Trojskok - kvalifikace (muži) | (kon.) | | | 1500 m - rozběhy (muži) | (kon.) |
Hod oštěpem - kvalifikace (ženy) | (kon.) | | | 400 m - rozběhy (ženy) | (kon.) |
Skok do dálky - finále (ženy) | Vítěz: M. Mihambová (GER) (kon.) | | | 200 m - rozběhy (muži) | (kon.) |
400 m překážek - finále (muži) | Vítěz: K. Warholm (NOR) (kon.) | | | 110 m překážek - rozběhy (muži) | (kon.) |
Vrh koulí - kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Skok o tyči - finále (muži) | Vítěz: A. Duplantis (SWE) (kon.) |
5000 m - rozběhy (muži) | (kon.) | | | Hod kladivem - finále (ženy) | (kon.) |
200 m - semifinále (muži) | (kon.) | | | 800 m - finále (ženy) | Vítěz: A. Muová (USA) (kon.) |
200 m - finále (ženy) | Vítěz: E. Thompsonová-Herahová (JAM) (kon.) |
konec
800 m - finále (ženy)
Vítěz: A. Muová (USA)
Viktor Sandev
Startovní listina:
1 Alexandra Bellová (GBR)
2 Čchun-jü Wang (CHN)
3 Athing Muová (USA)
4 Keely Hodgkinsonová (GBR)
5 Natoya Gouleová (JAM)
6 Jemma Reekieová (GBR)
7 Habitam Alemuová (ETH)
8 Raevyn Rogersová (USA)
Konečné výsledky finále:
1. Athing Muová (USA) 1:55.21 NR
2. Keely Hodgkinsonová (GBR) 1:55.88 NR
3. Raevyn Rogersová (USA) 1:56.81 PB
4. Jemma Reekieová (GBR) 1:56.90 PB
5. Čchun-jü Wang (CHN) 1:57.00 PB
6. Habitam Alemuová (ETH) 1:57.56 SB
7. Alexandra Bellová (GBR) 1:57.66 PB
8. Natoya Gouleová (JAM) 1:58.26
1 Alexandra Bellová (GBR)
2 Čchun-jü Wang (CHN)
3 Athing Muová (USA)
4 Keely Hodgkinsonová (GBR)
5 Natoya Gouleová (JAM)
6 Jemma Reekieová (GBR)
7 Habitam Alemuová (ETH)
8 Raevyn Rogersová (USA)
Konečné výsledky finále:
1. Athing Muová (USA) 1:55.21 NR
2. Keely Hodgkinsonová (GBR) 1:55.88 NR
3. Raevyn Rogersová (USA) 1:56.81 PB
4. Jemma Reekieová (GBR) 1:56.90 PB
5. Čchun-jü Wang (CHN) 1:57.00 PB
6. Habitam Alemuová (ETH) 1:57.56 SB
7. Alexandra Bellová (GBR) 1:57.66 PB
8. Natoya Gouleová (JAM) 1:58.26
1. Athing Muová (USA) 1:55.21 NR
2. Keely Hodgkinsonová (GBR) 1:55.88 NR
3. Raevyn Rogersová (USA) 1:56.81 PB
4. Jemma Reekieová (GBR) 1:56.90 PB
5. Čchun-jü Wang (CHN) 1:57.00 PB
6. Habitam Alemuová (ETH) 1:57.56 SB
7. Alexandra Bellová (GBR) 1:57.66 PB
8. Natoya Gouleová (JAM) 1:58.26
1 Alexandra Bellová (GBR)
2 Čchun-jü Wang (CHN)
3 Athing Muová (USA)
4 Keely Hodgkinsonová (GBR)
5 Natoya Gouleová (JAM)
6 Jemma Reekieová (GBR)
7 Habitam Alemuová (ETH)
8 Raevyn Rogersová (USA)