David – Crha 3:0 (kon.) | Bajger – Buben 3:1 (kon.)
Valenta – Klásek 3:1 (kon.) | Kleprlík – Kučera 3:1 (kon.)
Delinčák – Reitšpies 0:3 (kon.) | Korbel – Gavlas ml. 0:3 (kon.)
Jakub Crha (Hradec Králové)
0
5 4 4
Čtvrtek 02.09.2021, 17:00 • Havířov • Extraliga mužů

Je konec. Dnešní utkání nám nabídl jednoznačnou podívanou. Favorizovaný Petr David ani v jednom setu nepřipustil větší drama a svého soupeře se mu povedlo porazit poměrem 3:0 na sety. Crha tak obrovského favorita nedokázal zaskočit, dokonce nebyl blízko k zisku jediného setu. (17:52:42)

Konec zápasu

11:4
    Až nyní končí třetí set. Petr David zvolil slabší úder, na což se soupeř pokoušel reagovat podobně, avšak přeci jenom odlišně.

10:4
    Vzápětí se Davidovi nepovedlo prasátkem překvapit soupeře, je znovu sníženo.

10:3
    Třetí set ještě nekončí. Petr David to měl na dlouhou ruku, a nakonec nedokázal trefit přesně.

10:2
    Osm mečbolů. Crhovi se ani tentokráte nepovedlo ideálně bránit.

9:2
    Petr David si jde také pro třetí set. Je tu náskok o sedm bodů.

8:2
    Crha znovu hrál pouze do pásky a také v tomto případě se od ní míček dostal do autu.

7:2
    Vzápětí skvělý útok křížem a bekhendem od Davida.

6:2
    Petr David se po delší době unáhlil a svůj volej poslal kousek vedle levé strany hrací plochy.

6:1
    Další atraktivní výměna, nakonec se míček od pásky odrazil mimo hrací plochu.

5:1
    Crhovi se ani tentokráte nepovedl return, ten totiž znovu poslal na vlastní polovinu do sítě.

4:1
    David pro změnu zvolil rychlé podání, po kterém se mu povedlo soupeře dokonale zaskočit.

3:1
    Crhovi se nepovedlo ani tentokráte mířil k rohu stolu.

2:1
    Crha si vybral prostor k útoku a po dlouhé výměně nakonec on sám chyboval do autu.

1:1
    Následoval špatný útok středem hrací plochy, Crha nyní nemusel nikterak pokračovat.

1:0
    Nyní se na podání pro změnu představil Petr David. Úvodní bod třetího setu získává právě on.

11:4
    Také druhá sada je u svého konce. Crha znovu nedokázal hrát vyrovnaně a zkazil úder do sítě.

10:4
    K těm se dostává nyní, je jich hned šest.

9:4
    A příjem se pro změnu nepovedl ani Davidovi, který se ještě nedostal k setbolům.

9:3
    Crhovi se navíc nepovedl příjem podání a jeho úder byl příliš slaboučký.

8:3
    Petr David skvěle útočil do volného prostoru a soupeř se stačil jen ohlédnout.

7:3
    A také další ofenzívu lépe zvládl právě Crha, který snižuje na rozdíl čtyř bodů.

7:2
    Oba borci nyní skvěle útočili, o něco lépe si ovšem počínal Crha.

7:1
    Příliš razance dal svému dalšímu úderu právě Crha, pro kterého se ani druhý set nevyvíjí nejlépe.

6:1
    Je tu úvodní bod pro Crhu. David se dostal do těžké pozice a hrál pouze do sítě.

6:0
    Crha se znovu postavil na podání a po divoké výměně nakonec on sám netrefil hrací plochu.

5:0
    A je tu náskok o pět bodů. Vypadalo to na Crhův úspěšný útok křížem, slabším úderem ovšem dal soupeři šanci.

4:0
    Ani tentokráte z toho není sníženo. Naopak Crha musel na dlouhou ruku sahat po míčku.

3:0
    Jakub Crha má v posledních minutách problémy s přesností svých úderů, jinak tomu nebylo ani nyní.

2:0
    Vzápětí se Davidovi povedlo útočit na tělo a je tu náskok o dva body.

1:0
    Druhý set na svém podání odstartoval Crha, který si přichystal forhend do sítě.

11:5
    A hned první míček končí ziskem setu. David skvělým bekhendem hrál přesně do levé části hrací plochy.

10:5
    A je tu hned pět setbolů. Crhovi se koncovka prvního setu nedaří.

9:5
    A pro změnu Crha hrál příliš daleko za stůl, je tu čtyřbodový náskok pro soupeře.

8:5
    Na podání se znovu představil David, který dokázal soupeře donutit k rychlé chybě.

7:5
    Vyrovnáno ovšem není. Crhovi se další útok do protějšího rohu vůbec nepovedl.

6:5
    Je tu drama. Crha se nyní dostal k ofenzivnímu pojetí a snad na čtvrtý pokus prolomil obranu soupeře.

6:4
    Crhovi nyní pomohla také páska. Petr David tak nedokázal vůbec zasáhnout míček.

6:3
    Petr David hrál ihned druhým úderem mimo hrací plochu.

6:2
    David se bekhendem dokázal výborně bránit, a nakonec dokonale zaskočil soupeře.

5:2
    Vzápětí jsme pro změnu sledovali příliš razance od Crhy.

4:2
    Davidovi se ovšem nyní nepovedlo trefit protější roh a je z toho druhý bod pro jeho soupeře.

4:1
    Nyní se Davidovi nepovedlo míček posadit na konec stolu, soupeř tak nemusel reagovat.

4:0
    Crhovi se v úvodu tohoto zápasu vůbec nedaří, jeho forhend pro změnu zastavila páska.

3:0
    Nyní jsme sledovali ofenzivní snahu Crhy, kterému se pro změnu nepovedl forhend.

2:0
    Crhovi se behkhendem nepovedlo trefit stůl, míček poslal daleko za něj.

1:0
    Do vedení se dostává Petr David, soupeř hrál do sítě.

0:0

Na servisu začne David.

Oba borci jsou nastoupeni na ploše a za minutu se začne.

Dobrý den, vítáme vás z Havířova, kde se k prvnímu zápasu extraligové sezóny postaví David Petr a Jakub Crha.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.