Olomouc – Zlín 2:5 (kon.) | Slavia – Plzeň 3:8 (kon.)
konec
HC Slavia Praha
3:8 (1:3, 0:2, 2:3)
HC Škoda Plzeň
Úterý 03.08.2021, 18:00 • Zimní stadion Eden • Přípravné zápasy juniorů
Partner:
   
  Zápas je u konce, viděli jsme celkem jedenáct gólů. Třetí třetina navázala na gólově bohatou první dvacetiminutovku a viděli jsme spoustu skvělých hokejových momentů. Raritní bylo určitě tolik branek vstřelených v úvodních vteřinách třetin. Plzeň udělala velký krok za vítězstvím už v první třetině, když Slavii odskočila a domácí už nebyli schopni navyšující se manko smazat. (20:18:05)
   
  Konec zápasu.
   
  59:56
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Autorem branky je ADAMEC, který pečetil gólem do prázdné dnešní vítězství Plzně.
   
  59:40
  Slávisti v šesti hráčích.
   
  59:22
  Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Eremiáš – 2 min., nedovolené bránění). Nepěkný zákrok Eremiáše, který vytlačil protihráče na brankovou konstrukci. Slávista se naštěstí zvedá a odjíždí po svých.
   
  58:15
  Tichý z otočky nezamířil přesně a trefil jen beton připraveného golmana hostů.
   
  56:07
  Domácí v plném počtu.
   
  55:21
  Štrombach pořádně vyprášil výstroj golmana Lokajíčka svoji tvrdou ranou z levého kruhu.
   
  54:29
  Volevecký zaklapl lapačku a nepřipustil branku do slávistické sítě. Následuje vhazování po jeho levici.
   
  54:07
  Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Borodenko – 2 min., podrážení).
   
  53:37
  Slávista Čapka teď vymyslel skvělou přihrávku a vyslal spoluhráče do skvělého úniku. Plzeňský brankář byl ale připraven a střelu ukryl do lapačky.
   
  51:42
  Klattovu střelu od modré ještě tečoval Jokl. Lokajíček vůbec nevěděl, kde je puk. Obránci mu ale pomohli a kotouč odpálili do bezpečí.
   
  51:20
  Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Kreuzman – 2 min., vysoká hůl).
   
  50:27
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Autorem branky je VAJNER. Asistence: Krasanovský.
   
  50:02
  Volevecký si připsal důležitý zákrok, když nadvakrát chytil do lapačky skákavý puk.
   
  48:49
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Hosté si šikovně ve dvou hráčích fotbalově narazili u mantinelu a KOPIC ranou zápěstím překonal slávistu Voleveckého. Asistence: Beránek.
   
  47:09
  Strnad akrobaticky zpracoval puk na nohu a poté ještě vyslal perfektní přihrávku Labuzíkovi. Ten však nezamířil na branku a puk tak dojel až do domácí obranné třetiny.
   
  45:28
  Slávisté jakoby začali hrát až od třetí třetiny. Poprvé jsou to oni, kdo je teď v soubojích první a kdo je rychleji na puku. K přidání dalších branek ale zatím chybí přesnost předfinální přihrávky.

  Michael Schuster

  Branky a nahrávky: 16. Labuzík (Strnad, Odehnal), 41. Jokl (Labuzík), 41. Tichý (Vlasák, Klatt) – 1. Kopic (Kvasnička, Adamec), 7. Moravec (Eremiáš, Kopic), 9. Dvořák (Kaiser, Dáňa), 23. Korčák, 26. Dvořák (Dáňa), 49. Kopic (Beránek), 51. Vajner (Krasanovský), 60. Adamec


  HC Slavia Praha: Pittr (Volevecký) – Stejskal, Cichoň, Odehnal, Němeček, Klatt, Kluch, Čapka, Dráb – Jokl, Strnad, Labuzík, Novák, Kvasnička, Vlasák, Hofmann, Štrombach, Tichý, Borodenko, Brotánek, Malínek
  HC Škoda Plzeň: Korytar (Lokajíček) – Jánský, Dolhý, Hodinář, Moravec, Vajner, Houdek, Kvasnička – Adamec, Eremiáš, Kopic, Dvořák, Kaiser, Dáňa, Korčák, Benýšek, Kuchařík, Kreuzman, Krasanovský, Beránek
  bahis siteleri