Gruzie – Kosovo 0:1 (kon.) | Švédsko – Španělsko 2:1 (kon.) | Itálie – Bulharsko 1:1 (kon.)
Litva – Sev. Irsko 1:4 (kon.) | Česko – Bělorusko 1:0 (kon.) | Estonsko – Belgie 2:5 (kon.)
Andorra – San Marino 2:0 (kon.) | Maďarsko – Anglie 0:4 (kon.) | Polsko – Albánie 4:1 (kon.)
Island – Rumunsko 0:2 (kon.) | Lichtenštejnsko – Německo 0:2 (kon.) | S. Makedonie – Arménie 0:0 (kon.)
Švédsko
2:1 (1:1)
Španělsko
Čtvrtek 02.09.2021, 20:45 • Friends Arena, Solna • Kvalifikace MS (Evropa) • Skupina B

Ode mě je to vše. Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou. (22:41:30)

Držení míče: 31 % : 69 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 2:4. Rohy: 7:9. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 14:6.

Je dobojováno a Švédsko nakonec uhájilo těsný náskok. Ve druhém poločase byli opět více na balonu Španělé, nicméně všechny jejich akce ztroskotaly na obraně domácí reprezentace. Naopak jejich defenziva si v 57. minutě nepohlídala Claessona, který rozhodl o důležité výhře Švédska.

90+5

90+4
    Střídání v týmu Švédsko: ze hřiště odchází Emil Forsberg, přichází Mattias Svanberg.

90+3
    Individuálně to zkoušel Sarabia, nicméně defenziva Švédska si s ním poradila.

90+2
    Výbornou práci odvedl Thelin, jenž podržel míč na útočné polovině a pak získal aut.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny čtyři minuty.

90
    Do vápna Švédska přilétl další centr, ale Helander dokázal balon odklidit do bezpečí.

89
    Hosté už vrhají všechny své síly do útoku. Na hrot se nyní vydal i stoper Laporte.

88
    Krafth si dobře pokryl míč a poté se nechal faulovat Méndezem. Tohle už bude Švédům stačit.

87
    Do brejku se mohl hnát Thelin, jenž se ale zapomněl za obranou Španělska a byl mu odmáván ofsajd.

86
    Torres šel k zemi po souboji s Krafthem, ale faul odpískán nebyl.

85
    Střídání v týmu Švédsko: ze hřiště odchází Alexander Isak, přichází Isaac Kiese Thelin.
    Střídání v týmu Švédsko: ze hřiště odchází Dejan Kulusevski, přichází Robin Quaison.
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Sergio Busquets, přichází Rodri.
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Carlos Soler, přichází Brais Méndez.

84
    Dva hráči Švédska teď zůstávají ležet na trávníku, neboť je trápí křeče. Je jasné, že dnešní utkání je stálo hodně sil.

83
    Do konce utkání zbývá zhruba deset minut a Švédsko stále drží jednobrankový náskok. Podaří se mu získat tři body?

82
    Španělsko je v posledních minutách daleko více na balonu, ale zatím se nemůže dostat přes pevnou defenzivu domácích.