7 Meleni Rodneyová (GRN)
8 Aliya Boshnaková (JOR)
3. rozběh
1 Roneisha McGregorová (JAM)
2 Ama Pipiová (GBR)
3 Allyson Felixová (USA)
4 Samantha Dirksová (BIZ)
5 Lada Vondrová (CZE)
6 Tiffani Marinhová (BRA)
7 Leni Shidaová (UGA)
8 Tetyana Melnyková (UKR)
4. rozběh
1 Cynthia Bolingová (BEL)
2 Corinna Schwabová (GER)
3 Galefele Moroková (BOT)
4 Candice McLeodová (JAM)
5 Amandine Brossierová (FRA)
6 Sussane Walliová (AUT)
7 Nicole Yearginová (GBR)
8 Irini Vasiliou (GRE)
5. rozběh
1 Agne Serksnieneová (LTU)
2 Stephenie Ann McPhersonová (JAM)
3 Natalia Kaczmareková (POL)
4 Paola Moranová (MEX)
5 Phil Healyová (IRL)
6 Natassha McDonaldová (CAN)
7 Hellen Syombua Kalliová (KEN)
6. rozběh
1 Marileidy Paulinová (DOM)
2 Shalysa Wrayová (CAY)
3 Lieke Klaverová (NED)
4 Christine Botlogetsweová (BOT)
5 Wadeline Jonathasová (USA)
6 Aauri Lorena Bokesaová (ESP)
7 Barbora Malíková (CZE)
8 Eleni Artymataová (CYP)
1. Marileidy Paulinová (DOM) 50,06 s Q
2. Wadeline Jonathasová (USA) 50,93 Q
3. Lieke Klaverová (NED) 51,37 Q
4. Aauri Lorena Bokesaová (ESP) 51,89
5. Eleni Artymataová (CYP) 51,91
6. Barbora Malíková (CZE) 52,83
7. Shalysa Wrayová (CAY) 53,61
8. Christine Botlogetsweová (BOT) 53,99
1. Stephenie Ann McPhersonová (JAM) 50,89 Q
2. Natalia Kaczmareková (POL) 51,06 Q
3. Paola Moranová (MEX) 51,18 Q
4. Phil Healyová (IRL)
5. Hellen Syombua Kaliiová (KEN) 52,70
6. Agne Serksnieneová (LTU) 52,78
7. Natassha McDonalová (CAN) 53,54
1. Candice McLeodová (JAM) 51,09 s Q
2. Amandine Brossierová (FRA) 51,65 Q
3. Susanne Walliová (AUT) 52,19 Q
4. Corinna Schwabová (GER) 52,29
5. Irini Vasiliouová (GRE) 53,16
6. Galefele Moroková (BOT) 55,89
Nicole Yearginová (GBR) DQ
Cynthia Bolingová (BEL) DNS
1. Allyson Felixová (USA) 50,84 s Q
2. Roneisha McGregorová (JAM) 51,14 Q
3. Lada Vondrová (CZE) 51,14 Q
4. Ama Pipiová (GBR) 51,17
5. Tiffani Marinhová (BRA) 52,11
6. Leni Shidaová (UGA) 52,48
7. Samantha Dirksová (BIZ) 54,16
8. Tetyana Melnyková (UKR) 54,99
1. Jodie Williamsová (GBR) 50,99 s Q
2. Quanera Hayesová (USA) 51,07 Q
3. Catia Azevedová (POR) 51,26 Q
4. Lisanne de Witteová (NED) 51,68
5. Bendere Oboyaová (AUS) 52,37
Amantle Montshová (BOT) DNF
Meleni Rodneyová (GRN) DNF)
Aliya Boshnaková (JOR) DQ
1. Shaunae Millerová-Uibová (BAH) 50,50 s Q
2. Roxana Gomezová (CUB) 50,76 Q
3. Sada Williamsová (BAR) 51,36 Q
4. Aliyah Abramsová (GUY) 51,44
5. Kyra Constantineová (CAN) 51,69
6. Anita Hrovatová (SLO) 52,34
7. Patience Okon Georgeová (NGR) 52,41