Dukla B – Ústí n/O 6:0 (kon.) | Brozany – Velvary 2:2 (kon.) | Zápy – Hr. Králové B 3:2 (kon.)
SK Sokol Brozany
2:2 (1:2)
TJ Slovan Velvary
Neděle 05.09.2021, 17:00 • Brozany • Česká fotbalová liga (B) • 6. kolo

90+4
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Jaroslav Kafka, přichází Marek Mucha.

90+3
    Střídání v týmu SK Sokol Brozany: ze hřiště odchází Martin Jindráček, přichází Ondřej Kolařík.

90+1
    Žlutou kartu dostává Jan Havránek (TJ Slovan Velvary).

89
    Střídání v týmu SK Sokol Brozany: ze hřiště odchází Dominik Šup, přichází Jakub Sláma.

88
    Žlutou kartu dostává Marek Krátký (SK Sokol Brozany).

85
    Žlutou kartu dostává Jakub Moravec (TJ Slovan Velvary).

79
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Thanh Tung Duong, přichází Jakub Moravec.
    72. CHUKWUMA - 2:2

72
    Brozany právě vstřelily branku!
    Neuběhlo ani pět minut od svého příchodu na hřišti a CHUCKWUDI CHUKWUMA si krásně naběhnul do pokutového území a ještě krásnější hlavičkou vyrovnal stav tohoto utkání – 2:2.

68
    Střídání v týmu SK Sokol Brozany: ze hřiště odchází Petr Tichý, přichází Chuckwudi Chukwuma.

65
    Žlutou kartu dostává Vojtěch Gebert (SK Sokol Brozany).

61
    Mohlo být vyrovnáno, ale Měsíček v brance hostí se prezentoval výborným zákrokem a míč vytáhnul mimo branku.

57
    Žlutou kartu dostává Petr Výborný (SK Sokol Brozany).

52
    Velvary mohly jít do dvoubrankového trháku, ale ani na tři pokusy nedokázaly překonat skvělého brankáře Havránka.
    45+1. BECHYNĚ - 1:2

45+1
    Velvary právě vstřelily branku!
    Tak tohle je velké neštěstí pro domácí tým, protože domácí JÁCHYM BECHYNĚ si přízemní centr jednoho z hostujících hráčů srazil do vlastní branky. Velvary jdou v samotném závěru poločasu do vedení – 1:2.
    37. VOPAT - 1:1

37
    Domácí tým moc dlouho nevedl, protože hned z následující akce hostů se dokázal prosadit LADISLAV VOPAT. Jeho utažená střela k tyči překvapila všechny – 1:1.
    34. GEBERT - 1:0

34
    Tak přece jenom jsme se v prvním poločase dočkali úvodní branky. VOJTĚCH GEBERT potrestal chybu v hostující obráně a pohotovou střelou k tyči překonal hostujícího brankáře – 1:0.

16
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Lukáš Pihrt, přichází Tomáš Tenkl.