Vik. Köln – Hoffenheim 2:3 (po pr.) | Kaiserslautern – Mönchengladbach 0:1 (kon.)
1.FC Kaiserslautern
0:1 (0:1)
Borussia Mönchengladbach
Pondělí 09.08.2021, 20:45 • Fritz Walter Stadion, Kaiserslautern • Německý pohár • 1. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:40:59)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 4:5. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 6:0. Fauly: 15:12.

Je konec. Borussia Mönchengladbach porazila Kaiserslautern 1:0. Už v 11. minutě se dokázal prosadit hostující kapitán Stindl a to hlavou k pravé tyči. Ve 24. minutě přišla největší šance domácích, ale Sommer si poradil. Posléze si hosté vypracovali několik šancí, ale Wolf zakončil vedle levé tyče, Herrmann trefil pravou tyč a Bénes přestřelil břevno. V 53. minutě Sommer dokázal vychytat pokus Wunderlicha a o minutu později na druhé straně zasahoval opět Raab. Domácí brankář držel naděje do poslední chvíle, protože v 84. minutě si poradil také se střelou Stindla. Domácí celek ale branku vstřelit nedokázal.

90+5

90+5
    Nákop domácích zastavil obránce Borussie rukou.

90+4
    Domácí hráč se nyní navíc ocitl jen v ofsajdu a vypadá to, že Borussia Mönchengladbach už toto utkání zvládne.

90+3
    Kaiserslauternu se nepodařilo něco vymyslet po nákopu a míč tak končí opět jen v zámezí za svatyní Sommera.

90+2
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Stindl, přichází Hofmann.

90+1
    Centr do vápna z rohu byl nebezpečný, ale Niehuesovi hlavička nebyla vůbec dobrá.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90
    Lainerovi utekl míč z nohy a následuje tak rohový kop pro domácí.

89
    Bennetts nyní hledal Wolfa, ale gólman Raab byl opět velice rychle z brány a chytil balón.

88
    Borussia Mönchengladbach se dostala dopředu a zblokovaný centr Bennettse znamená rohový kop z levé strany.