Znojmo – Blansko 2:5 (kon.) | Hlučín – Vratimov 4:1 (kon.)
1. SC Znojmo FK
2:5 (1:2)
FK Blansko
Pátek 20.08.2021, 17:00 • Městský stadion v Horním parku, Znojmo • Moravskoslezská fotbalová liga • 4. kolo

Děkuji za pozornost. Zase někdy příště. (18:56:58)

Je konec zápasu. Znojmo doma prohrává nad exligovým Blanskem 2:5. Branek padlo opravdu hodně. Do vedení šlo Znojmo v 26. minutě, kdy se prosadil Okleštěk. Pak ale v závěru poločasu vstřelilo Blansko dva slepené góly a do kabin se šlo za stavu 1:2. Druhý poločas byl na branky také bohatý. Nejprve přišla červená karta pro Bašiče, pak branka Machálka, následné snížení Oklešťka a poté dvě branky hostů v závěru zápasu. Znojmo tak zůstane po čtyřech kolech bez bodu, naopak Blansko bude mít bodů již devět.

90+5

90+5
    Petr Kirschner hlavou zakončoval nad branku.
    90+4. ZEMAN - 2:5

90+4
    Blansko právě vstřelilo branku!
    V závěru zápasu hosté vylepšují skóre na 2:5! Po přihrávce do vápna se prosazuje do horní části branky ALOIS ZEMAN!

90+3
    Na trávníku zůstává ležet Asante. Týmový lékař mu polévá krk studenou vodou a za jeho pomocí se hráč Znojma následně zvedá z trávníku.

90+1
    Foltýnovo zakončení po centru Traorého skončil vysoko nad brankou.

90
    Nastaveno bude 5 minut.

90
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Papež, přichází Asante.

90
    Za faul na Petra Kirschnera viděl žlutou kartu Smrčka (FK Blansko).

89
    Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Tulajdan, přichází Zeman.
    Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Reteno, přichází Sehnal.

89
    Několikátá možnost Blanska se prosadit z brejku, ale zkažená přihrávka Retena akci zastavila.

88
    Marek Mach si pro přihrávku šel, když byl v moment přihrávky v ofsajdu a tak ho sudí nenechal akci ani dokončit a zapískal.

86
    Štěpán Alexa měl z brejku možnost navýšit, ale Šimon Žalud ho dobře ubránil a znemožnil mu vystřelit na branku.

84
    Reteno přihrával na Alexu prudkou přihrávkou, kterou jeho spoluhráč nezpracoval a navíc si při tom pravděpodobně natáhl sval, jelikož se hned chytl za nohu.

82
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Goncalves, přichází Traore.
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Kočík, přichází Foltýn.
    81. RETENO - 2:4

81
    RETENO ELEKANA GUY se z přímého kopu prosazuje střelou vedle zdi a navyšuje vedení hostů!

Matěj Šoba

Branky: 26. Kirschner, 75. Okleštěk – 39. Hladký, 41. Tulajdan, 69. Machálek, 81. Reteno, 90+4. Zeman

Karty:   78. Fládr (ZNO), 78. Moučka (ZNO) – 62. Reteno (BLA), 77. Machálek (BLA), 78. Mach (BLA), 90. Smrčka (BLA)   63. Bašič (ZNO)

1. SC Znojmo FK: Polepil – Žalud, Prokeš (55. Bašič), Kočík (82. Foltýn), Papež (90. Asante), Krakovčík, Moučka, Fládr, Okleštěk, Russmann (55. Goncalves (82. Traore)), Kirschner (C)
    Náhradníci: Hamza – Traore, Asante, Goncalves, Foltýn, Bašič

FK Blansko: Nešetřil – Chyla, Feik, Hladký (73. Pyš), Kroutil (36. Reteno (89. Sehnal)), Mach, Tulajdan (89. Zeman), Alexa, Fall, Smrčka, Machálek (C)
    Náhradníci: Záleský – Sehnal, Pyš, Reteno, Zeman

Rozhodčí: Zaoral Vít – Kolář Jaroslav, Vejtasa Simon