Tisková konference Valentina Rossiho | (kon.) |
Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 13. den | (kon.) |
K1 200 m - semifinále a finále (muži) | Vítěz: S. Totka (HUN) (kon.) | | | C1 200 m - semifinále a finále (ženy) | Vítěz: N. Harrisonová (USA) (kon.) |
K1 500 m - semifinále a finále (ženy) | Vítěz: L. Carringtonová (NZL) (kon.) | | | K2 1000 m - semifinále a finále (muži) | Vítěz: Austrálie (kon.) |
2. kolo (ženy) | (kon.) |
Lezení na rychlost - finále (muži) | Vítěz: A. Gines López (ESP) (kon.) | | | Bouldering - finále (muži) | Vítěz: N. Coleman (USA) (kon.) |
Lezení na obtížnost - finále (muži) | Vítěz: A. Gines López (ESP) (kon.) |
Závod žen - šerm | (kon.) | | | Závod mužů - šerm | (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
Týmy (ženy) - o 3. místo | Německo – Hong Kong 1:3 (kon.) | | | Týmy (ženy) - finále | Čína – Japonsko 3:0 (kon.) |
57 - 60 kg: Semifinále (ženy) | (kon.) | | | 48 - 52 kg: Semifinále (muži) | (kon.) |
69 - 75 kg: Semifinále (muži) | (kon.) | | | 52 - 57 kg: Finále (muži) | Vítěz: A. Batyrgazijev (ROC) (kon.) |
10m věž - semifinále (ženy) | (kon.) | | | 10m věž - finále (ženy) | Vítěz: Ch. Čchüan (CHN) (kon.) |
Volný styl do 57 kg - opravy (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - opravy (ženy) | (kon.) |
Volný styl do 86 kg - opravy (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 74 kg - OF a ČF (muži) | (kon.) |
Volný styl do 125 kg - OF a ČF (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 53 kg - OF a ČF (ženy) | (kon.) |
Volný styl do 74 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 125 kg - semifinále (muži) | (kon.) |
Volný styl do 53 kg - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - finále (muži) | Vítěz: Z. Ugujev (ROC) (kon.) |
Volný styl do 86 kg - finále (muži) | Vítěz: D. Taylor III (USA) (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - finále (ženy) | Vítěz: R. Kawaiová (JPN) (kon.) |
Německo – Indie | 4:5 (kon.) | | | Austrálie – Belgie | 1:1 (2:3 po s.n.) (kon.) |
Čína – Nizozemsko | 6:13 (kon.) | | | ROV – USA | 11:15 (kon.) |
Austrálie – Kanada | 14:12 (kon.) | | | Španělsko – Maďarsko | 8:6 (kon.) |
Dopolední program | (kon.) | | | Odpolední program | (kon.) |
Park - kvalifikace a finále (muži) | Vítěz: K. Palmer (AUS) (kon.) |
10 km (muži) | (kon.) |
konec
Park - kvalifikace a finále (muži)
Vítěz: K. Palmer (AUS)
Komentáře nejsou k dispozici.
Konečné pořadí
1. Keegan Palmer (AUS) 95,83
2. Pedro Barros (BRA) 86,14
3. Cory Juneau (USA) 84,13
4. Luiz Francisco (BRA) 83,14
5. Kiearan Wooley (AUS) 82,04
6. Steven Piniero (PUR) 75,17
7. Vincent Matheron (FRA) 42,33
8. Pedro Quintas (BRA) 38,47
Startovní listiny rozjížděk
1. rozjížďka, 2:00
1. Rune Glifberg (DEN)
2. Ivan Federico (ITA)
3. Heimana Reynolds (USA)
4. Andy Anderson (CAN)
5. Zion Wright (USA)
2. rozjížďka, 2:42
1. Danny Leon (ESP)
2. Jaime Mateu (ESP)
3. Tyler Edtmayer (GER)
4. Alessandro Mazzara (ITA)
5. Pedro Quintas (BRA)
3. rozjížďka, 3:24
1. Kieran Wooley (AUS)
2. Luiz Francisco (BRA)
3. Dallas Oberholzer (RSA)
4. Steven Piniero (PUR)
5. Vincent Matheron (FRA)
4. rozjížďka, 4:06
1. Ayumu Hirano (JPN)
2. Oskar Rozenberg (SWE)
3. Pedro Barros (BRA)
4. Cory Juneau (USA)
5. Keegan Palmer (AUS)
1. Keegan Palmer (AUS) 95,83
2. Pedro Barros (BRA) 86,14
3. Cory Juneau (USA) 84,13
4. Luiz Francisco (BRA) 83,14
5. Kiearan Wooley (AUS) 82,04
6. Steven Piniero (PUR) 75,17
7. Vincent Matheron (FRA) 42,33
8. Pedro Quintas (BRA) 38,47
Startovní listiny rozjížděk
1. rozjížďka, 2:00
1. Rune Glifberg (DEN)
2. Ivan Federico (ITA)
3. Heimana Reynolds (USA)
4. Andy Anderson (CAN)
5. Zion Wright (USA)
2. rozjížďka, 2:42
1. Danny Leon (ESP)
2. Jaime Mateu (ESP)
3. Tyler Edtmayer (GER)
4. Alessandro Mazzara (ITA)
5. Pedro Quintas (BRA)
3. rozjížďka, 3:24
1. Kieran Wooley (AUS)
2. Luiz Francisco (BRA)
3. Dallas Oberholzer (RSA)
4. Steven Piniero (PUR)
5. Vincent Matheron (FRA)
4. rozjížďka, 4:06
1. Ayumu Hirano (JPN)
2. Oskar Rozenberg (SWE)
3. Pedro Barros (BRA)
4. Cory Juneau (USA)
5. Keegan Palmer (AUS)
Adam Kodet