Frisk Asker – Salzburg 2:6 (kon.) | Jastrzębie – Bolzano 2:3 (0:2 po s.n.) | Tappara – Eisbären 5:4 (po pr.)
Skellefteå – Lugano 3:5 (kon.) | Doněck – Rungsted Seier Capital 2:3 (0:2 po s.n.) | Bremerhaven – TPS 3:0 (kon.)
Sparta – Växjö cz 2:1 (po pr.) | EC-KAC – Rouen 2:1 (po pr.)
Fischtown Pinguins
3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
TPS Turku
Pátek 03.09.2021, 19:30 • Eisarena Bremerhaven, Bremerhaven • Hokejová Liga mistrů • Skupina A
    59:11 MAUERMANN - 3:0

59:11
    Bremerhaven právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! Hosté ztratili na útočné modré čáře puk, do sóla se dostal ROSS MAUERMANN a snadno dovezl puk do opuštěné branky – 3:0. Asistence: Mitchell Blake Wahl.

57:59
    TPS Turku je v šesti, je tu dlouhá power-play hostů!
    46:55 URBAS - 2:0

46:55
    A je to o dvě branky! Hosté se dlouho v pásmu neudrželi, Pinguins předvedli rychlé přenesení hry, po pravé straně se do brejku dostal JAN URBAS a prudkou střelou pověsil puk pod horní tyčku – 2:0. Asistence: Miha Verlić, Žiga Jeglič.
    40:47 Stanislav DIETZ - 1:0

40:47
    Domácí tým jde do vedení. Urbas sice ještě s kličkami neuspěl, puk se ale odrazil do levého kruhu, kde napřáhl STANISLAV DIETZ a dělovkou zakončil ke vzdálenější tyčce – 1:0. Asistence: Miha Verlić, Jan Urbas.

37:59
    Pinguins si zahrají další přesilovku, dvě minuty za sekání obdržel Aleksi Anttalainen.

23:50
    Vylučuje se na obou stranách, dvě minuty za hrubost dostal domácí Tye McGinn a za krosček hostující Markus Nurmi.

16:05
    Další vyloučení na hostující straně, Mitch Hults dostal dvě minuty za hákování.

12:30
    Bude se vylučovat na hostující straně, za faul na Emingera dostal dvě minuty za nedovolené bránění Mitch Hults.

05:08
    Je tu první vyloučení, přesilovku si dají hosté, Dvě minuty za podrážení dostal Christian Wejse.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 41. Dietz (Verlić, Urbas), 47. Urbas (Verlić, Jeglič), 60. Mauermann (Wahl)

Fischtown Pinguins: Maxwell (Franzreb) – Eminger, Dietz, Alber, McNeill, Krogsgaard, Moore (C), Stowasser, Lutz – Verlić, Jeglič, Urbas (A) – McGinn, Friesen (A), Uher – Kinder, Vikingstad, Andersen – Mauermann, Wejse, Wahl.
    TPS Turku: Karejev (Anttila) – Eronen (A), Anttalainen, Rafkin, Viro, Arell, Suomi, Intonen, Ivarsson – Rodewald, Pärssinen (A), Steenbergen – Sandberg, Hults, Nurmi – Väisänen, Hakkarainen, Pyythiä – Haapanen, Jasu (C), Slafkovský.

Rozhodčí: Schukies (GER), Hunnius (GER) – Merten (GER), Ponomarjow (GER)