Tisková konference Valentina Rossiho | (kon.) |
Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 13. den | (kon.) |
K1 200 m - semifinále a finále (muži) | Vítěz: S. Totka (HUN) (kon.) | | | C1 200 m - semifinále a finále (ženy) | Vítěz: N. Harrisonová (USA) (kon.) |
K1 500 m - semifinále a finále (ženy) | Vítěz: L. Carringtonová (NZL) (kon.) | | | K2 1000 m - semifinále a finále (muži) | Vítěz: Austrálie (kon.) |
2. kolo (ženy) | (kon.) |
Lezení na rychlost - finále (muži) | Vítěz: A. Gines López (ESP) (kon.) | | | Bouldering - finále (muži) | Vítěz: N. Coleman (USA) (kon.) |
Lezení na obtížnost - finále (muži) | Vítěz: A. Gines López (ESP) (kon.) |
Závod žen - šerm | (kon.) | | | Závod mužů - šerm | (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
Týmy (ženy) - o 3. místo | Německo – Hong Kong 1:3 (kon.) | | | Týmy (ženy) - finále | Čína – Japonsko 3:0 (kon.) |
57 - 60 kg: Semifinále (ženy) | (kon.) | | | 48 - 52 kg: Semifinále (muži) | (kon.) |
69 - 75 kg: Semifinále (muži) | (kon.) | | | 52 - 57 kg: Finále (muži) | Vítěz: A. Batyrgazijev (ROC) (kon.) |
10m věž - semifinále (ženy) | (kon.) | | | 10m věž - finále (ženy) | Vítěz: Ch. Čchüan (CHN) (kon.) |
Volný styl do 57 kg - opravy (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - opravy (ženy) | (kon.) |
Volný styl do 86 kg - opravy (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 74 kg - OF a ČF (muži) | (kon.) |
Volný styl do 125 kg - OF a ČF (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 53 kg - OF a ČF (ženy) | (kon.) |
Volný styl do 74 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 125 kg - semifinále (muži) | (kon.) |
Volný styl do 53 kg - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - finále (muži) | Vítěz: Z. Ugujev (ROC) (kon.) |
Volný styl do 86 kg - finále (muži) | Vítěz: D. Taylor III (USA) (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - finále (ženy) | Vítěz: R. Kawaiová (JPN) (kon.) |
Německo – Indie | 4:5 (kon.) | | | Austrálie – Belgie | 1:1 (2:3 po s.n.) (kon.) |
Čína – Nizozemsko | 6:13 (kon.) | | | ROV – USA | 11:15 (kon.) |
Austrálie – Kanada | 14:12 (kon.) | | | Španělsko – Maďarsko | 8:6 (kon.) |
Dopolední program | (kon.) | | | Odpolední program | (kon.) |
Park - kvalifikace a finále (muži) | Vítěz: K. Palmer (AUS) (kon.) |
10 km (muži) | (kon.) |
konec
K2 1000 m - semifinále a finále (muži)
Vítěz: Austrálie
Milan Huppert
Startovní listina
1. semifinále
2 Nový Zéland (Brown, Imrie)
3 Čína (Wang, Pu)
4 Austrálie I (van der Westhuyzen, Green)
5. Česko (Dostál, Šlouf)
6 Austrálie II (Fitzsimmons, Wood)
7 Itálie (Bruno, Beccaro)
2. semifinále
2 Slovensko (Baláž, Botek)
3 Německo (Hoff, Schopf)
4 Španělsko (Cubelos, Peňa)
5 Maďarsko I (Nadas, Kopasz)
6 Bělorusko (Borykau, Jurenia)
7 Maďarsko II (Beke, Varga)
1. semifinále
2 Nový Zéland (Brown, Imrie)
3 Čína (Wang, Pu)
4 Austrálie I (van der Westhuyzen, Green)
5. Česko (Dostál, Šlouf)
6 Austrálie II (Fitzsimmons, Wood)
7 Itálie (Bruno, Beccaro)
2. semifinále
2 Slovensko (Baláž, Botek)
3 Německo (Hoff, Schopf)
4 Španělsko (Cubelos, Peňa)
5 Maďarsko I (Nadas, Kopasz)
6 Bělorusko (Borykau, Jurenia)
7 Maďarsko II (Beke, Varga)
1. Austrálie (van der Westhuyzen/Green) 3:15,280 min
2. Německo (Hoff/Schopf) +0,304 s
3. Česko (Dostál/Šlouf) +0,826
4. Maďarsko (Nadas/Kopasz) +1,255
5. Nový Zéland (Brown/Imrie) +1,987
6. Španělsko (Cubelos/Peňa) +2,047
7. Bělorusko (Borykau/Jurenija) +2,489
8. Čína (Wang/Pu) +4,332
1 Česko
2 Bělorusko
3 Nový Zéland
4 Německo
5 Austrálie
6 Maďarsko
7 Čína
8 Španělsko
1 Samoa
2 ROC
3 Austrálie II
4 Maďarsko II
5 Itálie
6 Slovensko
7 Kanada
8 Francie
1. Německo 3:17,554 s
2. Maďarsko I +0,762 s
3. Bělorusko +1,321
4. Španělsko +1,579
5. Maďarsko II +2,643
6. Slovensko +3,363
1. semifinále
2 Nový Zéland (Brown, Imrie)
3 Čína (Wang, Pu)
4 Austrálie I (van der Westhuyzen, Green)
5. Česko (Dostál, Šlouf)
6 Austrálie II (Fitzsimmons, Wood)
7 Itálie (Bruno, Beccaro)
2. semifinále
2 Slovensko (Baláž, Botek)
3 Německo (Hoff, Schopf)
4 Španělsko (Cubelos, Peňa)
5 Maďarsko I (Nadas, Kopasz)
6 Bělorusko (Borykau, Jurenia)
7 Maďarsko II (Beke, Varga)